Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:01:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Seks u automobilu  (Pročitano 55461 puta)
15. Avg 2008, 10:22:48
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Seks u automobilu



Nekoliko saveta za seks u automobilu:

Seks u automobilu ljudi različito doživljavaju – neki tako zadovoljavaju svoju želju sa vođenjem ljubavi u javnosti, kada adrenalin skače zbog mogućnosti da budu viđeni, dok ga drugi smatraju nužnim zlom (nikad prazan stan ili kuća, a hotel skup).

Bilo da ste početnik ili iskusni vuk u ovom sportu, nekoliko saveta uvek dobro dođe.

Pre svega, neka auto bude čist, kako spolja, tako i iznutra, jer i najmanji trag nečistoće može katastrofalno uticati na raspoloženje. Garderobu birajte u skladu s prilikom, naravno, ukoliko ste planirali da se „omastite“.

Za razliku od vožnje, dobro je kada se tokom seksa zamagle stakla. Osim ako volite egzibicionizam ... Za većinu poza prilikom seksa u automobilu potrebna je zavidna kondicija, te smo se ograničili na one manje zahtevne.

Idealno je ako vozite karavan (npr. Passat, Laguna ili Avensis), pri čemu je važno da se dobije ravna površina kada se obore nasloni zadnjih sedišta. Na pod stavite ćebe, a ako uspete da se snađete i za neki sunđer ispod ćebeta, partnerka će vam biti neizmerno zahvalna. Još ako su stakla zatamnjena ...



Ukoliko niste te sreće da posedujete karavan, moraćete da se bavite akrobacijama. Možda će vam se na početku činiti komplikovano, ali setite se da je „ponavljanje majka učenja“. Znači, ponavljati, ponavljati i ponavljati! Nakon desetak puta ćete već moći drugarima da podelite poneki koristan savet. 

Pravilna tehnika je najvažnija da u malom automobilu ne biste oštetili partnerku, svoja kolena i laktove ili sam automobil. Ručna kočnica, koja inače mora biti podignuta iz bezbednosnih razloga, predstavlja najveći problem, ali kao što smo već rekli, vežbom ćete oboje naučiti da je izbegavate.

Ukoliko često menjate partnerku, bilo bi korisno da odštampate neki manual, kako ne biste svaki put morali da objašnjavate iznova. Jednostavno, dok vi bacite pogled na okolinu, zaključate vrata, pustite muziku, spremite kondome i maramice, ona neka se bavi korisnim štivom (šala, naravno).

Stigli smo i do poza. Vozačko mesto odmah zaboravite, osim ako ste u sado-mazo fazonu. Zato lepo sednete na suvozačko mesto, povučete ga maksimalno unazad, a partnerka vas opkorači. Kuda će sa nogama zavisi od širine automobila i sedišta, a vi budite džentlmen i pomozite joj da se smesti. Ovde se može primeniti i druga, nešto zahtevnija verzija – muškarac u istom položaju, a žena seda na njega okrenuta mu leđima i pridržavajući se za prednju armaturu ili za nešto sa strane. Neka se snađe, uostalom ...



Preporučujemo ipak zadnje sedište. Prednja treba odgurati što više napred i preklopiti naslone. Muškarac sedi, a partnerka ga opkorači, s tim što su joj kolena sada na mekom sedištu. Možda će malo udarati glavom u krov, ali treba se žrtvovati kad je ljubav u pitanju.

I ovde se može primeniti varijacija kao u prvom slučaju - muškarac sedi, a ona okrenuta leđima. Prednost ove poze je i što možete uočiti ako vam se netko nepozvan približava. Na nekoliko mesta smo našli čak i podatak da se na zadnjoj klupi može praktikovati i misionarska poza. Ukoliko uspete, javite nam.

Inače, Španci su prošle godine testirali nekoliko automobila, kako bi pronašli najbolji za seks i pobedio je Fiat Stilo. U stopu ga prate Seat Leon i Fiat Grande Punto. Iskreno, ne verujemo im ni reč.

