Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:43:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nik Sloter  (Pročitano 9136 puta)
02. Avg 2008, 05:01:30
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
(1961, Miami Beach, FL,USA - 1999(?), Zarkovo, Srbija). Rodjen kao Nicholas Herschel Slaughter. Krajem 80-ih-ih radi za FBI, da bi kasnije osnovao detektivsku agenciju na Ki Maraja, FL. Sredinom 90-ih seli se u Srbiju. Ucestvovao na lokalnim izborima 1996 kao kandidat za S.O. Zarkovo koalicije ZAJEDNO. Isao pod sloganom "Slotera Nika za predsednika!", i "Slotere Nice, Zarkovo ti klice." Osvaja 15.4% glasova, i biva pobedjen od strane kandidata JUL-a, Mileta Prnje. Posle poraza, napusta politiku i otvata kafic pored Marakane, i menja ime u Nikola Koljevic. 1999-e biva mobilisan u rezervni sastav RV-PVO Vojske Jugoslavije. PPoslednji put vidjen u reonu karaule Kosare na Srpsko-Albanskoj granici. Po isteku zakonskog roka za nestala lica od 5 godina, 2004-e proglasen mrtvim.

Medjutim, njegovi ideali jos uvek zive.

Glumac u cuvenoj seriji Tropical Heat

Ja se ovog lika uopste ne secam verovatno zato sto uopste nisam ni bio rodjen dok je bila prikazivana serija, ali zanimaju me komentari onih malo stariji koji ga se koliko toliko secaju.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2008, 05:02:15 od Delija_NS_MZ »
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
SonyEricsson P990
Ahhh... Cuveni Nik Sloter... Maco tip sa stalno otkopcanom havajskom kosuljom, konjskim repom i onim malim dzipom  Smile
Serija k'o serija koliko se ja secam nije bila losa, klasicna trash prica o privatnom detektivu koji naravno uvek resi slucaj u Rambo fazonu, a pritom je neunistiv kao Supermen. Vec vidjeno 100%, predvidljivo, ali krajnje opustajuce i zabavno. Ambijent fenomenalan, mislim da se radi o Ki Vest ostrvu. Imao je i partnerku, naravno, i koliko se secam uopste nije bila losa  Smile
Jedan od retkih iole poznatih glumaca je lik sto je drzao taj kafic Tropical Heat (ne mogu da se setim kako se zove, ali ima razmaknute zube Smile).

edit: Evo i slike  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

sloter.jpg
(25.92 KB, 320x320)
« Poslednja izmena: 03. Avg 2008, 01:46:38 od CakumPakumVakum »
IP sačuvana
social share
-Kyle: Wow! That's a lot of seamen, Cartman.
-Cartman: Yeah, I bought all that I could at this bank, and then I got the rest from this guy Ralph in an alley.
-Stan: That's cool.
-Cartman: Yeah, and the sweet thing is, the stupid asshole didn't even charge me money for it. He just made me close my eyes and suck on a hose.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k300i
Jel moguce da je lik dosao u Srbiju i ucestvovao na izborima  Smile Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple iPhone
Jel moguce da je lik dosao u Srbiju i ucestvovao na izborima  Smile Smile

Ja stvarno ne mogu da verujem u to  Smile
Ovo mi je mnogo jako - "Slotere Nice, Zarkovo ti klice"  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16

Legendarni lik iz devedesetih.Steta sto niko nece da reprizira seriju. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG Google Nexus 5
slotera nika za predsednika
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ne postoje verovatnoce,postoje samo okolnosti.

Zodijak
Pol Žena
Poruke 902
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
SonyEricsson K750i
Delija_NS_MZ eeee pa gde si se samo njega setio Smile
tu seriju su mali zilion puta devedesetih reprizirali na Pink televiziji
IP sačuvana
social share
Čovek,sa svim svojim plemenitim osobinama,još uvek u svom telesnom okviru nosi neizbrisiv pečat nižeg porekla.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


...and justice for all!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 501
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3310
U svakoj epizodi je bar jednoj ribi na plaži mazao leđa kremom za sunčanje ili pridržavao peškir dok se ona presvlači. Sve se to promptno završavalo odlaskom u krevet sa istom, dok je Silvi pizdela.
IP sačuvana
social share
U istini su dugačke noge.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ne znam odakle vam te informacije..serija mi je bila zabavna,pratio sam je kad sam bio klinac i morao sam da proverim ove informacije i koliko sam video ovo što ste napisali nema veze sa istinom..
Kao prvo glumac se zove Rob Stewart a evo i kratke biografije..

'Rob was born in Canada in 1961 and when he was still a child he loved to play hockey and dreamed of becoming a professional player. However at the age of 17 he became badly injured while playing hockey and he lost a kidney. He had to give up his dream of becoming a professional hockey player and so he in fact fell into the entertainment business by accident. The injury forced him to turn down a number of athletic scholarships he had been offered. So, to put himself through the University of Waterloo, where he majored in Latin and English he took up his guitar, set some poems to music and sang in local restaurants. In the summers, he did stunts and acrobatics at Canada's Wonderland Amusement Park. Soon afterwards he found out his love for writing and while aspiring to be a writer, Rob held a variety of jobs, from bar tending to cowboy to maintenance man. He soon formed a writing partnership with his cousin and began his film career by writing, directing and starring in three television dramas: Come Spy With Me, Where There's A Will and Mark Of The Beast. Rob subsequently guested on various television series like for instance: Mount Royal and Hot Shots. He was the lead in the television pilot: Soulsearching Mystery Face. Internationally he became known for his part of Nick Slaughter in the series Tropical Heat a.k.a. Sweating Bullets. Rob wrote several episodes of the series ofwhich some together with James Gordon and he also directed a number of episodes. 'I took the biggest gamble of my life when I turned down the offer to play the lead role in the TV sitcom Scoop before my part in Tropical Heat was confirmed. It was the best decision I have ever made!' Rob summarized. 'The part of Nick was tailor-made for me', smiles Rob. Since Tropical Heat came to an end Rob has honed his skills with a number of independent films, TV guest appearances, more writing and directing!! He married a girl he'd met during the shooting of Tropical Heat and in 1996 he became father of a son. He and his family now live in Los Angeles.'

While he was in the role of Nick Slaughter in Tropical Heat (1991), that series was so popular in Serbia that punk-rock band "Atheist Rap" made a hit song called "Slaughter Nick, Serbia hails to you".

A evo i nekih serija gde je učestvovao prošle godine:
   
- Endgame (2007) TV episode
- Reflections (2007) TV episode
- The Beast of Bolnar (2007) TV episode
 - What Lies Beneath (2007) TV episode
« Poslednja izmena: 04. Avg 2008, 14:29:28 od shandudule »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Ne znam odakle vam te informacije..serija mi je bila zabavna,pratio sam je kad sam bio klinac i morao sam da proverim ove informacije i koliko sam video ovo što ste napisali nema veze sa istinom..
Па наравно да нема везе са истиним пошто је то зајебантски текст. Али Ник је био легенда. У свакој епизоди обрне по једну рибу и наравно изнабада лоше момке. Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:43:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.206 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.