Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:10:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa instalacijom MSN-a  (Pročitano 5781 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung s5
Uradio sam kako ste mi rekli i jedino sto mogu reci je hvala,ponovo radi msn.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung s5
Opet se javio isti problem skinuo sam sve sto ste rekli i instalirao radio j ejedan dan i sad opet nista,kada pokusam da ga pokrenem samo blinka prozor kao da hoce ponovo da ga instalira.Skinuo sam sa neta ponovo messenger 8.5 ali kada hocu da g apokrenem dobijam obavestenje da ima novija verzija i tu se sve zavrsava i tako ide u krug?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Proveri datum i vreme, ako ti se neslazu nemoguce je da se ulogujes na msn ja sam imao isti problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung s5
Primetio sam da nesto nije u redu sa vremenom,kada kliknem na trenutno vreme ono je ok kao i datum ali hteo sam da ga usaglasim sa internet vremenom kada hocu da ga updatetujem ne mogu dobijam obavestenje "Windows cannot opet help and suport because a system service is not runing.To fix this problem start the service named  "help and suport" medjutim to ne mogu jel dobijam opet isto obavestenje.Kako da resim ovo?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Primetio sam da nesto nije u redu sa vremenom,kada kliknem na trenutno vreme ono je ok kao i datum ali hteo sam da ga usaglasim sa internet vremenom kada hocu da ga updatetujem ne mogu dobijam obavestenje "Windows cannot opet help and suport because a system service is not runing.To fix this problem start the service named  "help and suport" medjutim to ne mogu jel dobijam opet isto obavestenje.Kako da resim ovo?
Start-> run -> kucas services.msc -> nadji Help and Suport pa idi na start i na automatic!!!E onda pokusaj!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung s5
ok.Uradio sam to i sad mogu da udjem u help and suport ali i dalje kada pokusam da sinhronizujem internet vreme i windows vreme dobijam sada"ann error occurrent getting the status of the last synchronizacion.The RPC server in unavailable"
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC 
Ma taj servis i treba da bude iskljucen, koji broj ti prijavljuje kao gresku kad pokrenes msn
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Ma taj servis i treba da bude iskljucen, koji broj ti prijavljuje kao gresku kad pokrenes msn
Jeste da treba da bude iskljucen nego sam hteo da mu kazem kako da ga ukljuci!!!Posto zbog njega nije htelo!!!
Nebitno....
@Burberry_  ja ti predlazem da samo podesis vreme kako treba,da iskljucis update vremena...Tako sto odes start->run -> kucas services.msc ... Onda nadji service pod imenom Windows Time i idi na stop pa na disable!!!E onda uzmi i pokusaj!!!!
Takodje i firewall stopiraj dok se ne konektuje!!!Ako ga imas...Pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC 
Ma ok gorane, znam sta si mislio, nego sam njemu hteo da skrenem paznju na taj servis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 284
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung s5
Sad vec pocinjem da ludim... Smile Smile Sve sam uradio kako ste mi rekli ali jednostavno kad pokusam da pokrenem msn stalno mi izbacuje kako ima nova verzija.Skinuo sam onu sa predhodne strane sto je postavljena ali kad pokusam nju da pokrenem pocinje na ekranu da mi blinka ,trepce kao da zeli da instalira windows instaler ali ne moze..Ja imam windows live  messenger 8.5 koji sam sinoc skinuo i kad njega pokusam da pokrenem isto izbacuje da postoji noviji...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:10:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.