Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je sve potrebno za snimanje pesme?  (Pročitano 17152 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC Diamond
Ovo da ide u top teme  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.2
Ovo da ide u top teme  Smile

Pa trebalo bi, poshto  nije samo privremen problem pojedinca Smiley
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Zipa owako.  Ja sam 92 godiste i pokusawao sam da uradim par pesama, i nije ispalo lose, ali nije bas ni dobro.  Jbg, para nema, pa sam se nekako dokopao kineskog mikrofona! Nemam cak ni net, tako da uglawnom radim u FL, hip-hop e-jay, reason. . .  A glas snimam u Goldwave-u. . .  usput, ako neko ima sifru za punu werziju za goldwave, neka salje na pidzi@vipfon. ru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 59
Zastava Frankfurt
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple Iphone 6
Procita ovu temu pa rekoh da odgovorim ja i drug imamo studio od prosle god ulozeno je dosta novca sada se sprema i 1 cd e pa ovako od opreme ti treba pojacalo jedan komp sa zvucnom karticom program ACID Pro 7 i jos neki programcici dobar mikrofon preporucujem philips gluva soba u nekoj prostoriji srednje velicine ako zelis dobar kvalitet zvuka i to je od prilike to pa srecno  Smile
« Poslednja izmena: 07. Dec 2008, 07:46:57 od aca90pn »
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S Advance
Da li ti je pojacalo neophodno iako imas dobro ozvucenje (koristim zvucnike od stuba, dosta jake)
I pitanje vezano za mikrofon, ja kada sam otisao u music shop rekli su mi da je philips prozvodjac dobrih televizora ali ne i mikrofona (i to sa dosta cinizma, jer sam i ja cuo da je jedan njihov model dobio dobre pohvale za kucnu varijantu) Tako da... kako te sluzi? ima li sumova? Daje li cist ton?  Smile

I ako nije tajna... okvirna cena za ulog u studio?  Smile

P.S. Koristite li nesto od predpojacala ili mixete?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 59
Zastava Frankfurt
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple Iphone 6
ispustio sam da kazem da ima i mikseta izvini sto se tice mikrofona mikrofon je odlican nema sumova znaci da kucnem u drvo za sada je sve extra nemam primedbe nikakve e ovako cene krecu mikseta je bila 180 e mikrofon mislim da je oko 40 e u to nisam siguran ali provericu pa cu reci tacno ovo je od oka samo pojacalo smo imali vec i 3 zvucnika od 500 vati mada smo sada ubacili 5.1 zvucnike pa menjamo stalno neki komp solidan sam sklopio 4 najvise je para potroseno na gluvu sobu jer je radjena znaci bez i malo stednje novca mi nismo nista platili od toga imali smo sponzora coveka koj je zeleo da se njegovo ime samo nalazi na omotu tj ime firme sve je on platio i lokal taj i stampu i pripremu za cd znaci bukvalno sve mi smo odradili samo ono sto smo trebali to je da snimimo znaci treba oko 1000 e da se napravi studio da vredi to je onako od oka
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hvala na informacijama, moraces da mi oprostis ako previse zapitkujem, ali i sam imam pretenzija da snimim nesto (ne Bog zna sta sto bi me ucinilo poznatim i bogatim, ali cisto sam imao u planu da muzicki realizujem par nekih svojih textova) tako da, koliko vam je vremena otprilike trebalo da provalite software-ski deo pravljenja muzike? Da li ste koristili tutorijale, ili ste veci deo "provaljivali" na svoju ruku?

Da li bi meni kao pocetniku odgovarao ACID PRO program, za pravljenje matrica i umetanje pojedinih zvukova drugih instrumenata?

Od opreme imam zvucnu (dakle, posebnu, koja nije integrisana), mikrofon, i dvoumim se izmedju mixete i predpojacala (mada mislim da ima previse posla oko mixete, a sa dobrom kompjuterskom matricom mislim da bi mi od vece koristi bilo predpojacalo cisto u nadjacavanju basova, hip-hop/rep je u pitanju)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 59
Zastava Frankfurt
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple Iphone 6
prosunjaj se malo po forumu da nadjes turtorial ja licno znam samo povrsno oko ACID PRO moj drug zna ga u mali prst verovatno je turtorial neki citao stvarno ne znam a kao pocetniku nebi trebalo da kupujes neki skuplju opremu dosta ti nesto srednje klase ni mnogo skupo a ni mnogo jeftino jer  iskreno ne mozes mnogo novca da uzmes govorim ti iz licnog iskustva tako da nemoj necemu mnogo da se nadas ustvari ko zna mozda si talenat neki pa se probijes nikada se ne zna a moje licno misljenje je da uzmes miksetu ako vec kupujes mislim da je bolje ali ipak je to samo moje misljenje
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.