Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta raditi kad ti je muz nestalan i nestabilan?  (Pročitano 26663 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Vec sam pisala dugi post al mi se izgubi negde pa cu sad ponovo al ukratko.

1. Znam da sam se zeznula sto sam se udala za takvog coveka ali nadas se sve da ce biti bolje.Raskidali smo 3x pre braka i ja sam bezala od njega svuda,krila se kod rodjaka po Srbiji ali bi me svuda trazio i nasao i ubedjivao nacinom "nikad vise" kleo se pred Bogom i  u crkvi ,maltretirao druge ljude koje znamo da  mi kazu gde sam i ja popustim,bude dobro prosto da mislis da se stvarno uljudio...,i opet.... Sada kad bih otisla bojim se da bi bilo isto jos i gore kad bih decu povela ne znam dal bi imali mira od njega uopste jer dok ne dobije ono sto hoce ne odustaje.Sve ima karakteristike podeljene licnosti ili je super  da ne poverujes ili sacuvaj  Boze.

2.Zaposlena sam vec 6 god.uspela sam fakultet da zavrsim .Imam malu bebu od 4 meseca pa sam trenutno na bolovanju i zato uglavnom kuci moram biti jer starije dete ima godinu i 9 meseci sto je malo veca beba.Decica su skroz medena i dobra pa mi to predstavlja olaksanje.a i  najbolje s njima se snalazim ukoliko ih sama cuvam.Mada tu su i babe da pomognu kad mogu.

3.Paranoicna nisam,saznam uglavom sve iz telefona i od pojedinih tih fufica jer ih zovnem da ispitam ,sto mrzim al eto,...kazu mi kako nisu znale da je ozenjen i tralalala 

4.On ne priznaje ziv da me vara pored svega toga sto mu kazem da znam .Smisli on neku tako pricu da bih mu poverovala i uzivi se u nju kao da je to stvarno tako,da se zacudim odakle mu takva masta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
vec 2 nedelje nije izasao sa svojim drugom uvece,jer mu se ja nametnem da cu da izadjem i tu bude faktor "iznenadjenja"!Naravno-on nece da sedi kuci da cuva decu dok sam ja napolju,to mu je nezamislivo i tako izadje i on,budemo nekih sat dva i vratimo se kuci.Pokusala sam da ga nateram da idemo na mesta gde inace on izlazi al nece ziv,cak ne smem ni da pomislim to,odmah bi on da se svadja. To su obicno diskoteke gde on ide s njim!
Primetila sam da mu ne prija to ,jer ako vec hoce da izadje mora i mene da vodi pa nek to bude tu po kaficima .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
iz svega prilozenog - ocigledno je da te ne voli ... sorry ...

Kao sto vec rekoh ... osim ako nemas nekih motiva osim ljubavi i postovanja - trebalo bi da si vec odavno otisla ... ne znam sta cekas  Smile

Citat
1. Znam da sam se zeznula sto sam se udala za takvog coveka ali

ovo je genijalna recenica ... ljudi obicno kad znaju da su u necemu pogresili to pokusavaju da isprave ... zakljucujem da si mazohista, ili imas nekakve koristi od ostajanja u braku ... ne mislim da ostajes zato sto ga "volis" ... jer ga nazivas imenima i dodeljujes mu epitete koje ne bi izjavila zena koja nekog voli ... ili si prosto i ti dvolicna - kao i on, mozda se sjajno uklapate  Smile

Citat
Smisli on neku tako pricu da bih mu poverovala i uzivi se u nju kao da je to stvarno tako,da se zacudim odakle mu takva masta.

