Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 03:20:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako da napravim koktel  (Pročitano 24712 puta)
01. Jul 2008, 14:22:05
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Alkohol koktel od lubenice. .  treba mi recept.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sastojci:

500 g crvenog dela lubenice,
1 dl belog ruma,
2 limuna,
soda-voda,
kockice leda.

Lubenicu iseći na kockice i izmiksirati. Dodati rum i sok od limuna.
Staviti u frižider da se rashladi.
Pred služenje sipati u čaše i po ukusu dodati malo soda-vode i kockice leda.

Takodje moze da se posluzi i u kori lubenice, kao alternativa za beli rum moze da se koristi votka.

Postoji varijanta i sa busenjem male rupe na lubenici i ubacivanjem votke unutra, pa onda ostavis jedno 2-3 sata i posle....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
evo nekih koktela,da ne otvaram novu temu..

MANHATTAN

§ 20g slatkog vermoutha
§ 70g burbona
§ 1 kašika Angostura bitera
§ 2-3 kocke leda
§ 1 maraskino višnja
§ malo narandžine kore
Priprema
U visoku čašu sipajte vermut, viski, biter i led. Lagano promešajte da ne zamutite piće. Sada u ohlađenu čašu za koktel stavite višnju. Procedite mešavinu u čašu. Premažite rub čaše narandžinom korom i pokušajte da iz nje iscedite neku kap ulja. Koru ne stavljate u koktel

ALL THAT JAZZ-1P

6 cl Konjaka
3 cl Frangelika
2 cl sola od limuna
Priprema
U šejkeru sa 6 kocki leda dobro protresti, procediti i sipati u čašu sa lomljenim ledom. Ukrasiti listićima nane i ananasom.

BLUE HAWAIIAN-1P

2 cl ruma
2 cl kokos likera
2 cl Curacao Blue
4 cl soka od ananasa
Priprema
Sve sastojke sipati u elekrični mixer (blender) i mixati desetak sekundi. Sipati u veliki čašu sa samlevenim ledom

MOJITO

- 10 -ak listića nane (mente)

- 3-4 kašičice šećera
- lomljeni led
- rum
- soda voda (mada može i obična)
- sok od lime-a (zelenog limuna)
- nekoliko kapi maraskina (nije obavezno)

Priprema

U usku, visoku čašu od oko 2 dcl, stave se tri kašičice šećera i listići mente (desetak). Kašičicom sa dugačkom drškom se menta malo izgnječi sa šećerom. Na to se zatim doda lomljeni led do vrha čaše, pa jedan "shot" (1 oz, 30 g) soka od lime-a, 1,5 shot belog ruma, i do vrha se dolije soda voda. Na kraju se nakapa nekoliko kapi maraskina.
U čašu se stavi slamčica i - voila!

Hair of the Dog

Sejker, 3 kocke leda
0.4dl skotskog viskija (preporucujem "Teachers")
0.2dl slatke pavlake (za slag)
0.2dl zagrejanog meda
Mucka se jako i dugo u sejkeru (da bi se med rastvorio). Procedi se u 'margarita' ili slicnu uzanu koktel casu i pospe rendanim muskatnim orahom.

Priprema ovog koktela moguca je i u 'blenderu', ali staviti manje leda (jer se samelje pa razblazi koktel)

Oblak u bermudama

Stirglas, 2 kocke leda
0.2 dl belog ruma
0.2 dl svetlog vermuta
0.2 dl plavog 'Kirasa'
kasicica secera u prahu

Sve se energicno izmesa barskom kasicicom i sipa u koktel casu (neku sa ravnim dnom, moze i tambler - viski casu). Pred serviranje se u koktel sipa 'mlaz' slatke pavlake (moze i kasicicom), koja ce, kao gusca od koktela, potonuti i napraviti 'oblak' na dnu case sa prozracno plavom mesavinom....

Sex On The Beach

- 0.2dl votke
- 0.2dl Snapsa od breskve ili 0.2dl likera od breskve ili 0.2dl vermuta i 0.5 dl soka od breskve (onda staviti 0.3dl votke)
- 0.5dl soka od pomorandze
- 0.5dl soka od brusnica ili 0.5dl soka od borovnica

U sejer staviti 4-5 kocki leda i sipati sve sastojke, pa muckati 20tak sekundi. Procediti u koktelsku casu punu kocki leda, ukrasiti sa kriskom pomorandze na rubu case.

