2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Isinbajeva postavila novi svetski rekord  (Pročitano 11235 puta)
12. Jul 2008, 12:27:10
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Olimpijska pobjednica Jelena Isinbajeva oborila je i otprije svoj svjetski rekord na Golden Gala mitingu u Rimu preskočivši 5.03 metara...

26-godišnjakinja je na najbolji mogući način ušutkala sve brojniji kontingent kritičara koji su Ruskinju uzeli pod zub osobito nakon promjene trenera prije tri godine i modifikacija u tehnici - tri su godine, naime, prošle, a bez da je Isinbajeva ugrozila 5.01 postavljenih u kolovozu 2005. godine na SP u Helsinkiju.

Jenn Stuczynski je s druge strane sve bolja pa je pritisak porastao i prošlog tjedna kada je prvakinja SAD-a na olimpijskim trialsima s preskočenih 4.92 postavila novi nacionalni rekord, a zanemarivalo se primjerice 4.95 u dvorani (Donjeck u veljači ove godine).

Trostruka svjetska dvoranska i dvostruka svjetska prvakinja na otvorenom se zauzvrat zainatila: "Fokusiranija sam, ljuća. Svijet je počeo brujiti o novoj zvijezdi skoka s motkom, a to nisam smjela dozvoliti".

Presretna je stoga nastupom na Olimpicu: "Opet sam bila ona dobra stara Jelena. Izvrsno sam skakala i za razliku od puta kad sam na TV snimkama nakon natjecanja uočavala tehničke nepravilnosti, ovog puta ih neće biti".

Isinbajeva je slavila ispred drugoplasirane Monike Pyrek (4.75 PB) i Silke Speleburg (4.70 PB) na trećem mjestu, a odlučila se na 5.03 jer "toliko sam puta pokušavala na 5.02 i nije išlo pa smo odlučili probati nešto novo".

Natjecanje je, pak, otvorila na 4.70, prvi je put letjela i iznad 4.75 i 4.85, dvaput na 4.95, a novi svjetski rekord je postavila iz također drugog pokušaja: "Ovo je, međutim, samo početak. U nogama, naime, imam još puno više", zaključila je Isinbajeva.

Izvor: SportNet

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6260 Slide
E svaka joj cast, konacno je uspela Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2008, 13:02:47 od latifovich »
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
E svaka joj cast, konacno je uspela Smile Smile

konacno je uspela dvadeset i drugi put Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
Svaka joj čast Smile Smile Smile Smile Smile Smile

E svaka joj cast, konacno je uspela Smile Smile

IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6260 Slide
E svaka joj cast, konacno je uspela Smile Smile

konacno je uspela dvadeset i drugi put Smile

Opss, mislio sam na ovaj kad sam rekao konacno. Smile
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia N73
bravo jelence  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Pocela je da smara  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Jelena iz besa preskočila 5,03

Ruska atletičarka Jelena Isinbajeva postavila je novi svetski rekord u skoku s motkom, nadmašivši sopstveni najbolji rezultat iz 2005. godine. Isinbajeva je u Rimu preskočila letvicu na visini 5,03 metra, čime je za dva centimetra popravila rekord postavljen na Svetskom prvenstvu u Helsinkiju.


Amerikanka Džen Stacinski, kojoj mnogi predviđaju da će naslediti slavnu Ruskinju, ove nedelje se na nacionalnim kvalifikacijama za Olimpijske igre zaustavila na 4,92 metra.
 

- Mnogi su počeli da pričaju kako imamo novu zvezdu i kako sam ja otplesala svoje. Zato sam izašla na stadion mnogo ljuta - rekla je Isinbajeva.

Ona je prethodno pokušavala da preskoči 5,02 metra, ali joj to godinama nije polazilo za rukom. Zato se sa svojim trenerom Vitalijem Petrovim (nekada radio sa Sergejom Bupkom) dogovorila da podigne letvicu za jedan centimetar više i tako ukloni psihološku prepreku koja je nastala.
- Videli ste, nisam bila ni blizu rušenja. A verujte mi da je ovo tek početak - euforično je pričala dvadesetšestogodišnja ruska šampionka.

- Jača sam i brža, više skačem, ali najvažnije je da sam sređena u glavi. Srećna sam i smirena. Ranije sam imala probleme, tako da mi je skok s motkom bio u drugom planu.

Isinbajeva je po osvajanju zlatne medalje na OI u Atini 2004. godine 12 puta obarala svetski rekord na otvorenom, a deset puta u dvoranama. Jedina je žena koja je preletela visinu od pet metara.

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 13. Jul 2008, 02:47:23 od latifovich »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Pa covece stavljas dva puta istu vest  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.