Za kraj, ako vam seks u automobilu čini zadovoljstvo ili ste jednostavno prinuđeni da ga tu praktikujete, onda eksperimentišite „iz sve snage“, jer ćete jedino tako naći idealan položaj. 

Tu je uvek i seks NA automobilu. Smatramo da tu nema potrebe za savetima...

Izvor: http://autovesti.com/cms/view.php?id=1593







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S II
Sedista se obaraju sa strane, a noge se dizu na ramena!

100% provereno i uspesno.
Dakle, odgurajte prednja sedista do kraja i oborite ih.
Partnerku polozite ledjima na zadnju stranu prednjeg sedista i onda nastupate VI!
LUDILO!!!!!

Nadam se da cu uskoro i slikama da dokumentujem akciju!

POZ!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2244
Zastava Sky
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
hmmmmm

jedan savet, stavite ćebe na haubu, sve ostalo dolazi samo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung 
Uz vec dodate savete... bolje skoniti auto sa strane u zakon ili neki shumarak (ako postoji) tj van puta da se saobracajci ne zapitaju o vasem vozilu i uzitak je garantovan...  Smile
IP sačuvana
social share
Pozz Sima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 779
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
 Smile
A saaa - D :

BrrrrrRrm...BrrrrRrrrM...BrrrRrrrMmmm... Smile

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ausvic , Buhenvald , Treblinka su "Nemacka Industrija Smrti" , a Jasenovac , Jadovno  - "Rucni rad Neovisne Drzave Hrvatske" ..., [b]
A EUropo zdaj...? "Nema alternativu" -  jel`te?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 




Mmmmm, kakve ruke lik ima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
skoro iste kao ja jbt Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


SPEED is all I need

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Note 3
ljudi u autu se najlakse znoji Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Tattoo
Ljudi,imam drugara koji je majstor za sex u kolima,kao fakir.leva noga kroz šiber,menjač mora da bude u rikvercu,jer inače ulazi u dupe. Smile
On je zatamnio stakla na kolima da bi mogao da jebe na javnim mestima,a kurtone krije u volanu da ga devojka ne provali. Smile
On meni kad je objašnjavao kako se namesti u kolima ja nisam mgao da skapiram šta tačno uradi,ali uglavnom,ima 3-4 poze koje uspešno primenjuje. Smile

Ja sam jednom probao u kolima,i nikad više,na kraju je bilo, ajde lepo odradi ručni rad pa da idem kući. Smile

Zato je bolje platiti hotelsku sobu,nego se mučiti u kolima. Smile Ima devojaka koje je blam da idu u hotel,pa gde ćeš veći blam od toga da jebeš u šumarku u kolima. Smile Smile

A da ne govorim o voajerima,znači jebeš,prozor ti otvoren,a on ti kroz prozor vata ribu za dupe,a ona misli da si to ti. Smile Ili,jebeš,okreneš glavu levo,a voajeru zalepljen nos za staklo,i onako sa pantalonama do kolena istrčavaš iz kola da ga kao juriš.

A ovaj moj drug se skida skroz go,mogu da predpostavim da gaće stavi u kasetu. Smile


Pazite ovu situaciju,bilo u novinama,voajer sa košutnjaka špijunirao dve lez devojke,one istrče iz kola i isprebijaju ga,on ih lepo tuži za nanošenje teških telesnih povreda,živa istina,ovo je bilo i u novinama.I za to vatanje ribe kroz prozor sam čitao u novinama,isto je pričao taj voajer,i to oni zovu touch down. Smile

« Poslednja izmena: 16. Avg 2008, 02:38:38 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Ne mogu da zamislim sebe od 195 cm visine i 110kg tezine, da tako nesto pokusavam u mom yugu hahahha pa i ja jedva stanem kad sedne neko pored mene kao u sibici da sedim ne mogu da promenim brzinu a da ne zakacim suvozaca laktom u rebra, nema nista od sexa u kolima, bar ne u yugu Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:01:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.