Izvor: MyCity
« Poslednja izmena: 02. Jul 2008, 03:03:43 od c@ther!nee »
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
kokteli sa Absinth-om

Absinthe Curacao Frappe

1 kasicica soka od limuna
2 kasicice soka od pomorandze
0.2 dl Triple-Sec likera
2x0.2 dl Absinta

U visoku casu za sampanjac naspi mleveni/lomljeni led i naspi sve sastojke preko njega. Izmesaj kasikom, ukrasi kriskom pomorandze (polovinom, posto je casa uzana) i dodaj 2 slamke


Absinthe Martini

2x0.2 dl Dzina
0.2 dl suvog Vermuta
pola kasicice Absinta

Sa puno leda izmesaj u stirglasu ili izmuckaj u sejkeru sve sastojke, naspi u Martini casu i ukrasi zelenom maslinkom bez kostice na cackalici.


Absinthe Flip

1 jaje
0.2 dl Triple Sec likera
0.2 dl Absinta
1 kasicica secera (moze i kristal)
2 kasicice soka od limuna

Izmuckaj dobro sve sastojke u sejkeru sa puno leda i procedi u ohladjenu tambler casu. Pospi sa malo narendanog muskatnog orascica.

Evo i jedan koji gori a ima i Absint:

Flaming Daniel

0.3 dl Ruma (tamnog)
0.3 dl Sambuke (liker od anisa)
0.3 dl Absinta

Sipaj sve sastojke u tambler ili slicnu siroku i plitku casu i izmesaj kasicicom. Zapali. Gurni slamku i eksiraj...

Kalashnikov shot

Potrebno: vodka, absint, kriska limuna, cimet, secer...

U shot-cashu do 3/4 visine sipaj vodku. Prekrij casu sa kriskom limuna, ali tako da ona samo do pola prekrije otvor case. Sipaj polako Absint preko kriske limuna da curi u casu. Kada je casa puna, pospi krisku limuna secerom i mlevenim cimetom (ne mora) i zapali krisku (ne pice). Kada se plamen ugasi, potegni ceo koktel (popij ga preko kriske limuna kao tekilu, a limun posle toga pojedi).


Amaretto Sweet & Sour

Led
0.75dl Sweet and Sour mix
0.5dl Amaretto likera (liker sa ukusom badema)
1dl Melon likera (liker sa ukusom lubenice)
2.5 dl soka od ananasa

Napuni blender do 3/4 ledom. Sipaj preko leda "Slatko gorki", dodaj sok od ananasa, melon liker i amareto. Miksuj do gustine "Margarite" (retki krem).

Ovaj koktel se pravi u blenderu, tako da su ove kolicine za blender!


Mai Tai

0.2dl Amaretto likera
Sok od ananasa
0.3 dl belog ruma
0.2 dl zlatnog ruma
Sweet and Sour mix
0.2dl Triple sec likera

U "kolins" casu (visoka casa za sok, oko 3dl) sipaj svetli rum, amareto i tripl-sek (tim redom). Skoro do vrha casu napuni jednakim kolicinama soka od ananasa i S&S-a. Dodaj zlatni rum i veliku slamku. Sluzi NEIZMESANO!


Sweet & Sour Slammer

0.3dl Amaretto likera
1 dl soka od pomorandze
0.3dl "Southern Comfort"-a (americki liker, pravi se od burbona i bresaka)
0.2dl Sweet and Sour mix
1 koktel visnja

Sipaj Amareto i djus u koktelsku casu preko 1 kocke leda. Dodaj "Southern Comfort" i S&S miks i izmesaj lagano. ubaci visnju i posluzi. Moze se dodati kriska pomoranze na rub, ali nije obavezno.

Izvor: MyCity
« Poslednja izmena: 02. Jul 2008, 03:07:03 od c@ther!nee »
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Bloody Mary
Sastojci:

50 mL Vodke
3 kapi tabasko sosa (po ukusu)
100 mL soka od paradajza
zrno-dv bibera (po ukusu)
1 iscijedjen limun
malo soli (po ukusu)
1/2 kasicice vorčestera

Prpirema:

Sve sastojke pomiješati, dodati led i dobro izmućkati (po mogućnosti u šejkeru). Gotov koktel preliti preko ledenih kocki u koktel-čašama. Može se ukrasiti limunom.



Mojito

1/2l limete (en. lime, iliti zeleni limun),
2-3 kašičice tamnog šećera,
3-4 lista sveže nane,
0,05l svetlog ruma, Bacardi na primer,
soda voda ili neko gazirano limunkasto piće—da ne kažem Sprite.


