Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 44 45 47 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitanja u vezi Windows Mobile programa samo ovde!  (Pročitano 324686 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Daj malo vise informacija:

1) Koji telefon koristis?
2) Imas li HSPL
3) Kako se zove trenutni ROM?

To sve lepo treba da odgovoris na temi.

http://forum.burek.com/wm-romovi-tutorijali-pitanja-i-odogovori-t339666.html

Jer to nije kao Windows OS za desktop da ista instalacija "pase" na vise masina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
Kako otkljucati wp7 meni je uspelo
tutorijal
treba vam
ChevronWP7
ChevronWP7.cer (koji saljete na mob)
ChevronWP7.reg (koji startujete na kompu)
Provereno radi na htc hd7

Steps for unlocking:
Install Windows Phone 7 Developer tools. This will require a reboot at the end.
Email the "ChevronWP7.cer" file to your Windows Phone 7 device.
Open the email, tap on the attachment to download it. The icon will turn into a shield, tap again to get a new dialog. Press "Install" then OK.
Put your WP7 Phone into airplane mode (Settings>Airplane mode>Slide the toggle to ON)
Double click the ChevronWP7.reg file on your computer. A prompt will open up asking if you want to write this to your registry. Press Yes to continue, then OK at the end.
Open TCPView. (tcpview.exe inside of the downloaded archive) Click on the heading marked "Local Port" until the arrow next to it is pointing up.
Look on the Local Port column for any entries labeled "HTTPS". These programs MUST be closed for Chevron to work properly. Common culprits are Skype, and XAMPP. Use Task Manager (CTRL+ALT+Delete) to ensure they are closed if you run into issues.
Connect your phone to your PC via USB cable. Open the Zune software if it is not already open, and wait for it to finish syncing.
Open your Zune software and go to the Phone page, and make SURE you don't see anything that denotes that you are in a "Guest Sync" relationship with the device. It needs to be the primary computer the phone is synced with.
Unlock your phone and leave it at the home screen. Make sure the phone does not go to sleep after this.
Open ChevronWP7.exe. It should be running as administrator. Check both boxes, and press Unlock.
Cross your fingers, and you should be up and running on a developer unlocked device! (The Unlock button will change to Relock in Chevron if this is successful)
Sad ako ste uspesno otkljucali wp7 zune zna da ga posle izvesnog vremena ponovo zakljuca. Dok koristite verziju softvera do 7008 cheveron ce bez problema da ga otkljuca, medjutim ako ste ga apdejtovali na 7.0.7390.0 on vam vise nemoze pomoci.Znaci moracete da cim zavrsite apdejt da ga zastitite od automatskog zakljucavanja ovim nacinom

1. Install TouchXplorer
2. Install HTC Connection Setup
3. Download and extract unlockit zip file to your PC.
4. Deploy the extracted XAP to your device
5. If XBMOD.Files.Deployer does not automatically run, run it from your App list on your device.
6. Using TouchXplorer on your device, copy \My Documents\My Ringtones\CustClear.provxml to \Windows\
7. Run HTC Connection Setup on your device, hit the ok button (with the check mark) to let it provision.
8. You're done
Sad bi trebalo da ste zasticeni od automatskog zakljucavanja.
Ukoliko va se zakljucan na 7390 verziji nista nepomaze sem restore na 7008 preko zune pa otkljucavanje po prvoj proceduri


Trebalo bi odvojiti windows phone od windows mobile sekcije posto se radi o dve potpuno razlicite platforme.....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
unlockit.zip (45.49 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC P3470
Pa ovako problem je sledeci.   Imam HTC P3470 Pharos i ceo telefon je na italijanskom, e sada sam ja nasoa neke romove i sve sto mi je potrebno da bi zamenuo dali rom ili samo windows mobile sa 6. 0 na 6. 5 ali prilikom pocetka instaliranja dobijam ovu poruku: error [270] UPDATE ERROR

The image file is corrupted.  Please check your update utility.  

Sta mi je raditi? Probao sam jedno 4-5 raznih romova i wm ali svaki put sam dobijao istu poruku!

Ako ovo nejde ovde molim vas uputite me gde treba jer sam vise izludio od ovog telefona, daleko da je los ali kada je na italijanskom pa ne razumem nista.  
« Poslednja izmena: 22. Apr 2011, 02:52:33 od KornjacaNS »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
I za tebe vazi pisanje u ovoj temi, da bi sadrzaj ostao organizovan  Smile

http://forum.burek.com/wm-romovi-tutorijali-pitanja-i-odogovori-t339666.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG G2
zna li neko kako da ubacim programe u htc mozart,nisam skapirao da moze preko zune?
btw slazem se sa @srdjandk-om da treba razdvojiti teme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Nokia Lumia 920
Uspeo sam da otkljucam WP7 sa chevronom da bih ubacio melodije zvona, radi savrseno....
Nadam se da necu imati problema sa update-om?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
LG G2
moj mozart je sa orange mreze ali sam ga dobio debrendiran,kako da proverim da li ne otkljucan i da ne moram da radim taj postupak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.77
mob
LG G2
moram das se ispravim,izgleda da je zakljucan
kad ga konektujem i pokrenem shevron javlja mi da moram da ukljucim zune i da je pinom zakljucan
ukljucim zune i kad stikliram ona dva parametra zatim taster unlock javlja mi opet gresku
gde gresim,radim sve po uputstvu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Nokia Lumia 920
Ja sam morao da instaliram komplet Windows Phone Developer Tools da bih odradio sve kako treba, nekako pre toga ni ja nisam uspevao nikako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol
Poruke 324
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia 6630 + N95


Citat
Sad ako ste uspesno otkljucali wp7 zune zna da ga posle izvesnog vremena ponovo zakljuca. Dok koristite verziju softvera do 7008 cheveron ce bez problema da ga otkljuca, medjutim ako ste ga apdejtovali na 7.0.7390.0 on vam vise nemoze pomoci.Znaci moracete da cim zavrsite apdejt da ga zastitite od automatskog zakljucavanja ovim nacinom

1. Install TouchXplorer
2. Install HTC Connection Setup
3. Download and extract unlockit zip file to your PC.
4. Deploy the extracted XAP to your device
5. If XBMOD.Files.Deployer does not automatically run, run it from your App list on your device.
6. Using TouchXplorer on your device, copy \My Documents\My Ringtones\CustClear.provxml to \Windows\
7. Run HTC Connection Setup on your device, hit the ok button (with the check mark) to let it provision.
8. You're done
Sad bi trebalo da ste zasticeni od automatskog zakljucavanja.
Ukoliko va se zakljucan na 7390 verziji nista nepomaze sem restore na 7008 preko zune pa otkljucavanje po prvoj proceduri

Citat
a ja sam baš to uradio  Smile apdejtovao ga i sada je zaključan na 7.0.7392.0 Smile
kako uraditi restore na 7008 kada mogu da mu pristupim samo preko Zune-a.
inače chevron nemože.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 44 45 47 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.162 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.