Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 62. Godisnjica od ubistva Djenerala Dragoljuba Mihailovica  (Pročitano 22984 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 548
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Sta jedan Muja radi na temi koja se tice unutrasnjih stvari Srbije? Mozda musliman racuna sa srpskom podelom na partizane i cetnike kako bi odatle njegovi izvuklii neki car.To se savrseno uklapa u psihologiju muja.Svoj hleb jedu , a tudju brigu brinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 246
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
SonyEricsson 
pa muslimani su bili koliko mi je poznato i u partizanima i u cetnicima...a
isto tako bili su zrtwe i jednix i drugix,a cetnika narocito...a posto sam ja musliman ne widim razlog da ne komentarisem,tice se i mene itekako,ew npr.danas je odrzano cetnicko weselje i pijanka kod banja luke (BiH)...al nesto bas te cetnike,kao i d.mixajlowica ne gotiwim puno,furaju neki fazon wehabijski...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
dukim

E sad ako cemo tako onda nema razloga da se velicaju chetnici toliko. Svi pobegli u strane zemlje i oni su super. Ovde kako sam primetio svi manipulisu istoriju kako im se svidja. A to nije nacin naravno to se nece promeniti ikada. Koliko god Djordje bio los nikada necu podrzati ubicu kao sto je Obrenovic. I neka je bilo drugih ljudi umesano za izdaju prijateljstva pada najveca sramota.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Koliko god Djordje bio los nikada necu podrzati ubicu kao sto je Obrenovic.

Vec smo ti objasnili da nije Milos odlucio da se ubije Karadjordje koji je inace bezao iz zemlje kad god nesto zasere...  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Posten covek ne gradi pokajnice ako se ne kaje necega.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Posten covek ne gradi pokajnice ako se ne kaje necega.
Pricaj ti sta hoces, ali Milos je bio veliki covek i Srbin.
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Bio je skot ali kako kome, kod nas je popularno da se uzdizu izdajnici svaki put cim se vlast smeni.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Bio je skot ali kako kome, kod nas je popularno da se uzdizu izdajnici svaki put cim se vlast smeni.
Uzdrzi se tih bolesnih komentara...
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Није баш тема, али дозволићу себи да напишем само још један пост везан за Милоша и Карађорђа.

Помињеш убиство и издају.

Ајмо онда редом.

Убиство - Ваууу, људи на власти убијају. Smile Не могу да верујем. Smile Видиш Милош је као сваки прагматичан човек и владар морао радити оно што је у интересу Србије. Карађорђе је био претња, мада би боље било рећи баласт. Милош је сам морао да истрпи Турке, кад је Ђорђе запалио после пропасти устаничке државе, Милош је подигао нови устанак, одбио турски противнапад и преговрима успео да значајно побољша положајк Србије који је био врло јебен, након окупације. И онда дође неко ко је изгубио поверење виђенијих људи и зажели да се петља у нешто што више нема никакве везе с тим. Убиство јесте можда сурово, али се протеривање никако не би исплатило, јер где год Ђорђе отишао представљао би претњу, а тамошње влсти би га користиле да се петљају у српске ствари.

Што се издаје тиче, заиста на знам шта под тим подразумеваш? Кога је издао? Шта је издао? Да ли и ту мислиш на Карађорђа? У реду онда, само знај да је тај Ђорђе, као што сам и рекао раније, први збрисао кад је устанак пропао. Значи да је он издао Србију, што је у сваком случају мање лоше од Милоша, који је издао њега.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
LG Nexus 5
A koja je razlika izmedju Ustasa i Cetnika, osim sto su jedni Hrvati, a drugi Srbi Smile

Za pocetak, ustase su bile profasisticke formacije, dok to cetnici nisu bili.

I ti bi mogao da se informises kako je nastao cetnicki pokret, kada je nastao i ko ga je osnovao...




@Crows
Oladi sa tim Americkim glupostima ovde USA niko nije ni spomenuo nisam ti ja kriv sto si ostao u Srbiji ama stvarno  Smile
Bio sam ja mnogo toga bicu jos mnogo toga.
Znas kako kazu, drzi prijatelje blizu i neprijatelje jos blize  Smile

Samo cu citirati ono sto si napisao...

Oh cekaj samo,ovde se pokrecu tockovi u USA sprema se nesto gadno prosto osecam.
Razgovarao sam sa jednom zenom ciji je sin radio za CIA dok ga nisu maknuli.
Gore je bio u Aljasci i video je iglu i projkat se zvao nesto HARP ja mislim, on joj je pricao da sa tim cudom ne samo da mozes da kontrolises vreme vec i ljude. Jezivo. Bas mi se sve vividno ispricala


Ovom prilikom ti se izvinjavam. Zaista ne zelim da sukobim svoje misljenje sa osobom kakva si ti.  Smile Jos jednom, izvini. Stvarno je doslo vreme da oladim sa americkim glupostima i obuzdam svoje frustracije sto ne zivim tamo. Smile
« Poslednja izmena: 21. Jul 2008, 18:59:55 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.