Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:49:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ponovo do motivacije?  (Pročitano 5602 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Puno hvala na savetima...zaista pomaze kad cujes necije misljenje, kad ljudi daju pravi savet...

Istina je da je najveci deo problema ta devojka, ali eto i tu je napravljen rez...ne planiram ja sada da se unistim da tugujem, naravno da se covek mora boriti. Evo vec danas je mnogo bolji dan, prihvatam sve svoje obaveze, trudim se da ih resavam savesno, ali shvatam da ni greske i padovi nisu smak sveta, jednostavno radim na tome da na pravi nacin postavim prioritete i samim tim ne dozvolim da "ljubavni" ili "poslovni" problemi imaju toliko vaznost da bi u jednom danu mogli sve da mi sruse...

Jos jedna interesantna stvar je da kada sam razgovarao sa majcinim doktorima prilikom njenog lecenja i odlazaka u bolnicu, govorili su da moze postojati genetska predispozicija, ali da samo uslovi zivotu mogu prouzrokovati takvu vrstu bolesti. Definitivno sa majcine strane ( mislim da sam tu malo vise povukao na njenu porodicu ), postoji nekoliko slucajeva takve bolesti, lecene i u bolnicama, cak i slucaj samoubistva zbog pucanja od pritiska i nesrecnih okolnosti u zivotu.

Medjutim daleko bilo da ja razmisljam u tom pravcu da moram i ja da patim od toga, ali jednostavno vidim da sam dosta emotivan i da me neke stvari nakon nekog perioda mogu slomiti...Guram, guram i pomalo me kljucaju neki problemi i onda u jednom trenutku dodje mi period nekog smora i nezadovoljstva.

Zanimljivo je i to da kad razgovaram sa nekim prijateljima o tome (ne dugogodisnjim jer oni znaju svu moju situaciju i neke probleme koji su mi se desili, nego recimo neke koje poznajem malo krace), oni se nadju zacudjeni, pa zar ti koji uvek si u drustvu, koji uvek zabavlja druge, koji si uvek za salu... Njihov komentar je "Ko bi rekao da se ti tako osecas"...

Eto u svakom slucaju i ovi saveti su doprineli da malo dodjem sebi, da se manem corava posla i glupih razmisljanje i da idem dalje...Mislim da covek ima premalo vremena u zivotu da bi ga gubio na stvari koje ga cine tuznim i nezadovoljnim i na stvari koje ne moze promeniti...

Hvala za dobrodoslicu u kafanicu Smiley!

Ja vama svima zelim dobrodoslicu u moj mozak Smiley !

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 1234
Hwala bogu sto je swaki dan drugaciji, i sto ne znamo sta ce sutra da se desi :-)
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ako nista bar je to dovoljan razlog da zivot bude zanimljiv i uzbudljiv  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Goxy ako se malo pažljivije raspitaš saznaćeš da skoro da ne postoji porodica koja nema neku predispoziciju ka bolestima. I moramo da živimo sa tim. Dobro je što si svestan svojih predispozicija jer ćeš se sa njima lakše suočiti.

A svi se nekad osećamo loše. Zato služe prijatelji da jedni drugima pružimo ruku. Dobar si ti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Hehe, Simijon hvala puno  Smile !

Istina je, ali eto ja sam iz Bosne dosao ovamo posle rata...ne treba ni pominjati koliko su ljudi iz ovih krajeva, a pogotovo zahvaceni ratom uz sve ove danasnje probleme skloni nervozi, stresu, negativnim uticajima...Tako da ko zna koliko bi ta genetska predispozicija bila izrazena (recimo ka oboljenima ovog tipa o kojima sam ja pricao), da zivimo u nekim mirnijim i sredjenijim uslovima i lepsim okolnostima...

Eto ja bih viseo voleo da imam neku genetsku predispoziciju u porodici da imam ruzne prste na nogama ili tako nesto Smiley Smiley!

Hvala ti na savetima, ne samo u ovoj mojoj temi (koja je vise bila mala diskusija nego apel za resavanja teskog problema - ispostavilo se tako, a nadam se da ce tako ostati i ubuduce), nego i na drugim temama, koje se bave ovakvom ili slicnom problematikom...jer u sustini ja mogu da se nadjem ovde u svakoj temi pomalo  Smile !

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Tačno si rekao, naše predispozicije mogu da se razviju usled okolnosti, ali ne moraju ako se spremno suočimo sa životom.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Naravno da predispozicije ne moraju da se razviju, daj boze, ali ukoliko znamo da ih imamo, moramo stvarima koje ih mogu aktivirati pristupati sa vise paznje i obzira. Jer onaj ko ima predispoziciju ima oko 50% vece sanse da oboli, od onog koji je nema. A ziveti danas u Srbiji itekako moze biti stresno i depresivno za svakog, bio predisponiran ili ne.

Goksi, ovi danasnji postovi (tvoji) mi se cine mnogo vedrijim nego oni prosli. Nadam se da smo bar malcice uspeli da te oraspolozimo, to je za nas ogroman uspeh. Sve najbolje, i puno srece!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 350
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Hehe, iskren da budem mnogo ste uspeli da me oraspolozite...Razmisljao sam o svemu, malo sam preispitao samog sebe...eto shvatio sam da nema potrebe da budem tuzan i negativan, stavise...

To je bila samo faza, malo sam njuskao po forumu i vidim tekst " Zabrinuti ste, zbunjeni... ", rekoh ajde da vidim sta drugi kazu na ovu temu, mozda ova cela moja prica nekom drugom pomogne...Jer sam ja shvatio neke stvari citajuci druge teme i postove, tako da...

Hvala, hvala! Puno srece takodje, bice nam potrebna svima Smiley ! Evo jedan buketic  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
goxi ti si extra iskren to potrebno kod tebe ceniti. mislim ako ovaj fenomen kod tebe ostaće ovako imaćeš neprilike... Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Živela abortirana djeca

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 600
Zastava Za kompjuterom
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 
Isto je i kod mene bili, zaljubo sam se dva mjeseca skupa...BIlo nam fino zaljubili se brzoo i onda raskinemo i sav sam prazan....Nemam motivacije ne trenira mi se, ne jedem kako treba vec mjesec dana !
Kada bi se pomirio sa njom bilo bi se drugacije ali jbg !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:49:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.