Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:29:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: -dvostruka licnost-  (Pročitano 13944 puta)
23. Jul 2008, 23:05:08
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
:help:da li je moguce normalno funkcionisati ako su prisutne dve suprotne licnosti u coveku?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora ziledin (Vreme: 23. Jul 2008, 23:09:27)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Sve zavisi kako se te dve licnosti slazu jedna s drugom.  Smile
Salim se... nego, a da nam opises malo detaljnije kako to mislis "dve licnosti"?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ako mislis na podvojenu licnost, da. samo treba da nauci da ih kontrolise.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ako mislis na podvojenu licnost, ne. Taj poremecaj se dugo i tesko leci, i na kraju uspesne terapije, ostaje samo jedna, integrisana licnost.

Interesantno je to da OVL (oboljenje visestruke licnosti) nije nikada dijagnostifikovan u Evropi, vec samo u SAD, pa medju psihijatrijskim krugovima postoji opravdana sumnja da je ovaj poremecaj - izmisljotina.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jul 2008, 23:33:26 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
ima iz toga puno Bambina, pa ponekad i kod post traumatski diziz sidrom pojavi ovaj fenomen kao simptoma.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
U pravu si, onodys.
Ponekad se mnogi simptomi mogu ciniti kao OVL, a da zapravo nije to u pitanju.
Najcesce se pravi ta konfuzija kod histrionicnih licnosti.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
:help:da li je moguce normalno funkcionisati ako su prisutne dve suprotne licnosti u coveku?

<hr />
Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora ziledin (Vreme: 23. Jul 2008, 23:09:27)


Potrebno je detaljnije objašnjenje, u kom smislu suprotne ličnosti. Da li je u pitanju neko ko je povučen i tih, a onda se naglo razgoropadi. Ili je u pitanju neko ko jednog dana mrzi ceo svet, a drugog dana bi ti dao košulju s leđa mada ti ne treba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
ako smo već tu, imam jednu pitanju i teoriju, da li može i tako približivati problemu da u pažnju ima problema, kao što je taj neko, ili ja Smile budemo na jednu kontextu suviše senzitivni i zato ne može da susrešće informacije. Negde u info teku u mozgu ima otpor, i tako te atraktori koji znače ličnosti odvojeni su. Mislim negde u hipokampusu ili u parahipokampalni regiju, ili gde prefrontalne regije i hipokampus sretne. Mislim bilo bi jednostavno tako lečiti tog bolesti da počeli bi i na matematičkom jeziku razmisliti, da te nelinerane info tekovine kako bi mogli da budu u jednu atraktoru. Ako to nije moguće onda to je gas. Kad Bambina priča o integriranom ličnostom, onda tamo je atraktor snažan. I čitao sam i drugu knjigu o psihologiju pažnju gde p3 talasu kod EEG to su napisali da može pratiti tog fenomen kad sa zadovoljstvom integrira sebe ličnost, odnosno kako sebe gradi taj atraktor.

tu sam kazao i još jedan mogućnost kao što su lezije Smile za više stučnog ličnosti, mislim nikako nije čudan fenomen to.
« Poslednja izmena: 24. Jul 2008, 01:29:01 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
ja sam pre vise godina cuo za podvojenu licnost, ali me nije interesovalo dok nisam naleteo na osobu koja je takva. prilicno zaje*ana situacija.u sebi moze da ima i vise od 2 licnosti, svetski rekorder je jedna zena koja ima 56 licnosti u sebi. to je neizlecivo, ali moze da se nauci da se kontrolise. nikada tvoje pravo JA ne zna sta rade druge licnosti, tako da mozes ni kriv ni duzan da zaglavis na robiju, posto nas pravni sistem to ne priznaje, kao i dosta drugih stvari.   u religiji je poznato kao "rascep dushe".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
Gottago ponovo lupetaš Smile
Po madjarske gradjanske prave svi ličnosti imaju Svoj gradjanske prave sa svojom odgovornosti. A mislim da to je i tu tako.
Bilo je vreme u mnom životu kad sam mislio ako bi izlečio sve bi bilo drugačije, bolje. Al nije to istina, kako slutim i moje druge ličnoti imaju svoje porodice sa svojom decama, koji ih vole, i tako vole ih kakvi su oni. A sad kad su mi dali drugi dg. o sch-u o čemu inače još diskusuju stvarne psihiće da to skoro nikada ne ide zajedno sa disoc. bolestom.Al mene su iz nekog specijalnosti su dali. a taj diagnoza ništa drugo ne znači za moju ličnost nego to da biću u celog životu psihićima rob. Onda pljačkaju me kad žele, i koristiće moje dete za bilo šta kad žele. No to,i to znači i ako su moji bogati, ja bi tražio da nemam nikad novac. I ja bi to želeo da ne budem u sklopu sa mojim drugm ja-ima jednostavno zbog državnog terora i pljačka. Odnosno što ponovo lupetaš Gottago da može se na robiju, i nisi ni ti bio izvršioc to nije istina.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:29:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.