Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:35:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 63 64 66
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta su rekli o Hrvatima ...  (Pročitano 165031 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Tema: "Sta su rekli o Hrvatima ..."




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Međutim, nisu svi Srbi bili zaslepljeni idejom jugoslovenstva! Štaviše, mnogi su joj se otvoreno suprotstavljali smatrajući da je reč o avanturizmu i običnoj ludosti. Jedan od njih je bio i vojvoda Živojin Mišić, koji je po nalogu kralja Aleksandra obišao Hrvatsku i razgovarao s tamošnjim političarima, književnicima, novinarima, sveštenicima i običnim ljudima. Nakon izvršenog zadatka, preostalo mu je samo da zaključi da im treba odmah dati državu i ostaviti ih da lome glavu kako sami znaju!?

"Svi oni jednako misle", govorio je Mišić. "To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi."
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Tel.Me Your.Number
Izvinjavam se ako je bilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi."
Moze biti opis za bilo koji od naroda na Balkanu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
Volim onu Švabicu iz filma "La tregua"("Truce",sa John Turturro-om i Radetom Šerbedžijom),baziranu na autobiografskoj knjizi Prima Levija "The Reawakening",koja pogleda tipa sa kojim razgovara,najpre ga oglasi Italijanom,a potom se ispravi i kaže da se prevarila i da je on `rvat i da ga je "pobrkala" jer liče,ali ´rvati imaju mrtve oči...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
LG Google Nexus 5
@LaserXP

osetih mucninu u stomaku dok gledah ovaj video fajl!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Citat: Orfanelin link=topic=368130. msg5785016#msg5785016 date=1217546382
dado
covece kako ne mozes da shvatis da mi nismo opsednuti vama !!! to sto vi morate da izvestite u udarnom terminu svaku vest iz Srbije je veoma smesno . . . .  jedino sto nama treba od vas je da nemamo nikakvu saradnju jer ne zelimo da nam se iste stvari desavaju po ko zna koji put. . .  zbog toga je ova tema otvorena  :ballbounce:
Inaće došao sam na ovaj forum sasvim slučajno misleči da ču doznat nešto više o povjesiti Hrvata a onda sam doznao da je ovo srpski forum koji služi za pljucanje Hrvata.  E nakon nekog čitanja svih vaših postova upučenim nama jednostavno sam shvatio da ste jako iskompleksirani nama Hrvatima poćevši od tebe morao sam jednostavno napraviti profil da ti odgovorim.  Nije mi jasna jedna stvar, a to je, kako možeš reć da da nami hrvatima izbijaju kompleksi na uši i ismijavat našu televiziju kako se brine o vašim poslovima a to vami kao neodgovara.  To mi se čini malo dvoličnim jer si spomenuo da više čuješ vjesti na HRT nego na vašem srpskom programu.  Sad me zanima kako to da smo mi iskompleksirani i gledamo televiziju na našem programu u vezi srba a ti sam znaš skraćenicu našeg televiziskog programa koji se zove HRT i to možeš vidjet na ljevom čošku ekrana svog televizora.  Govoriš da smo mi Hrvati opterečeni vama i gledamo vas na našoj televiziji a ti gledaš naš hrvatski program i onda pišeš takve stvari.  Znam da je ovo već staro par godina i možda nećeš znat o čemu se radi, ali si provjeri prijašnje postove.  Uglavnom želim reć da si dvoličan i bezobrazan kao i čitava srbija koju muče kompleksir od strane nas Hrvata i da vam je jedina zabava vami u srbiji smišljat viceve o nama i pisat ovakve gluposti a onda vamo doć i pokušat nametnut takav način života nama Hrvatima !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
A gde bi hrvat uopste i dosao, a da nije politicki deo foruma. Procitas prvo pravila foruma, dodjes do spoznaje da ne treba otvarati teme starije od 6 meseci, osim preke potrebe i vaznosti novog posta. Trebas iscitati celu temu, pa ces onda shvatiti sustinu kompletne teme, a to je: "Sta su rekli o hrvatima?" Dakle mnozina, iz vise uglova, iz ugla stranaca srba, samih hrvata...

