Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pljušte jedinice medju srednjoskolcima  (Pročitano 5202 puta)
Svakodnevni prolaznik


Filozofiramo u strahu od ludila !!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 432
Zastava Ja sam stanovnik planete zemlje i ponosim se time!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC P4350
mada i profesori stalno izmisljaju nesto nista im neodgovara i stalno traze vece plate, a neodrade ni 20% onoga sto treba
IP sačuvana
social share
Homo homini lupus est!                                                                           





                                                                                           �
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Filozofiramo u strahu od ludila !!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 432
Zastava Ja sam stanovnik planete zemlje i ponosim se time!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC P4350
mada i profesori stalno izmisljaju nesto nista im neodgovara i stalno traze vece plate, a neodrade ni 20% onoga sto treba
IP sačuvana
social share
Homo homini lupus est!                                                                           





                                                                                           �
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Bosch 3322
generacije su se promenile, nismo ni mi ranije ucili, ali sad je bolje biti kriminalac, valjati drogu vrsnajcima, tuci nastavnike, silovati drugarice iz odeljenja nego sesti pa uciti! nema reforma skolstva veze sa kecevima vec drustvo koje je na manjem kulturoloskom nivou svesti, pa samim tim i deca postaju bezobraznija, zbog takvih se smanjuje gradivo da ne bi ponavljali jer ce u suprotnom mama i tata burzuji da jebu kevu direktoru! Kod nas u osnovnoj u moje vreme su izbacivali iz skole ako zateknu nekog da pusi cigaru, a sada u toj istoj skoli sin glavne sudije u gradu, (sedmi razred je u pitanju) trazi da se djacima obezbedi prostorija za pusenje. E to su ti mamini i tatini sinovi o kojima ja pricam, mnogo se dozvoljava u ovom drustvu pojedincima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovo ide na racun nastavnika. Morao sam da odem u USA da naucim matis stvarno jadno
Iz licnog iskustva govorim, da nastavnici predaju bolje bile bi bolje ocene. E sad za djake, djaci retko kad vole da uce ali jedno je uciti a drugo raditi ono sistematski.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
Па, зашто би ико учио, када много више може постићи преписивањем или тако што ће рећи професорици како јој је лепа фризура...  Smile

Наравно да није проблем само у професорима, али сваки професор би требао да одреди шта је минимум који мора да се уради за два, и онда би било много мање јединица... а не да у основној траже 91% за 5, 81% за 4, 71% за 3 и 61% за 2, како би нас припремили за средњу школу у којој ће тражити толико...  Smile

Наравно да су данашњи клинци другачији од претходних генерација... они се само прилагођавају друштву које је сваким даном све више изопачено и у коме се не цене искреност, труд, интелигенција... него неке друге ствари...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Potpuno istina sto si rekla.
Secam se svojih profesora pola je bilo tu da samo izrecituje to sto radi bez ikakve volje da objasni i kad objasni se izgubis.
Ali novije generacije jesu mnogo zajebane
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.