Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:05:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: psihologija  (Pročitano 14381 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
@SF ....nije... otkrio je sex jaako kasno
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
to ne potvrdjuje nista... sto duze cekas vise se obradujes Smiley osim ako bas ne preteras Smiley mislim... on jeste, to stoji, ali to ne potvrdjuje nista Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
a šta bi ti hteo?? .......... da te upoznam s njim??
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Zanimam se. Omiljeni psiholog mi je Artur Dzanov, najbolji na svetu! Njegova knjiga mi je promenila zivot nabolje 100 posto!

A Frojda ne mogu da smislim i, ako mene pitas, sve bih njegove knjige zapalio da ne zagadjuje um mladim ljudima i sire! Perverznjak jedan isfrustrirani!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 44
Citat: cbbj
Zanimam se. Omiljeni psiholog mi je Artur Dzanov, najbolji na svetu! Njegova knjiga mi je promenila zivot nabolje 100 posto!

A Frojda ne mogu da smislim i, ako mene pitas, sve bih njegove knjige zapalio da ne zagadjuje um mladim ljudima i sire! Perverznjak jedan isfrustrirani!


Nemojte biti iskljucivi, ni u cemu, a pogotovo ne u pristupu razlicitim autorima strucne literature.
Frojd je za psihologiju klasik, a njegova psihoanaliza je azbuka psihologije. Svi potonji psiholozi (pa i ovaj pomenuti) su se na ovaj ili onaj nacin razvijali preko Frojda - nastavljajuci njegovo ucenje, modifikujuci ga, ili kritikujuci.
I jos nesto: Jedna izreka kaze da uspesni trgovci (a to ne vazi samo za trgovce) znaju da sami ne mogu biti dobra mera za svoje musterije. Ako se vama nesto svidelo i pomoglo vam - ne znaci da ce to biti tako i kod drugih, a ako se vama nesto ne svidja ne znaci da mozda nekom bas to nece jako pomoci....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Na njegovom licnom primeru najlakse cemo se nauciti zasto je dobro da mi budemo normalni Smiley Salim se... bilo je jace od mene Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


dusa je vecna

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
zanima me psihologija i omiljeni psiholog mi je karl gustav jung.
preporucujem da se procita njegova autobiografija i njegove knjige:
secanja snovi razmisljanja(autobiografija)
covek i njegovi simboli
dinamika nesvesnog
aion
iz zivota i dela k.g.junga itd. Smile
evo sta je jedan covek rekao o njemu:
on se u svoju vlastitu dusu kroz teleskop zagledao,sve sto delovase nesredjeno njemu se ukazivase poput najdivotnijih sazvezdja i on prosiri svest recima skrivenim unutar reci.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2006, 03:17:52 od ptica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zivi punim plucima

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson W 800
Strasno me interesuje psihologija, studiram je vec dve godine! Omiljeni psiholog mi je  Frojd, ali dopadaju mi se i Erikson,Ana Frojd,Olport itd.
Mnogo mi je interesantno i simpaticno MASTAN-ovo razmisljanje! Po meni jedina razlika izmedju psihologa i psihijatra je u tome sto je psihijatar zavrsio medicinu i pri pregledu pacijenta moze da odredi da li je oboljenje psihickog ili organskog porekla i da vise pojasni organsko poreklo bolesti, ali kad sam ja zbog nekog seminarskog vodila intervju sa jednim pacijentom na psihijatrijskom odeljenju, on mi je rekao da ni jedan doktor nije tako lepo pricao sa njim i da ga niko nije tako saslusao, dakle za psihijatra ste samo F ...   a za psihologa ste pre svega osoba kojoj treba pomoci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
volim da citam karl junga.ali iskoristicu priliku da citiram andreja tarkovskog i njegovo vidjenje psihoanaliticara:

"kada je covjek gladan ode u prodavnicu i kupi nesto za jelo,ali kada je covjeku zaista lose nema nikud da ode osim kod seksologa ili psihoanaliticara,koji ne razumiju nista od onog sto se desava.to su brbljivci i voajeri koji nas utjese,smire vas i skupo vam naplate."

nisam sigurna da li se slazem sa ovim gledistem u potpunosti,ali...interesantan ugao gledanja.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Psihoanaliza - kakva lakrdija!
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:05:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.