Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Punto“ iz Kragujevca jeftiniji za 2.000 evra  (Pročitano 9532 puta)
24. Jun 2005, 10:42:35
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
„Punto“ iz Kragujevca jeftiniji za 2.000 evra

Sa montažnih traka kragujevačke „Zastave“ od jeseni bi trebalo da silaze modeli „punto“ i to po ceni od 8.000 evra. U „Zastavi“ kažu da su na pragu potpisivanja ugovora sa italijanskim „Fijatom“ koji bi im omogućio, bar za početak, poslove montaže popularnog automobila.

Da su pregovori dospeli u finalnu fazu, za „Blic“ su potvrdili Vlatko Sekulović, zamenik ministra za ekonomske odnose sa inostranstvom, i Antonio Zanardi Landi, italijanski ambasador u Beogradu.

- Očekujemo da će pregovori biti završeni do kraja leta- pojasnio je Sekulović.

Mada „Zastavina“ fabrika automobila ima kapacitet za godišnju proizvodnju od 200.000 vozila, a planovi saradnje sa Italijanima predviđaju da se u prvo vreme u centru Šumadije montira svega 8.000 „punta“, stručnjak za privredu i privatizaciju Vlado Vučković tvrdi da je saradnja sa „Fijatom“ značajna zbog „kopče sa savremenom proizvodnjom“.

- Planira se da „Fijat“ u Kragujevcu postigne i znatnu uštedu, jer bi, prema prvim proračunima, „punto“ iz Šumadije bio za 2.000 evra jeftiniji od italijanskog. Planira se povećanje proizvodnje sa početnih 8.000 vozila na čak 18.000 u 2008. godini. Svi automobili koji se budu proizveli u Kragujevcu prodavaće se na domaćem tržištu - kaže Vučković.

U Italiji „Fijatov“ „punto“ košta od 10.400 do 16.500 evra, zavisno od snage, modela i dodatne opreme, dok bi isti automobil proizveden u „Zastavi“ koštao oko 8.000 evra. Ako bi u Kragujevcu zaživela montaža „punta“, na osnovu obećanja ministra finansija Mlađana Dinkića, država bi na sebe preuzela otplatu preostalih 11 miliona evra „Zastavinog“ duga prema „Fijatu“ i uložila 15 miliona evra za modernizaciju lakirnice u domaćoj fabrici.

- Situacija je veoma povoljna i nadam se da neće nastati nikakvi dodatni problemi. Mislim da će Vlada pronaći adekvatno rešenje za vraćanje preostalog duga od 11,5 miliona evra - istakao je Vlatko Sekulović.

O proizvodnji „Fijatovog“ modela čelnici „Zastave“ za sada ćute, jer su, kako piše na zvaničnom internet sajtu ove fabrike, strane koje pregovaraju u obavezi da do zaključenja ugovora ne iznose detalje o predstojećem zajedničkom poslu.

Blic \ M. J. - N. R.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Bilo bi super ako bi Zastava pocela nesto da radi, a ovo deluje veoma fino. Punot je jako lep i solidan auto koga se ne stide, doduse kao drugog ili treceg auta i ljudi na zapadu. Jedino mi malo sumnjivo deluju te razlike u ceni punta kod nas i punta u Italiji, kao i to da ce se punto koji se proizvodi kod nas prodavati samo kod nas. Recimo florida sa nekom klimom i na plin i tako dalje kosta oko 10 000 eu, tako da ako punto bude 8 000 to ce biti pun pogodak. Uvek bi radje vozio punto i znojio se na 40 c nego se hladio u floridi dok cekam slep sluzbu da dodje po mene. Kada budu poznati detalji bice valjda jasnije.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
razlika u ceni je samo od razlike u ceni rada, ja mislim...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Recimo florida sa nekom klimom i na plin i tako dalje kosta oko 10 000 eu, tako da ako punto bude 8 000 to ce biti pun pogodak
Koliko se ja secam poslednjeg cenovnika koji sam video florida je bila 280.000-300.000 din ~ 3500 - 4000e nova.
O kojih ti 10000k pricas ja zaista ne znam.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
i carina... mada, mislim da je u interesu fiata da na ovom trzistu poveca prodaju novih automobila, a ne samo polovnjaka, pa su moguci i neki popusti... bar se ja iskreno nadam, posto mi je kao zeni, zbog poznatih maneversko-vozackih sposobnosti, punto prvi izbor pored malih citroenovih modela, a i radije bih kupila i nesto skuplji novi punto, nego polovnjak sumnjive predjene kilometraze i tehnickog stanja
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
To pričaju već 2 godine tako da se ne nadajte mnogo. Čak se pričalo da će i opel da se proizvodi ali nisu hteli da kažu koji model. Bilo bi lepo kad bi bilo ali videćemo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
toliko se pricalo o raznim kombinacijama da je zaista vise nemoguce bilo sta uzeti za ozbiljno,ali cujem da cak i ako uspe dogovor u zastavi bi se prizvodio stari punto.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Citat
Recimo florida sa nekom klimom i na plin i tako dalje kosta oko 10 000 eu, tako da ako punto bude 8 000 to ce biti pun pogodak
Koliko se ja secam poslednjeg cenovnika koji sam video florida je bila 280.000-300.000 din ~ 3500 - 4000e nova.
O kojih ti 10000k pricas ja zaista ne znam.

Ovo je neki novi model, koji bi trebao da ima valjda neki peugeot-ov motor, valjda i plin i klimu i elektricne dizace stakala i hidraulicno kvacilo i tako dalje. Ne znam tacno za cenu, ali znam da je moj ujak koji je hteo da kupi tako nesto govorio o nekoj cifri oko 8000-9000 eu. U svakom slucaju radje bih kupio punto nego floridu, makar i bez klime dizaca stakala i tako dalje, a plin bih svakako ugradio, jer je mnogo isplativiji od benzina, cak i od dizela. Jeste da kosta ugradnja, ali posle se vozis dzaba.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cak i florida sa pezoovim motorom nije ni blizu 10k eura, cena je 370 000 sto je manje od 5k eura.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Koral 1,1          [220.000din]
101 skala 55       [227.500din]
128 skala 55       [229.400din]
Florida 1,3 CW       [296.352din]
Florida 1,3i       [334.272din]
Koral 1,3i In       [282.400din]
Koral in L (Pežo motor)   [287.091din]
Florida in L (Pežo motor)    [377.856din]
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.