2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je po vama najbolji bokser svih vremena?  (Pročitano 18406 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
roj dzons je bio tako brz jebote borio se skoro pre par meseci ne valja mu to mnogo je mator trebo je da se povuce na vreme
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 138
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
Био сам баш клинац кад су Али,Фрејзер,Форман,Холмс и екипа били актуелни,наравно одгледао сам доста њихових мечева(снимака) ал није то то.


Господине malkin, био сам слободан да погледам ваш профил те тамо уочио Ваш датум рођења. За разлику од Џорџа Формана и Лерија Холмса који су доиста били активни за време Вашег раног детињства, Мухамед Али и Џо Фрејзер су већ увелико брисали прашину са својих рукавица.  Smile Обојица су се повукли 1981. године.

Што се самог питања тиче... не носи Мухамед Али џабе надимак "The Greatest".

Осим што је био троструки шампион, што је био учесник, а притом и победник вероватно најбољег бокс меча у историји, што је "исписао" читаве уџбенике за овај спорт, он је био тај који га је учинио популарним. Он је био разлог што су људи у толикој мери заволели бокс. Он је био разлог зашто су многи људи који никада раније бокс нису пратили, сада почели да га гледају нетремице. Његови мечеви су били разлог зашто су људи остајали будни.

Он је учинио бокс оним што јесте. Па чак је оно мерење пред меч, које је до тада била обична досадна рутина начинио церемонијалним.

И не само да је био боксерски шампион... он је постао значајна историјска личност која је обележила читав један период, а то верујте не би могао да постане да није имао енормну популарност.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Касијус Клеј
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Nokia 
Roki Marčano
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Nokia 6610
Meni je Klej bio isuviše arogantan u svojim nastupima, od svega je pravio cirkus i medijsku pompu, pa i od tih njegovih nevolja sa državom, i uvijek bih navijao za Frejzera nego za Alija. Ali je dokazao da je nikakav čovjek kad je Frejzera, koji je bio prvi za to da se Aliju vrati licenca da boksuje, počeo da ovog naziva i upoređuje sa majmunom, najružnijim čovjekom itd. Koliki smrad trebaš biti pa to uraditi. Ali je i tu udarao u žicu koja je godila tadašnjim moćnicima, i uvijek je bio samodopadljivi populista.
Ali što rekao Džo Frejzer u jednom intervjuu - eto, vele da je on mene istukao, pa ja sad pričam sa vama, a on, ne može ni da priča ni da se kreće, a ja i dalje treniram klince...

Meni je, od ovih što sam gledao uživo, P2P najbolji bio Roj Džons, ali sad je počeo da se bruka.
Najveći talenat i udarač je bio Tajson, i bilo ga je najubudljivije gledati, dok je bio na vrhuncu.
A po rezultatima vjerovatno bi to trebao da bude Marćano.
« Poslednja izmena: 06. Sep 2011, 14:27:06 od Consigliere »
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
Али је тата  Smile

Готивим и Тајсона  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2011, 02:47:36 od delija doboj »
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.