Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaterpolo na Olimpijskim igrama 2008  (Pročitano 57637 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
izmisljena prica Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Qtek 小米
Шефик Србенда.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Svaka cast za bronzu Sefiku.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung XYZ1004
izmisljena prica Smile

Hmmmm.....verovatno mu nije psovao majku tursku i budio nekog u dva nocu da peva himnu. ali Sapaic je prototip bahate i bezobrazne osobe...pogledaj samo njegova gostovanja po emisijama...jel si ga gledao u piramidi?
Kad se tako bahato ponasa na TV, mogu da zamislim kako se ponasa iza zatvorenih vrata....
Jednom recju - siledzija!!!...sta ce takav u reprezentaciji? Za ovo nije kriv Spaic, za ovo je kriv selektor koji nema nikakvog autoriteta, a videli smo u kosarci sta se desava kad selektor nema autoriteta i kad igraci umesto njega kolo vode!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
da mu je rekao jebem ti majku tursku ne bi ga zadrzalo ni deset ljudi tako da.....

Sapic mozda jeste siledzija ali ja uvek idem logikom da me niko ne moze staviti u inferioran polozaj ako mu ja to ne dopustim Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung XYZ1004
Pa u repreznetaciji ima dosta mladih l neiskusnih igraca koji na Sapica gledaju kao na idola, a ima i onih starijih i iskusnijih koji nisu hteli da stvaraju zlu krv u ekipi pa su cutali....ali takva vestacka atmosfera kad tad mora da pukne...tako da je Sefik ovim "potezom"  Smile  zaista mnogo pomogo nasoj reprezentaciji - uostalom vreme ce pokazati  Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2008, 14:24:22 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pomirili se Šapić i Šefik
Vaterpolo reprezentativci Srbije Denis Šefik i Aleksandar Šapić pomirili su se i objasnili novinarima zbivanja sa OI u Pekingu.

Na izuzetno posećenoj konferenciji za novinare u prostorijama Vaterpolo saveza Srbije Šefik i Šapić su objasnili da je u olimpijskom selu u četvrtak došlo do manjeg sukoba, ali da intenzitet tog sukoba nije realno prenet u srpskim medijima.

Šefik je istakao da mu je "jako žao što je došlo do takvog sukoba" i dodao da ga ja pogodilo što je incident preuveličan u javnosti.

"Svima nama je neprijatno što je došlo do nemilih scena, ali mislim da je to bila situacija o kojoj se ovih dana previše pisalo po novinama. Smatram da je bronzana medalja veliki uspeh koji je nezasluženo zapostavljen", ocenio je Šefik.

On je napomenuo da je za njega "ova priča završena iste noći u olimpijskom selu" naglasivši da će se uvek odazvati pozivu u nacionalnu selekciju.

Šapić je rekao da je do incidenta došlo posle poraza u polufinalnom susretu protiv SAD dodavši da je to bio razgovor "u četiri oka" kome niko sem njih dvojice nije prisustvovao.

"Želim da naglasim da nikakvih oštrijih konflikata nije bilo i da mi je Šefik pomogao da dođem do sobe. Protekla dešavanja sam doživeo veoma emotivno. Mislim da se nikada nisam osećeo očajnije, a ako je neko želeo ovim putem da me povredi, uspeo je u tome", zaključio je Šapić.

Za njega, kao i za Šefika, pitanje daljeg igranja za reprezentaciju Srbije se ne postavlja. Dvojica izabranika selektora Dejana Udovičića sukobila su se u olimpijskom selu posle poraza od ekipe SAD u polufinlu olimpijskog turnira. Tom sukobu, prema njihovim rečima, prethodila je rasprava o uzrocima slabih igara državnog tima u Pekingu.

Šefiku je povređena ruka i on nije mogao da brani u susretu za treće mesto protiv Crne Gore, a Šapić se već naredni dan vratio u Beograd, gde mu je operisana noga.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Jeste bronza uspeh ali koliki je zapravo uspeh biti u vrhu u sportu u kome 6-7 reprezentacija igra ozbiljan vaterpolo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung L700
Jeste bronza uspeh ali koliki je zapravo uspeh biti u vrhu u sportu u kome 6-7 reprezentacija igra ozbiljan vaterpolo?

Nisi u pravu, i to ne umanjuje znacaj nasih pobeda, nije nas problem sto ostali nisu na visokom nivou. A i ima  vise jacih timova od 6-7: Srbija, Crna Gora, Hrvatska, Madjarska, Spanija, SAD, Italija, Grcka, Rusija (mozda trenutno nije ali do nedavno su bili, a s obzirom da su ove godine na takmicenja vodili decu verovatno ce opet biti), Australija (bila vise nego solidna do pre nekoliko godina), Nemacka (puno napredovala u zadnjih par godina)... A i kad pogledas ostale kolektivne sportove (izuzev fudbala) gde jos imas toliko konkurentnih timova?
« Poslednja izmena: 29. Avg 2008, 12:04:21 od hammer021 »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
"Do juche" su se sve titule delile izmedju Srbije i Madjarske. Sada su se tek prikljuchile Hrvatsaka i Crna Gora. Ovi ostali koje si naveo su bili uvek tu negde ali nikada pravi, stalni rivali Srbiji i Madjarskoj. Jedne godine dobri su Shpanci, sledece Rusi pa Italija...samo su se smenjivali. Uvek Srbija i Madjarska medju prva 3 a ovi ostali se bore za preostalo slobodno mesto na podijumu.
Tako da konkurencija stvarno ne moze da se poredi ni sa jednim od preostalih kolektivnih sportova jer je najslabija. Ove koje si naveo su u stvari jedine reprezentacije koje znaju da igraju vaterpolo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41 43
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.