Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:42:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konstantni napadi na SPC  (Pročitano 616 puta)
06. Jul 2008, 02:28:31
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U zadnih godinu dana pa i vise kako nas Patrijarh Pavle nije u stanju da se redovno bavi svojim duznostima desava se situacija da se vrse organizovani napadi na pojedine vladike to jest vecinu dok se drugi manji deo predstavlja kao da su ,,sveci,,,Sva ta desavanja se desavaju organizovano od strane jedne minorne grupe ljudi koji su sebi  dali titule teologa citaj geologa ,kanonista citaj pravnika, ,nazovi novinara itd..Prekidaju se liturgije,postavljaju se slike crkvenog klera na raznim sajtovima i novinama kao izdajnika pravoslavlja.Po trenutnom njihovom misljenju jedno tri cetvrtine pripadnika Sabora su novotarci i izdajnici vere.Da li ovo lobiranje i pravljenje ,,svetaca,, od nekih vladika i monaha(mada su i vladike monasi) ,a proglasavanje drugih za ,,necastive,,  vodi necemu.
Po meni u crkvu pokusava da se unese politika mada i ja mislim da je i ranije bilo,ali ovakvo lobiranje pored jos zivog coveka(patrijarha) nije zabelezeno u nasoj crkvi do sada.

VLADIKA PAVLE- Sveto-Uspenjska Kijevo-Pečerska Lavra?
                                                                               Crkva ne može da ide za čovekom, čovek treba da ide za Crkvom. Ukoliko mi, nalazeći se u mraku, upalimo sveću i stavimo je pozadi, onda gde će dospeti oni koji idu ispred nas? U pogibiju! Ukoliko Crkva ne bude napred, već pozadi, čemu će nam onda ona? A to je slučaj sa svim sektama,
  bez  i z u z e t k a.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Sony xperia
Vec postoji tema koja govori o tome :

http://forum.burek.com/index.php/topic,341100.60.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:42:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.