IN < - Potpisi korisnika ~ Pitanja, saveti, molbe... - >LO
(1/4) > >> :: Odgovori!
Autor: SerbianFighter :
Pravilnikom foruma definisana su pravila u vezi potpisa clanova.
Na ovoj temi mozete dobiti sve informacije koje su Vam potrebne.

Obavezno pogledajte Najcesce postavljena pitanja jer cete tamo naci izmedju ostalog i...
1. Kako se postavlja slika / fajl / video uz odgovor ili uz novu temu?
3. Kako da postavim sliku / slike u potpis?
15. Kako da smanjim sliku na odredjenu velicinu?
44. Kako da optimizujem sliku (jpg, png, gif) ili animaciju (gif)?
45. Kako da animiram nekoliko slika?
Autor: vukidel@nadlanu.com :
Molba da bih ucestvovao normalno na Bureku da mi gazda promeni korisnicko ime u vukvuksa. Nebih da mi to bude sama adresa, poruka nemam bas zbog toga!!!! Burek izbegavam samo zbog toga !!!!! Veliko hvala unapred vas Vuk !!! Ovaj sajt je bio prvi na koi sam hteo da se ulogujem po preporuci drugara !!! Hvala !!!!!
Autor: Ziledin :
Citat: vukidel@nadlanu.com 09. Avg 2008, 22:26:08

Molba da bih ucestvovao normalno na Bureku da mi gazda promeni korisnicko ime u vukvuksa. Nebih da mi to bude sama adresa, poruka nemam bas zbog toga!!!! Burek izbegavam samo zbog toga !!!!! Veliko hvala unapred vas Vuk !!! Ovaj sajt je bio prvi na koi sam hteo da se ulogujem po preporuci drugara !!! Hvala !!!!!


Na tvoje pitanje je odgovoreno u temi Najcesce postavljana pitanja!
Preporucujem takodje da procitas Pravilnik Burek Foruma jer ces i u njemu na dosta pitanja naci odgovor, Pored toga, citanjem pravilnika imaces prilike da se upoznas kucnim redom foruma.
Ovo je default odgovor u slucaju da se pitanje ponavlja.
Autor: SerbianFighter :
Pravila su jasna, uporeba uzvicnika bespotrebna a komentar na pogresnom mestu.
Procitaj pravila i uradi sta treba u skladu sa njima.
Autor: Al3k5aNd4R :
evo jedno pitanje a i prijedlog: ako neko ima potpis koji nije po pravilima (recimo previse znakova, karaktera, slika je prevelika i sl..) dal bi onda administracija foruma umjesto sto samo ukloni potpis, da kopiju bivseg stanja potpisa posalje na pm, da bi korisnik visak uklonio i ponovo ga postavio po propisima..

ovo sam predlozio jer ne znam jel mi potpis sad predugacak i ako jeste neko od vas iz uprave ce mi obrisati citav potpis i ja onda mogu da samo da se slikam, jer ne znam odakle sam linkovao slike, a posebno ako sam ih uploadovao na neki free host onda slobodno mogu da se pozdravim sa njima..
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana