Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Domaća verzija „Mućki“ ?  (Pročitano 13310 puta)
10. Avg 2008, 09:49:22
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Popularni glumac, reditelj i pevač Branko Đurić Đura poslednjih desetak godina radi vrlo uspešno i kao producent. Njegova producentska kuća „Teatar 55“ otkupila je autorska prava od tvoraca britanskog kultnog serijala „Mućke“ za pravljenje rimejka, domaća serija će se zvati „Brat bratu“, a njeno snimanje bi trebalo da počne već ovog leta.



Ko će glumiti Rodnija i Del Boja u prilagođenim verzijama za eksjugoslovensko tržište za sada se ne zna. U intervjuu za magazin „Glorija“ Branko Đurić Đura je izjavio da je veoma ponosan na to što je dobio prava za seriju „Mućke“.
- Moja producentska kuća je otkupila prava za seriju „Mućke“. Napravio sam male izmene i scenario prilagodio našem mentalitetu, tako da bude razumljiviji domaćoj publici. Naziv „Brat bratu“ savršeno odgovara našoj verziji - rekao je popularni Đura Nadrealista.
Kao producent, Branko Đurić je napravio pravi bum u Hrvatskoj i Sloveniji, pa i u Srbiji sa serijalom „Naša mala klinika“. Hrvatska i slovenačka publika mogla je da vidi čak sto dvadeset epizoda, a publika u Srbiji je posredstvom TV B92 mogla da vidi četrdeset epizoda. Od jednog od glumaca u seriji, Bode Ninkovića, saznali smo da se na jesen planira snimanje preostalih osamdeset epizoda „Naše male klinike“.
Branko Đurić Đura nastupio je nedavno sa svojim starim bendom „Bombaj štampa“ na koncertu u Opatiji, kao predgrupa slavnom Čaku Beriju. Đurić se 1992. iz Sarajeva preselio u Ljubljanu gde danas živi sa suprugom, glumicom Tanjom Ribič i ćerkama Zalom (11) i Elom (3). Ima i sina Filipa iz prvog braka. Šira javnost pamti ga kao zvezdu humorističke TV emisije „Top lista nadrealista“. Režirao je filmove „Kajmak i marmelada“ i „Traktor, ljubav i rokenrol“, a glumio je u filmovima „Ničija zemlja“, „Kako je propao rokenrol“, kao i u filmu „Trijaža“ zajedno sa Kolinom Farelom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone
Moze da bude zanimljivo, videcemo  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Always look on the bright side of life!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 248
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3510i
Verujem da ce Djura da seriju uradi majstorski, ali...
Ipak nije to to... Jedne su Only fools and horses...
IP sačuvana
social share
Ljubav je zakon - ljubav ispod volje!
Čini ono što hoćeš i to neka ti bude jedini zakon!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Branko Đurić je napravio pravi bum u Hrvatskoj i Sloveniji, pa i u Srbiji sa serijalom „Naša mala klinika“

inace...verovatno jedna od najgorih serija svih vremena(u izbor ulaze i serije iz svazilanda,mozambika,burkine faso i albanije-ako ih snimaju tamo Smile)

a sto se tice rimejka mucki....pih... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy II
Citat
Branko Đurić je napravio pravi bum u Hrvatskoj i Sloveniji, pa i u Srbiji sa serijalom „Naša mala klinika“

inace...verovatno jedna od najgorih serija svih vremena(u izbor ulaze i serije iz svazilanda,mozambika,burkine faso i albanije-ako ih snimaju tamo Smile)

a sto se tice rimejka mucki....pih... Smile


potpisujem. klinika je jedna od najgorih serija prikazanih u zadnje vreme. a mucke su mucke. i kome ce ih prilagoditi? od raspada jugoslavije,svaki narod ima svoj razradjeni sistem smeha i vrednosti.mi smo imali sankcije,neki drugi rat,itd.
znaci,opet glupa jugonostalgija. pa pogledajte samo kako je prosao nadreality show u srbiji!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Mozda bolj nsalov bi bio - Srachke  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

Sjajna vest.:Mi smo kao zemlja ko stvoreni za radnju jedne takve serije. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


...and justice for all!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 501
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3310
Kopirati zvanično najbolji sit-com svih vremena ovde?

Neka uštedi Đura pare, a na TV-u neka daju reprizu Mućki (neće mi smetati, ionako su sve reprize, bolje nego Srećni ljudi, Stižu porodična blaga i dolari...).

Holanđani su probali da naprave rimejk još 80-ih pa su seriju ukinuli posle par epizoda, Amerima John Sullivan nije ni hteo da proda prava.

@ujka albert

Mi smo zemlja kao stvorena za prevare, malverzacije i špekulacije i šverc , ali ne i za skrnavljenje legendarnih serija.
IP sačuvana
social share
U istini su dugačke noge.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2238
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Naša mala klinika je sranje, a rimejk Mućki je svetogrdje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I'm a complex guy, sweetheart

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 506
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia 5228
Mozda i bude dobro videcemo ali cisto sumnjam
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.