Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:46:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Pitanje u 1. postu???
Da
47%  (62)
Ne
53%  (70)
Ukupno glasova: 132
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dusko Korac-kreten?  (Pročitano 17319 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2238
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Budala. Najvise me nervira ono njegovo akcentovanje, kad izgovara rec Brazil kao i izgovaranje prezimena ruskih sportista. Ostale "misaone" recenice i
"humor" ne bih ni da komentarisem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Najjaca izjava tokom meca Srbija-USA .... " Dao bih celu platu da osvojimo ovaj set " ... sledi blok Miljkovica mi uzimamo set a zatim  " E jbg ode mi plata , ma dobro i onako nije neka "
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Prvog dana prenosi on plivanje, trka na 200 metara. Plivachi vec isplivali 100m a on ih josh predstavlja. I onda kaza: "I da vidimo pochetak trke".  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


...and justice for all!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 501
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3310
Apsolutno najgori sportski komentator ikada. Dobrosav Gajić je bio glup, pa još i da mu se oprosti, ali Korać je dno.

Nestručan za komentarisanje bilo kog sporta, najmanje od svega prati ono što se dešava na terenu, u bazenu i sl., ali uvek spreman da napljuje sudije (glavne i pomoćne), protivničke igrače, hvali dupeta atletičarki, proglašava protivničke timove mafijaškim...

Najgore od svega je što te svoje skaradne besmislice izgovara tako pun sebe.

Sve što može da poveže sa politikom on to i uradi sa toliko neukusa da me je sramota da slušam.

U finalu Svetske lige u odbojci protiv SAD je izjavio (mislim za Priddyja) da je rođen na Svetog Jovana, ali da on za to nema pojma (u fazonu 'kakav kreten, ne zna kad se rodio').

Bjelica servira 5 puta zaredom, on govori da je na servisu i dalje Miljković itd.

Ne znam da li to čini namerno, ali često imena sportista izgovara pogrešno tokom celih mečeva. Primer: Dok je Numerdor igrao za Holandiju zvao ga je Numersdorf, Brižitka Molnar je postala Briža Molnar, Stefana Veljković je za njega Veljović, Clayton Stanley je Ryan Stanley. Nisu to lapsusi da kaže to jedared, već cele mečeve tako komentariše.

Da, italijanska himna je Bandiera Rossa.

Ako je neko pratio odbojkaški meč za žene Rusija-Italija verovatno je oko 30 puta čuo kako je Gamova jako umorna.

Kad mu čujem glas, izgubim interesovanje za sport, ma koliko navijao za naše.

Nimalo smešna, više groteskna figura koja već decenijama nemilosrdno teroriše naša čula. Ali šta da radim, moram da ga slušam da bih čuo publiku i navijače u pozadini.

Bio je i suspendovan prošle godine na 6 meseci zbog nekih svojih komentara, ali evo ga ponovo u punom sjaju na Olimpijskim igrama. Ko gura ovog idiota u prvi plan sportskih komentara, pogotovo ekipnih sportova?

Moja laička dijagnoza njegove bolesti je Hronični Verbalni Proliv i mogao bih o tome napisati ceo jedan meditativno-filozofski traktat, ali to ga neće skloniti sa TV-a i svaki prenos sa njegovim glasom ostaće mučan i teško podnošljiv.

Svaka čast Ivanu Miljkoviću što ga je isprozivao i tražio da ne komentariše više odbojku.
IP sačuvana
social share
U istini su dugačke noge.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1368
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC 
Najjaca izjava tokom meca Srbija-USA .... " Dao bih celu platu da osvojimo ovaj set " ... sledi blok Miljkovica mi uzimamo set a zatim  " E jbg ode mi plata , ma dobro i onako nije neka "

e toga sam se i ja setio na pomisao na njegove gluposti...ne znam zasto ga drze na rts-u..kompleksas
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Covek nije normalan,ne znam kako par ljudi mogu da daju glas da treba da ostane,to je kreten za sva vremena,njegovi ispadi su ruzni i nepristojni,zaista ne razumem neke ljude koji mogu da kaze da je on zabavan... Smile
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Evo danas je ceo dan bio vidovit i pogadjao (i dalje to radi) koliko ce ko imati poena za skok (10 metara sa platforme sinhrono muskarci) . . .  ja se zacudih. . .  pa mi prodje kroz glavu da takav glupak ne moze biti takav strucnjak u skokovima u vodu :)
Lik je bukvalno citao rezultate skokova koji su bili pre 2 sata, a glupavi rts nije ni naznacio da je ovo snimak, niti je korac to pomenuo, nego ispade da je on jos i dobar komentator :P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16


Краљ....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Danas kad je bilo plivanje opisuje plivachica neshto ovako od prilike: "Sve su to devojke od po metar devedeset, shirokih ramena...ali dobro gradjene". Ne znam kako je tachno rekao ali je bilo poprilichno kontradiktorno.
Najbolji je kad pochne sa sportskom istorijom pa se zanese i vrate na deshavanja uzivo posle nekoliko minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.2


Краљ....  Smile Smile Smile

 Pacjent takvog kalibra radi na drzavnoj TV !?!  Smile Mislim HR televizije (posebno privatne) su pune debila A klase (a takav je i program) medjutim ovakvi glupi komentari su za trenutno dobivanje otkaza. Retardirani voditelji su nasa tuzna realnost ali kad se ti isti voditelji ponasaju kao nekakvi ulicari na drzavnoj TV onda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:46:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.