U čašu veće zapremine (oko 4dl na primer) stavite polovinu na kockice iseckane limete zatim dodati smeđi šećer. Dodajte 3-4 lista nane i sve to dok je u čaši izgnječite. Kada osetiš da je limeta pustila miris i osetiš nanu—uradio si posao.

Sipaj izdrobljeni led do polovine čaše i dodaj svetli rum i promešaj sve to kašikom. Potom do kraja popuni čašu izdrobljenim ledom i po njemu sipaj sodu ili gorepomenuto penušavo bezalkoholno piće.

Sve po volji ukrasi listovima nane, ubaci par slamčica i uživaj !



Cosmopoliten

    * 1 cl limete
    * 2 cl ribizla
    * 2 cl votke
    * 1 cl Cointreau
    * led



Čašu oblikovati šećerom.
Sve sastojke sipati u njoj i lagano promešati.



Izvor: VojvodinaCafe
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Kokteli sa rumom

Rum je pice spravljeno od destilisanog fermentisanog soka secerne trske, trscanog sirupa i melase. Ostavlja se da odstoji u bacvama od kojih pokupi vrlo malo boje.

Cist rum je bezbojan, cesto se kao takav i distribuira (svetli rum). Naravno, mnogo poznatiji (i po mnogima mnogo ukusniji) je tamni rum, na koji se i misli kad se kaze rec "rum". Za dobijanje tamnog ruma u cist rum se dodaje karamela.

Proizvodi se u Australiji, Indiji, na Reunion ostrvima, ali naravno, najpoznatiji i najskuplji su oni sa Kariba.

Najpoznatije marke ruma su:

1. Bacardi, i to Svetli (Light), sa limunom i tamni (151). Takodje i Bacardi Solera 1873, jedan od najskupljih rumova.
2. Malibu - rum sa aromom kokosa
3. Captain Morgan's
4. Appleton Estates
5. Barbados svetli rum
6. Havana Club

**********************

Almeria

0.3 dl likera od kafe "Kahlua"
0.5 dl ruma
1 belance

Sejker do pola napuniti lomljenim ledom (najlakse je kako sam opisao u jednoj 'lekciji' - stavite kocke leda u cistu suvu krpu, umotate i zveknete par puta tuckom za meso) i sipati sve sastojke. Dobro promuckati i procediti u koktelsku casu. Kao ukras moze par zrnaca "neskafe" odgore, ali ne preterujte!


GO! Juice

0.3 dl soka od ananasa
0.3 dl Ruma (najbolje "Malibu")
0.3 dl vodke

U vecu koktelsku casu sipati dosta leda i preliti ga ovim sastojcima redom kako su napisani. Lagano izmesati, staviti slamke, eventualno ubaciti krisku ananasa i sluziti. PAZNJA: Ukusno, slatko, ali udara u glavu!


Immaculata

0.2 dl Amareto likera (liker sa ukusom badema)
1 kasicica soka od limuna
0.2 dl soka od lajma (zelenog limuna)
0.5 dl svetlog ruma
pola kasicice prah secera

Sejker do pola napunite kockama leda, sipajte sve sastojke, dobro promuckajte i procedite u koktelsku casu.


Jamajkanski Jo-Jo

U tambler (casu za viski) staviti dve kocke leda i sipati jednake kolicine Ruma i likera Tia Maria (po 0.3 dl npr.). Ne mesati.


Planter's Punch

Ovo je mozda jedan od najpoznatijih koktela na bazi ruma posle Cuba Libre. Svi veci koktel barovi ga imaju na meniju (ili bi trebalo)

0.5 dl Ruma
0.3 dl soka od pomorandze
0.3 dl soka od grejpfruta
0.3 dl soka od lajma (zelenog limuna)
"splash" Grenadine sirupa (sirup od nane ili nara; "splash' znaci da se tek malo doda, "da bucne")

Sejker do pola napuniti ledom, sipati sve sastojke i izmuckati. Procediti u neku dekorativnu casu (visoku koktelsku, Margarita ili slicnu), poprskati rumom odozgo. Na cackalicu (plasticnu! ako nemate, drvena mora da bude ona iz kesice, sterilna, bez mentol vrhova, da nije pokupila mirise - ovo vazi uvek kada se u koktel ubacuje voce na cackalici) nabosti koktel visnju i 1/4 kriske pomorandze i ubaciti u koktel.

