Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ранко Панић прва жртва режима Тадић-Дачић  (Pročitano 24054 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Kad cujem tu zakonsku frazu prevrne mi se stomak........to ce neko strucniji da objasni, mada mnogi zakoni kaznjavaju suspenzijom doticne manijake maskirane u "preterane siledzije pandurske".............nije mi uopste jasno odakle dolazi ta potreba da toliko opravdavas nasilje policijsko, kad svi znamo da si ti cvece i pcelice i prolece........

Daleko od toga da opravdavam policijsko nasilje, ni ja ih ne mirisem bas najvise.. ali jednostavno mi je tesko da poverujem da ako su vec hteli da nekog ispeglaju od batina, nisu navatali nekog ko je zaista pravio sra**a, nego su dokacili nevinog posmatraca.. Nema nikakve logike..

Citat
to sto se ne slazes sa protestima nema veze sa ovim slucajem.

Upravo tako.


Citat
to za unutrasnje krvarenje; pa desavalo se da posle sudara ljudi budu poslati kuci iz urgentnog a on sutradan umre od posledice unutrasnjeg krvarenja, covek se isto vece vratio u urgentni tako da nema potrebe za cinizmom........

Da... ali kapiram da to nisu bas tako lagani bolovi da bi on mogao da se vozi skoro 60-70km u oba pravca bez problema.. mozda gresim, ne znam..

Inace, osim u naslovu, nigde u tekstu ne pise da je doticni preminuo, samo da je smesten na intenzivnoj nezi.. nadam se da je ovo samo novinarska (Gambinova) patka..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Frizider
Citat
Daleko od toga da opravdavam policijsko nasilje, ni ja ih ne mirisem bas najvise.. ali jednostavno mi je tesko da poverujem da ako su vec hteli da nekog ispeglaju od batina, nisu navatali nekog ko je zaista pravio sra**a, nego su dokacili nevinog posmatraca.. Nema nikakve logike..
Veruj mi nagledao sam se toga. Evo jedan: decko polu-pijan stoji pored nas, prolazi pandurski auto i zakacinje ga retrovizorom (znaci on stoji nije skakao na auto, niti se nesto bunio), izlaze dva bilmeza, ubiju ga od pendreka i u auto.........dok recimo ja i ortak pijani budimo pandura u kolima koji spava, tako sto mu lupamo na prozor, da bismo mu pokazali licnu kartu  Smile sva sreca dobar neki covek.....U policiji sve ima logike ukoliko neko treba da se premlati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 325
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.25
Kazite vi meni zasto je policija pocela da gadja ljude suzavcem i gumenim mecima odmah po izbijanju sukoba.
Vec sam rekao da kurtoncina nema policiju na protestu ih je bilo jedva 150 i pitanje je dali su to policajci.
Milosevic je bio tata za te stvari prvo ide jedan kordoin pa drugi kordon pa treci....pa onda jos autobusa sa policijom.
Tadic i Dacic su tog dana pobegli za jug Srbije koridor 10 i takva sranja.
Bog dusu da prosti neduznom coveku.
IP sačuvana
social share
One cigarette costs 2 minutes of your life.
One bottle of beer costs 4 minutes of your life.
One working day costs 8 hours of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson w950i
 Pitaj te Vucica da li se oseca odgovornim za jedan izgubljeni ljudski zivot. On je organizovao miting i zloupotrebio ljude.  Kobajagi miting podrske Radovanu, a on leci svoje komplekse.
Uvek nastradaju nevini. Zao mi je zbog toga. Neka mu je laka crna zemlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 325
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.25
Ma sigurno je Vucic kriv sto su majmuni sutirali coveka.
IP sačuvana
social share
One cigarette costs 2 minutes of your life.
One bottle of beer costs 4 minutes of your life.
One working day costs 8 hours of your life.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Ni u jednoj drzavi se ovo ne bi okarakterisalo kao ubistvo. U najgorem slucaju "preterana upotreba sile pri samoodbrani" ili tako nesto..

veoma interesantno....pazi sad ovu definiciju:eliminisanje djindjica-preterana upotreba sile pri samoodbrani mafijaskog klana od bivseg drugara Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Немој ти мени држати лекције да се уозбиљим. Ово је убиство, а одговорност неко мора да сноси. Риба смрди од главе.
E pa onda kreni od svojih "patriJota".
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pitaj te Vucica da li se oseca odgovornim za jedan izgubljeni ljudski zivot. On je organizovao miting i zloupotrebio ljude. Kobajagi miting podrske Radovanu, a on leci svoje komplekse.
Uvek nastradaju nevini. Zao mi je zbog toga. Neka mu je laka crna zemlja.

ma neserte više zar ga je Vučić šutirao,šta bi bilo da je (nedaj bože) poginuo neki žandar,razapinjali bi na krst radikale
toliko o vašoj objektivnosti,vi da zapnete za nju nebiste znali šta je



Тадић и Дачић су одговорни за убиство. Хоће ли на суд?

To da on nije ucestvovao u neredima cenite na osnovu iskaza njegove majke koja tvrdi da je on divna osoba koja ne bi to ucinila?
Kapiram ja da neko misli da su policajci namerno tukli neduzne demonstrante, ali nekako mi je nejasno da su se okomili na coveka koji je samo to posmatrao a ne na one koji su ucestvovali u neredima.. uozbiljite se..

i Vučić je dobio a nije učestvovao u neredima  Smile i šta sad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
RIP Ranko. Svaki zivot koji se ugasi sa izuzecem prirodnog odlaska je veoma bolna i tuzna stvar.  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Jесмо ли коначно избегли повратак у 90-те и постали модерно, европско, демократско, и надасве транспарентно друштво? Појединци се поломише да ме убеде у то...

Чекај, ајде,полако...  као прво да ли је човек мртав? као друго да ли је смрт последица батина које је добио од милиције/полиције наше насушне...?

Е пазите сада... ако су на сва три питања одговори потврдни ту нешто дебело не штима. А ако нико не буде одговарао за ово онда господо драге демократрске орјентације будите свесни да се није Бог-зна-шта променило јер је и даље свеједно да ли је неко убијен на правди Бога док год припада ''оној другој страни'' илити ''њима''

То је био и Ћурувијин највећи грех. Што је био за ''њих''

Мислите о томе.....
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.