Ja iz tvog posta na primer mogu reci da su, vecina hrvata koji dodju ovde, uglavnom nepismeni i to iznad proseka. Nikada mi nece biti jasno sto vi uopste ne pravite razliku izmedju ć i č. Znate ono:

1. č - čiko, č - čoko-moko, č - čokolada, itd.
2. ć - ćurka, ć - ćićolina, ć - ćuk, itd.


Inaće
misleči
ču
upučenim
poćevši
neodgovara
čošku
opterečeni
vami


P.S.

Odradi update mozilla firefoxa, bices bezbedniji na svemrezju. Wink
« Poslednja izmena: 10. Nov 2012, 09:23:20 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Citat: Orfanelin link=topic=368130. msg5785016#msg5785016 date=1217546382
dado
covece kako ne mozes da shvatis da mi nismo opsednuti vama !!! to sto vi morate da izvestite u udarnom terminu svaku vest iz Srbije je veoma smesno . . . .  jedino sto nama treba od vas je da nemamo nikakvu saradnju jer ne zelimo da nam se iste stvari desavaju po ko zna koji put. . .  zbog toga je ova tema otvorena  :ballbounce:
Inaće došao sam na ovaj forum sasvim slučajno misleči da ču doznat nešto više o povjesiti Hrvata a onda sam doznao da je ovo srpski forum koji služi za pljucanje Hrvata.  E nakon nekog čitanja svih vaših postova upučenim nama jednostavno sam shvatio da ste jako iskompleksirani nama Hrvatima poćevši od tebe morao sam jednostavno napraviti profil da ti odgovorim.  Nije mi jasna jedna stvar, a to je, kako možeš reć da da nami hrvatima izbijaju kompleksi na uši i ismijavat našu televiziju kako se brine o vašim poslovima a to vami kao neodgovara.  To mi se čini malo dvoličnim jer si spomenuo da više čuješ vjesti na HRT nego na vašem srpskom programu.  Sad me zanima kako to da smo mi iskompleksirani i gledamo televiziju na našem programu u vezi srba a ti sam znaš skraćenicu našeg televiziskog programa koji se zove HRT i to možeš vidjet na ljevom čošku ekrana svog televizora.  Govoriš da smo mi Hrvati opterečeni vama i gledamo vas na našoj televiziji a ti gledaš naš hrvatski program i onda pišeš takve stvari.  Znam da je ovo već staro par godina i možda nećeš znat o čemu se radi, ali si provjeri prijašnje postove.  Uglavnom želim reć da si dvoličan i bezobrazan kao i čitava srbija koju muče kompleksir od strane nas Hrvata i da vam je jedina zabava vami u srbiji smišljat viceve o nama i pisat ovakve gluposti a onda vamo doć i pokušat nametnut takav način života nama Hrvatima !


Sto bi rekao jedan moj drugar "Do jaaaja" Smile

Ne znam kako je tekla diskusija ni sta sam pricao, ali u tom postu koji si citirao nisam nigde naveo skracenicu HRT niti sam negde rekao da vise vidim vesti sa HRT-a nego sa srpskih televizija. Smile

Moram da kazem jednu stvar, u poslednje vreme nasi mediji posebno b92 pokusavaju da iskopiraju ono sto vasi samo u vecoj meri rade vec 15 godina. Non stop neke vesti iz Hrvatske itd, za sada samo na internet portalu ali ima tendenciju da predje i na TV. Mozes biti uveren ali 100% uveren da se u Srbiji bar 10 puta manje spominje rec Hrvati i Hrvatska nego obratno. Ima kompleksa i kod nas ali vi ste definitivno svetski pobednici.

Inace pratim vesti iz svih zemalja, prijateljskih ili neprijateljskih, jer zelim da budem informisan i ne zelim da budem ovca koja ceka da ustase ponovo dodju da je zakolju. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 63 64 66
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:35:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.