Izvor: VojvodinaCafe
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Bezalkoholni koktel:

Gazirana pica se sa slatkim ne mesaju, nego se dolivaju u njih. I to se izvodi lagano, malo po malo, jer ugljen dioksid iz gaziranih pica reaguje sa secerom u sokovima i cela mesavina se jako peni, tako da ako se ne sipa polako, prosuce se.

Sunshine Splash

Sto se tice koktela "Sunshine Splash", postoje i alkoholna i bezalkoholna varijanta. Alkoholna verzija postoji u "mali milion" varijanti, jer recept nije klasican. Ali bezalkoholni se pojavljuje u mnogo barova pod istim receptom:

1 dl soka od ananasa
1 dl soka od pomorandze
2 kasicice prah secera
0.15 dl soka od limuna
0.15 dl sirupa grenadin
0.7 dl sode od limuna i lajma (ovo se moze zameniti "Sprite"-om)

Sve sokove osim gaziranog sipati u siroku casu popunjenu ledom i izmesati kasicicom. Doliti sodu (ili "Sprajt") polagano mesajuci, da se ne zapeni previse. Na rub case okaciti krisku ananasa.

Iskren da budem, ja bih prvo onaj grenadin sipao niz rub case, sokove bih izmuckao sa ledom u sejkeru i sipao miks u casu, pa onda dolio "Sprajt". Tako bi se dobilo dekorativniji koktel, jer bi se grenadin polako slivao niz casu i davao gradijent efekat...

Izvor: VojvodinaCafe
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Haiti Punch

Naziv: Haiti Punch
Vrsta: Alkoholni
Pripremanje u: Mix-casa
Dekoracija: Ananas, Tresnja, Narandza, Grejpfrut
Sastojci: Grand Marnier 10 cl
Cognac 10 cl
Wine White 2 bottle
Lemon juice 4 cl
Orange juice 4 cl
Casa: Punch - Bowl glass - cup

Opis: Voce oprati, izvaditi kostice i iseci na kriske ili kolutove. U posudu za bolu - punc redom sipati rashladjene sastojke prema recepturi, lagano promesati i ukrasiti pripremljnim vocem.


Negrita Cobbler

Naziv: Negrita Cobbler
Vrsta: Alkoholni
Pripremanje u: Direktno u casi
Dekoracija: Banana, Ananas, Kivi, Tresnja
Sastojci: Crushed Ice 1 scoop
Rum Dark 4 cl
Pineapple juice 1 cl
Batida De Coco 2 cl
Casa: Champagne saucer glass

Opis: 2-3 case napuniti lomljenim ledom, preko leda sloziti iseckano voce, redom sipati sastojke prema recepturi i casu dopuniti rashladjenom soda vodom.


Istra Amici

Naziv: Istra Amici
Vrsta: Alkoholni
Pripremanje u: Sejker
Dekoracija: Narandza
Sastojci: Gin 3 cl
Mandarinetto 1 cl
Vermouth Extra Dry 1 cl
Campari 1 dash
Casa: Martini - Cocktail glass

Opis: U sejkeru sa sedam kocki leda redom sipati sastojke prema recepturi, snazno protresti, procediti u rasladjenu casu i ukrasiti kolutom narandze.


I. L. L. V. A. 83

Naziv: I. L. L. V. A. 83
Vrsta: Alkoholni
Pripremanje u: Sejker
Dekoracija: Narandza
Sastojci: Vodka 4 cl
Amaretto 4 cl
Vermouth Rosso 4 cl
Casa: Martini - Cocktail glass

Opis: U sejkeru sa sedam kocki leda redom sipati sastojke prema recepturi, snazno protresti, procediti u rashladjenu casu i ukrasiti narandzom.

Cafe Nat

Naziv: Cafe Nat
Autor: Doncafe Kragujevac
Vrsta: Alkoholni
Pripremanje u: Direktno u casi
Dekoracija: Slag
Sastojci: Kahlua 2 cl
Coffee Espresso 4 cl
Casa: Coffee espresso

Opis: U solju redom sipati sastojke prema recepturi i ukrasiti slagom.

Izvor: Koktely.Blogspot
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
@cat : ima vec par tema za koktele na forumu
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ево га коктел москвичо:

узмеш децилитар ледене вотке, право из замрзивача

и прелијеш још једним децилитром вотке.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 10. Maj 2024, 03:20:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.