Jeste, i nastavi da tolerises ta sranja i doci ce dan kad ce ti ispricati da se okliznuo na bananu i slucajno upao u neku gospodju ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
То се дешава кад се венчавају а незрели су и неиживљени...
Мислим, зашто сте се уопште везивали без потребе?
Јел вас неко натерао, поготову њега?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
Mazohista -nisam! Niti se palim na te stvari,samo pokusavam da nadjem nacin da" pobegnem" od njega a ukoliko ga uhvatim na licu mesta ne bi imao sta da mi kaze  i ne bi posle "jurio" da se vratim . Znam da necu moci doveka da izdrzim to.
Posto je takav kao "momak" bio racunas ajd "izivio" se,vreme je da se uozbilji imao je 28 g. kad smo se uzeli-nije se mlad ni ozenio.I bilo je tako prva god.braka je bila ok nikakvih problema ,mazio me i pazio,sve do momenta dok nismo saznali za 2.bebu i kad sam mu ja to rekla ne znam sta se u njemu prelomilo na ovu "losiju"stranu.
Nije nas niko naterao na vencanje nego smo ziveli zajedno skoro 2 god.pre braka  u medjuvremenu na putu je i dete bilo ,i tako...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung S7
Lepo ti predaj papire za razvod.konsultuj se sa nekim advokatom i zavrsi tu pricu tvog zivota.mlada si, nema sta vise da se cekas, taj tvoj "pingvin" od muza i neizivljena muskarcina se nece promeniti.........sto je u jednu ruku lakse za tebe.Pa ti prosis za njegovu ljubav.......gde to ima?Otac je tvoje dece....i to nemozes da promenis ali mozes da promenis sopstveni zivot.Da se razumemo imam i ja dvoje dece ....sve je to lepo.....ali jednog dana ce i one otici , a ja cu ostati sa zenom.Naravno da moram da je volim ......cemu zivot onda?
Ljudi misle ...sve to dodje i prodje........ja mislim samo da prelazi iz faze u fazu.
Jelena ne znam kako ti je materijalno stanje, niti koliko si zavisna od muza.......zeno ako mozes jos danas bezi iz tog sranja.........samo se zapitaj cemu sve to?
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Svaki dan u životu je samo jedan i bezuslovno prođe u nepovrat. Nikako se ne slažem sa oklevanjima i godinama provedenim u patnji i očaju, ali ako je tvoj muž nasilnik onda je neophodno da tom nasilju staneš na put. Bilo da ćeš se razvesti ili da ćeš ostati uz njega on jedino može da se smiri strahom od tebe odnosno od nekog ko će te zaštitit ako te ponovo bude zlostavljao ili ako bude zapustio svoje obaveze prema deci.

Preporučujem ti da pročitaš knjigu Erika Berna Koju igru igraš. I preporučujem ti da se ne nadaš kako će tvojim sinovima biti lepše da žive s ocem sa kojim će se stresirati i tući od kad budu stekli prvu snagu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Preporučujem ti da pročitaš knjigu Erika Berna Koju igru igraš.
Pridruzujem se preporukama!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 
hvala Simijon! Mozda si ti najbliza  resenju , izgleda da si me u potpunosti shvatila.To nasilje nije konstantno, s vremena na vreme.poslednji put kada se to desilo zapretio mu je moj brat i za sad se ne usudjue ni glas da povisi na mene,ali ... ne mogu da mu verujem i zato sam na oprezu za svaki slucaj. Svi moguci ljudi iz naseg okruzenja su razgovarali s njim, i za sad nema nikakvih izlazaka bez mene i slanja porukica,...cekam i dalje da vidim kako ce teci razvoj dogadjaja i pravim se da sam ok.
Primam platu ali nema sanse da bi uspela da izvucem mesec dana s njenim iznosom ,a i morala bih stan da placam ,tek onda nema sanse osim da probam jos negde da se zaposlim ili da imam neka dodatna primanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Е, то је највећи проблем нашег друштва - ради, а не може да се издржава од плате!
Изем ти државу где си социјални случај иако си запослен!
Шта да раде толике жене које би желеле да изиђу из лоших бракова, а не могу, јер или не раде, или им је плата довољна за десет дана живота?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.