Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:40:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nezeljena trudnoca-potrebna pomoc!!!  (Pročitano 16941 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ako se zaljubi do preko usesa, svasta moze da bude u kupusu  Smile

edit: miro, jel ima u austriji seksualno obrazovanje u skolama???

ovde uveli veronauku  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jul 2008, 00:47:19 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Kod nas uveli vjeronauku u vrtice  Smile

*Kinkel, sve je to divno i krasno, ali na neke stvari ne mozes uticati .. no dobro, kasce ti se samo, kako rece machakz, kada se zaljubi zeMskinja, sve ti pada u vodu ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
... Za sada imam samo muskarca (svalera) ... mozda sledece bude zensko ... ko zna  Smile
... Nista gore od zaljubljene devojcice ... mada ni mi nismo cvecke kad se zaljubimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa nista, objasni svaleru neke stvari kad udje u pubertet  Smile
i njemu ce znaciti  Smile... pa da se nadamo da veruje vise caletu, nego ortacima i rekla-kazala iskustvima.
 
do tad, mozda se opamete i uvedu u skole i taj stvarno neophodni predmet  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
ja imam jedan veliki problem? :S
 juche sam bila kod dechka i on mi je svrshio na stomaku, zatim,posle nekog,ne teko dugog vremena dodirnuo je moj stomak
onda mi je 2presta sa te ruke koju je dodirnuo stavio u vaginu. . . .
mogu li tako ostati trudna?
ja sam tek napunila 15 godina,i ne zelim da ostanem trudna,ako je ovo shto je uradio jako rizichno, ja bih popila one tablete koje mogu da se uzmu 72 h posle odnosa?

molim vas mi pomozite, u ogromnoj sam dilemi

unapred hvala :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
ja imam jedan veliki problem? :S
 juche sam bila kod dechka i on mi je svrshio na stomaku, zatim,posle nekog,ne teko dugog vremena dodirnuo je moj stomak
onda mi je 2presta sa te ruke koju je dodirnuo stavio u vaginu. . . .
mogu li tako ostati trudna?
ja sam tek napunila 15 godina,i ne zelim da ostanem trudna,ako je ovo shto je uradio jako rizichno, ja bih popila one tablete koje mogu da se uzmu 72 h posle odnosa?

molim vas mi pomozite, u ogromnoj sam dilemi

unapred hvala Smiley

Izuzetno su male sanse da zatrudnis na ovaj nacin, ali nije nemoguce. Mnogi faktori bi trebali da se poklope da bi se tako nesto desilo. Spoljasnja sredina nepovoljno deluje na spermatozoide, morao bi bas dobro da "umaze" ta dva prsta, zatim da oni nadju svoj put.. U svakom slucaju, postoji sansa, ali po meni veoma mala.
 Ipak, to ne znaci da ne bi trebali ubuduce da koristite zastitu. Nisi navela koliko on ima godina, ali ti si veoma mlada, da ne kazem mala, da bi upraznjavala seksualne odnose, a kamoli bez zastite. I stvarno, ako neko koga poznajem nije konzervativan, onda sam to ja, ali opet... Ako vec to radis, insistiraj na zastiti. Za tvoje dobro.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Sad popij tabletu za dan posle a ubuduće nek ti bude za pamet. Na taj način ne samo što možeš da zatrudniš nego možeš i da se inficiraš čitavim nizom polno prenosivih bolesti. U današnje doba kad se do neke 30. godine partneri menjaju nikakav seks bez zaštite.

Inače kondom je vrlo efikasna zaštita od prenošenja zaraze ali nije savršena zaštita od neželjene trudnoće tako da ipak treba voditi računa ako bi tokom seksa došlo do oštećenja ili spadanja kondoma.

Muškarci su često neskloni kondomu jer im umanjuje doživljaj ali ti moraš da insistiraš. Nema seksa bez zaštite.

I šta ima da ti maže vaginu spermom  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
I šta ima da ti maže vaginu spermom  Smile

to je in  Smile

ne vjerujem da ces zatrudniti, sanse su male zaista, ali u svakom slucaju ostaje sto simijon rece, rizik od spolnih bolesti. nemoj biti budala, ne znas na kakve sve bolescuge mozes naletiti, zastiti se.
mozes dobiti one odvratne bradavice koje ce ti poiskakati po vagini i to sve u grozdovima, pa mozes dobiti herpes, sto je neizljecivo, mozes dobiti hiv, sto je malo vjerovatno, ali moguce itekako, a mozes dobiti i neku bakteriju koja ce ti opsjedati vaginalni sekret i neces je se moci rijesiti nikako jer ju je tesko iskorijeniti.
mozes dobiti jos svasta, ali ovo ti je trenutno top lista.
ozbiljna sam.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Za sve koji su sigurni u svoju samokontrolu, pa ga vade  Smile

Ako se vec odlucis za takvu "zastitu", i pored mogucih rizika od oboljenja (mada mozda imas stalnu vezu) pozeljno je uvek kod sebe imati kutiju Postinora.

I naravno, to je uvek, samo i iskljucivo za ne daj boze. Mnogo udara na hormone i pravi dzumbus u organizmu. Kakve su danasnje generacije, ne bi se iznenadio da neko koristi Postinor kao Aspirin, na redovnoj osnovi, posle svakog sexa.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Tema je iskopana iz naftalina, a i nije joj ovde mesto.
Lock
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:40:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.