Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi kad ti je muz nestalan i nestabilan?  (Pročitano 26603 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
slazem se s tobom...mada uvijek postoje oni koji samo pricaju da im je stalo a rade suprotno, okruzeni smo takvim ljudima.

Naravno , ali da li je muz voli moze samo znati Jelena ... Koja pre svega ora biti realna ... Razmisliti glavom ... I skupiti snage za priznanje ukoliko je ne voli ...

Dela su ta koja govore vise od milijardu reci ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
ali vidis da on ne radi  nista kako bi je uicinio sretnom, ona je hronicno nezadovoljna zena ili sa druge strane krivi njega za njene propuste...Nismo culi drugu stranu da bi presudili u njenu ili njegovu korist, pa je malo nezgodno kriviti samo jednu osobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Propusta je napravila .... dosta ...
Pritom cini mi se da je ona ta koja je rodila decu da bi ga zadrzala, jer je on nju varao i pre braka sto znaci da mu nije bila dovoljna. Znala je za kakvog se coveka udaje, a sada oplakuje svoju sudbinu i naravno da je nezadovljna. Pritom zena koja se boji zivota, i osoba bez samopouzdanja ...
On jeste kriv ... Tu nema sta da se proverava... osoba koja ne brine da li mu deca odrastaju u nezdravoj sredini, ne moze se opravdati nicim ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
nema on osjecaja za tu djecu a i ona....
djeca ne treba ni da osjete da medju njima ne stima, ni da li je sredina zdrava ili ne...djeca treba da imaju djetinjstvo sa jednim ili oba roditelja, a posto je on neodgovoran neka se ona barem potrudi da im nadoknadi i njega kroz neke igre, pricu, setnje, posjete rodbini (iako je nemoguce)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nema on osjecaja za tu djecu a i ona....
djeca ne treba ni da osjete da medju njima ne stima, ni da li je sredina zdrava ili ne...djeca treba da imaju djetinjstvo sa jednim ili oba roditelja, a posto je on neodgovoran neka se ona barem potrudi da im nadoknadi i njega kroz neke igre, pricu, setnje, posjete rodbini (iako je nemoguce)...

Ona zapostavlja decu trceci za njim ...
Nije ona spremna da bude ni majka, a ne i otac i majka ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni izgleda, draga moja Jelena, kao da se ovde najmanje vodi racuna o deci. Razumem tvoja osecanja, tvoje strahove. I da ne bi trebala ti da budes jedina koja ce misliti o tom braku i o deci, ali je, makar iz tvoje price, to tako. Mislis li da je tvojoj deci potrebno detinjstvo uz oca, kojeg vrlo slabo vidjaju a kad ga vide onda vide nasilnika?
Moze i treba da se prasta u braku, ali nasilje nikako! Budi mudra, pripremi se, dobro organizuj i idi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Meni izgleda, draga moja Jelena, kao da se ovde najmanje vodi racuna o deci. Razumem tvoja osecanja, tvoje strahove. I da ne bi trebala ti da budes jedina koja ce misliti o tom braku i o deci, ali je, makar iz tvoje price, to tako. Mislis li da je tvojoj deci potrebno detinjstvo uz oca, kojeg vrlo slabo vidjaju a kad ga vide onda vide nasilnika?
Moze i treba da se prasta u braku, ali nasilje nikako! Budi mudra, pripremi se, dobro organizuj i idi!

Ovakve su kod mene dolazile i vracale se cim on kaze da je voli i da nista nece biti kao sto je bilo....Ne, ona nikada nece otici!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Deci
Meni izgleda, draga moja Jelena, kao da se ovde najmanje vodi racuna o deci. Razumem tvoja osecanja, tvoje strahove. I da ne bi trebala ti da budes jedina koja ce misliti o tom braku i o deci, ali je, makar iz tvoje price, to tako. Mislis li da je tvojoj deci potrebno detinjstvo uz oca, kojeg vrlo slabo vidjaju a kad ga vide onda vide nasilnika?
Moze i treba da se prasta u braku, ali nasilje nikako! Budi mudra, pripremi se, dobro organizuj i idi!
Slazem se,mada deci nista ne fali .S njima sam i svu svoju paznju im upucujem,na moje licno iznenadjenje poceo je i otac da im se posvecuje i to posle jednog dugog i otvorenog razgovora sa mnom i moje pretnje da sam u stanju da se razvesem i pokupim decu jer mi takav ne treba. Jos uvek mu ne verujem i mislim da ce trebati dosta da ucini da bih mogla da verujem da se promenio. Za sad je tako. Ne znam sta se u njemu nesto okrenulo ali bukvalno je od te noci drugaciji covek koji je potpuno posvecen poslu i porodici- al i dalje sam na "rezervi" s njim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 19882
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
E super ako ima bilo kakvog pomaka....

JAko je bitno da djeca ne osjete i ne pate!  Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2008, 23:34:59 od mazzuljica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Ne,deca su ok mada iako su mnogo mali sve kapiraju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.