Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:55:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novo! Oasis!  (Pročitano 4571 puta)
16. Avg 2008, 10:53:26
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Promocija novog albuma "Dig Out Your Soul" superbritpop grupe Oasis je zvanično startovala svirkom za 150 fanova, radio premijerom prvog singla "The Shock Of The Lightning" i gostovanjem Noela Galagera na jutarnjem šou BBC radija.

Tom prilikom, Galager je razvezao svoj nadaleko čuveni jezik i bez pardona "opleo" po kolegama i rođacima, zapretivši u direktnom izazovu Ejmi Vajnhaus skine sa prvog mesta ličnosti o kojoj novine najviše pišu; Takođe je bio i žrtva izazova uživo.

Tom prilikom Noel je objavio da Zigi Starki sin tate-kolege bubnjara Ringa Stara, neće svirati sa njima na predstojećoj turi. Umesto njega palice će držati bivši bubnjar Robija Vilijamsa Kris Šarok: "On je zapravo jedina osoba koju poznajem, a da izgleda mlađe od svog deteta", entuzijastičan je stariji brat Galager.

"Ustvari, poznajem Krisa Godinama, kada je Lajam izbacio Alana Vajta, pre nego se Zak pridružio, već sam ponudio Krisu tezgu... Znam ga godinama i sjajan je", uporan je Noel Galager.

Tokom intervjua, Noel je nastavio sa bubnjarskim vicevima, komentarišući činjenicu da je svirao sa Ringovim sinom: "Bilo je kao, 'možeš li da nam nabaviš Ringov autogram?', 'Da', 'Dobro, upadaš'"!

Svetska turneja ogromnih razmera proteže se na 14 meseci i izbor budućeg saputnika u takvoj avanturi nije jednostavan: "Ne pravimo audiciju, jednostavno pitamo da li zna pesme, da li se oseća spremnim i da li može da trpi Lajamova sranja i po sedam sati bez prestanka"!?

Osasis će se zagrevati u Americi, da bi se u oktobru vratili u Evropu, na britansku turu, tempiranu neposredno posle izlaska prvog singla na police muzičkih prodavnica. Ako još niste videli trejler za Oasisova "Iskopavanja duše", pogledajte.





Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 3510i
ma oni nisu normalni... nesto su uradili i sa JayZ-om, nesto kretenski, iskopacu to...  Smile
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Evropska turneja ce obuhvatiti sve vece gradove a najblizi i najisplatljiviji za nas je Bech.

Nije realno vise da ih cekamo da dodju na EXIT...

Jungle Tribe (turisticka agencija) organizuje celu akciju.
Islo bi se na dva dana najverovatnije, u Budimpesti bi se prespavalo. Ujutru bi se krenulo u Bech gde bi proveli dan a uvece na cert...
Posle koncerta sledi klasicni free clubbing po Bechu, napijamo se po klubovima do besvesti. Vracamo se u Budimpestu na pocinak. Kada se dobro otreznimo i osvestimo onda mozemo i kuci...

Karta za koncert kosta 53e, viza 35e (ako bude bila individualna, mnogo manje ako budemo dobili grupnu), osiguranje 10e, smestaj i prevoz zavisi od toga koliko nas bude islo.

U svakom slucaju ne treba zaliti ni dinar jer je ovo jedinstvena prilika da se dozivi Oasis uzivo !!!

www.jungletribe.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung G880
Evropska turneja ce obuhvatiti sve vece gradove a najblizi i najisplatljiviji za nas je Bech.

Nije realno vise da ih cekamo da dodju na EXIT...

Jungle Tribe (turisticka agencija) organizuje celu akciju.
Islo bi se na dva dana najverovatnije, u Budimpesti bi se prespavalo. Ujutru bi se krenulo u Bech gde bi proveli dan a uvece na cert...
Posle koncerta sledi klasicni free clubbing po Bechu, napijamo se po klubovima do besvesti. Vracamo se u Budimpestu na pocinak. Kada se dobro otreznimo i osvestimo onda mozemo i kuci...

Karta za koncert kosta 53e, viza 35e (ako bude bila individualna, mnogo manje ako budemo dobili grupnu), osiguranje 10e, smestaj i prevoz zavisi od toga koliko nas bude islo.

U svakom slucaju ne treba zaliti ni dinar jer je ovo jedinstvena prilika da se dozivi Oasis uzivo !!!

www.jungletribe.com
Ja bih isao milion posto i jos minimum jedna osoba samnom tako da racunaj i javlja sta se desava.

poz

v
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
shteta shto ne dolaze kod nas... veliki sam obozhavalac oasisa... svirali smo njihove pesme ranije...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung G880
Ja sam ih vec 2 puta gledao i planirao sam da idem u bec na koncert ali sam se smorio kada sam se setio koliko cimanja oko vize.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Ja sam ih vec 2 puta gledao i planirao sam da idem u bec na koncert ali sam se smorio kada sam se setio koliko cimanja oko vize.



gde si ih gledao i kad Smile ? kakvi su bili Smile ?
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Nece viza biti problem, izvadicemo madjarsku ona se najlakse dobija...
ja sam takodje veliki fan jedva cekam februar Smiley))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Samo bih pomenuo jos da ko je zainteresovan da ide na koncet da bi bilo lepo da se sto pre prijavi zbog karata. Balkoni i ona zajebana mesta su vec rasprodata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:55:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.