Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Stanovi za "džet set" na Dedinju  (Pročitano 6791 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Koling klub se ruši zbog poslovno-stambenog kompleksa
Penthaus "gajbe" za elitu

Kompanija Zeland koju je osnovalo inžinjersko preduzeće Koling najavila je krajem prošle nedelje da će u narednih 10 dana na Dedinju početi da gradi poslovno-stambeni kompleks vredan 35 miliona evra. Kompleks će se nalaziti na mestu sadašnjeg kluba i restorana Koling i teniskih terena, na površini od 85 ari i obuhvataće tri stambene vile i poslovnu zgradu, a ukupna površina biće 20.000 kvadratnih metara - kazao je na konferenciji za novinare direktor Zelanda Ilija Čanković.
Izgradnja će biti završena do proleća 2010. godine, pri čemu će Unikredit banka finansirati dve trećine projekta, a jednu trećinu, odnosno zemljište obezbedio je Zeland, rekao je Čanković. Vile će se sastojati od stanova površine 250 kvadratnih metara i luksuznih potkrovnih "penthaus" stanova na vrhu vila, naveo je Čanković. Prema njegovim rečima potencijalni kupci su ličnosti iz oblasti sporta, kulture i šou biznisa, koji sebi mogu da priušte luksuzne stanove na Dedinju.
Rezervisanje će moći da počne od leta 2009. godine, kada se završe grubi radovi i bude utvrđena cena, a zainteresovanih već ima, naveo je direktor Zelanda. Poslovna zgrada sadržaće poslovne apartmane, višenamenske dvorane za sastanke, bankete, prezentacije, seminare, konferencije i predavanja, prostor za odmor i relaksaciju, restoran i luksuzne VIP salone.
Stanovi će imati po tri parking mesta na podzemnim etažama, a poslovna zgrada imaće garažu od 80 mesta, ulaz će biti kontrolisan, a korisnici će moći da koriste i rekreativne sadržaje, poput fitnes centra i bazena. Čanković je novinarima kazao da će se Koling rušiti jer je teško naći tako dobru lokaciju za izgradnju poslovno-stambenog kompleksa. Većinski vlasnik Kolinga, ugostiteljskog predzeća Koling klub i Zelanda je Milan Zukanović. Beta


Izvor: Danas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
a jel ti krivo sto nisi jedan od njih i samo u srbiji se svaki covek koji okrece neku lovu naziva krimosem e to ti je cista ljubomora jel kad je covek nesposoban i glup i svoju inteligenciju okrene ka skoli a ne ka parama ako uopste ima inteligencije on ce svakog coveka da nazove krimosem a ja znam da 90 posto ljudi u srbiji za koje kruze price da su krimosi se ne bave nikakvim kriminalom ali to ti je srbija neka crknem gladan ali necu da radim kod krimosa za 1000 evra plate takve bih vas sve oterao u brazil u neku favelu pa da vidite sta su krimosi i kriminal!!!

Nije mi krivo, naprotiv, drago mi je sto nisam jedan od njih jer skoro svakoga dana bar jedan od njih dobije 5 grama olova u glavu. Ni na koga nisam ljubomoran, pogotovo ne na takve. Cak mi ih je po malo i zao kad im vidim citulju u novinama. Kazes da nesposobni i glupi svoju inteligenciju okrecu ka obrazovanju a ne ka parama (sta god ovo 'ka parama' znacilo), pitam se gde onda ti vidis sebe kad smatras da si previse inteligentan da bi se obrazovao, kad ne spadas u 'lezilebovice koji piju pivo ispred prodavnice', kad se divis kriminalcima i kad ti je svako kriv sto ti je zivot takav kakav jeste?
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
moj zivot prijatelju uopste nije los nemam za stan od milion ali imam stan od svoje 18 god i vozim auto koji kosta koliko i jedan stan ne rizikujem olovo u glavu i kad moj komsija kupi skuplji auto od mene cestitam mu i popijemo pice i kad moj drug sa kojim se znam 10 god otvori neku firmu meni je milo kao da sam ja to otvorio dok tvoji lezilebovici ispred zadruge sa kojima sam isao u osnovnu i sto smo kao deca bili na prst u dupe cim sam seo u kola okrecu glavu kad me vidi i vise se i nejavljaju!!

neznam kom se ja to kriminalcu divim vec ti i ti tvoji ortaci imate problem sto svako ko ima para smatran je za kriminalcem!!a o tim novinama i cituljama ne lupetaj covece glupi desi se 1 ubistvo i odmah pune novine a niko neznha ni motiv uzbistva mozda dugovao pare ili ko zna sta u beogradu su za poslednjih godinu kupljena 10000 hiljade stana od 200000 evra i vise a gde su kuce a gde su ovi kao ja koji nemaju milione ali ne zive lose sta to znaci da ce za narednij 5 god u bgu biti ubiveno 100000 ljudi???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.