Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ""Kladioničarski sistemi""  (Pročitano 191868 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Umesto da jurite x jurite ove nase partizan zvezdu iz x-a u znak to lepo dolazi svakih 5,6 kola


A sto se tice ruleta neko napisa da je random  Smile
nije random ni pravi jer dobar krupije baca u dva broja, a o elektronskom ne bih ni trosio reci to treba da bude zabranjeno
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia E71
Ovako... cilj mi je da zaradim 100 evra mesecno. Razmisljam dugo kako da pocnem odnosno kakvu vrstu igre je najbezbolnije pokusati a nadati se nekom dobitku. Zanimaju me vasa iskustva, nisam hteo da otvaram novu temu, mislim da cu najpre pokusati sa sistemom i tu mi treba pomoc od nekoga ko je iskusan. Igrao sam 4/6 prelaze iz x-a ali slaba vajda, bilo bi dobro da me posavetujete, vasi predlozi sta da probam da mi nedeljni plus bude 2500 din  Smile
Ma kakvi sistemi nema od toga nista. Samo singlovi, eventualno dublovi, ako hoces zaradu. Ne moras da igras mnogo singlova. 4 singla po 2500 ti zavrsaju posao. Smile
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2722
Zastava Buenos Aires
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
A sto se tice ruleta neko napisa da je random  Smile
nije random ni pravi jer dobar krupije baca u dva broja, a o elektronskom ne bih ni trosio reci to treba da bude zabranjeno

Nisam ja napisao da je random,ali da ti odgovorim,ne moze krupije tako lako da baca u zivom ruletu !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia N97
Ja sam rekao da je random ... a najbolji krupijei sveta mogu eventualno da pogode 5,6 polja do tećine kruga.

Ali i ako uzmemo da je čovek u pravu da mogu u dva polja da pogode, opet je 50/50 koja će boja da padne, isto kao i za ceo krug (ok, malo manje od 50% zbog nule i duple nule)
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Ovako... cilj mi je da zaradim 100 evra mesecno. Razmisljam dugo kako da pocnem odnosno kakvu vrstu igre je najbezbolnije pokusati a nadati se nekom dobitku. Zanimaju me vasa iskustva, nisam hteo da otvaram novu temu, mislim da cu najpre pokusati sa sistemom i tu mi treba pomoc od nekoga ko je iskusan. Igrao sam 4/6 prelaze iz x-a ali slaba vajda, bilo bi dobro da me posavetujete, vasi predlozi sta da probam da mi nedeljni plus bude 2500 din  Smile
Ma kakvi sistemi nema od toga nista. Samo singlovi, eventualno dublovi, ako hoces zaradu. Ne moras da igras mnogo singlova. 4 singla po 2500 ti zavrsaju posao. Smile
Smile i to sto kazes... al treba i to ubosti...
IP sačuvana
social share
I’m just a regular everyday normal motherfucker…
I don’t have a girlfriend my hand’s my only lover
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
druže ne postoji proveren način i sigurna zarada,da postoji svi bi igrali tako i kladionice ne bi ni postojale.tačno je ovo što kaže linkoln; da su ti najveće šanse sa singlovima i dublovima ali ni to nije sigurna zarada
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6790
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Apple Iphone 13
ja sam od skoro poceo da peglam 2/9 sistem a igra je 1-1&2+I  ......pa kad naleti mogu dobre pare da se uzmu  Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Ja sam rekao da je random ... a najbolji krupijei sveta mogu eventualno da pogode 5,6 polja do tećine kruga.

Ali i ako uzmemo da je čovek u pravu da mogu u dva polja da pogode, opet je 50/50 koja će boja da padne, isto kao i za ceo krug (ok, malo manje od 50% zbog nule i duple nule)

ako probas martingejl na ruletu crno crveno kod nas za neke malo ozbiljnije pare posle dva sata cete uljudno zamoliti da ne dolazis vise


----

a sto se tice krupijea bacaju i to u dva broja nema greske, zato se i tako cesto menjaju u boljim kockarnicama na 2-3 sata, nemoj mi reci da niko od vas nije cuo za prevare tipa dogovora krupije i kockara sta ce bacati..., pa cemu sluze onolike kamere za ukras?
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia N97
slažem se za ljubaznu gospodu  Smile

što se tiče gađanja, verovatnoća je uvek 50% da će pasti tvoja boja osim ukoliko krupije ume da pogodi tačno polje. lično ne verujem da postoji krupije koji može da gađa uže od četvrtine kruga.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2722
Zastava Buenos Aires
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
Ja sam rekao da je random ... a najbolji krupijei sveta mogu eventualno da pogode 5,6 polja do tećine kruga.

Ali i ako uzmemo da je čovek u pravu da mogu u dva polja da pogode, opet je 50/50 koja će boja da padne, isto kao i za ceo krug (ok, malo manje od 50% zbog nule i duple nule)

ako probas martingejl na ruletu crno crveno kod nas za neke malo ozbiljnije pare posle dva sata cete uljudno zamoliti da ne dolazis vise


----

a sto se tice krupijea bacaju i to u dva broja nema greske, zato se i tako cesto menjaju u boljim kockarnicama na 2-3 sata, nemoj mi reci da niko od vas nije cuo za prevare tipa dogovora krupije i kockara sta ce bacati..., pa cemu sluze onolike kamere za ukras?

Што се не договориш ти са неким од њих  и усереш/их те?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.