IN < - Pitanja u vezi Windows Mobile programa samo ovde! - >LO
(1/97) > >> :: Odgovori!
Autor: Mikele :
Ovde postavljajte pitanja vezana za WinMobile programe.

Naglasite koji telefon imate, i koji OS je u pitanju.
Autor: josip122 :
Jel zna netko koji je program dobar za sakrivanje poruka i da mogu namjestiti da mi kad dode poruka se to ne vidi na displayu,inace radi se o samsungu i900 koji ima windows mobile 6.1?
Autor: wayfaringpilgrim :
Ja koristim Eye on Privacy, jer ima upravo opcije koje su meni potrebne, a to znači da je sličan ADL za Symbian. Mislim da nema tu opciju da se poruka ne vidi na displeju, ali za te stvari možeš probati nešto od ovoga: EasyHelper SMS Security, MagiCall, Smart SMS, Smart Inbox, Skb SMS Manager and Organizer, Call SMS Blocker, ZedSoft smsOrganizer, Efficasoft SmartBlock, Qimsoft SMS Assistant, itd. :mrgreen: 8)
Autor: josip122 :
Citat: wayfaringpilgrim 11. Avg 2008, 18:43:49

Ja koristim Eye on Privacy, jer ima upravo opcije koje su meni potrebne, a to znači da je sličan ADL za Symbian. Mislim da nema tu opciju da se poruka ne vidi na displeju, ali za te stvari možeš probati nešto od ovoga: EasyHelper SMS Security, MagiCall, Smart SMS, Smart Inbox, Skb SMS Manager and Organizer, Call SMS Blocker, ZedSoft smsOrganizer, Efficasoft SmartBlock, Qimsoft SMS Assistant, itd. :mrgreen: 8)

Zahvaljujem,inace ovaj i900 je odlican samo sto me ovaj touch screen izludi,poludit cu dok se naviknem pisati poruke,ostalo je sve extra,samo se treba naviknuti na ovaj fon.
Autor: wayfaringpilgrim :
Ne znam da li si našao neku dobru virtuelnu tastaturu, ako nisi, probaj Resco Keyboard, ili još bolje - SPB Full Screen Keyboard. Tu je i PhonePad, TouchPal itd. :flower:
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana