Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 101 102 104
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miladin Kovacevic ~ Poternica za srpskim studentom  (Pročitano 83160 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
hoze znam da je sisa i svedocice,a milion niko nece da vrati,eto javno ga se odricem u korist kraljeva(sem rezijskih troskova)


...pa nemora da vrati!sad taj milion ubi sve!eto da njega nismo dali Srbija bi krenula napred,ne bi bilo gladnih,ne bi se ljudi smrzavali,ono sve bi poslo nekim boljim pravcem!?ko jebe milionce!kad taj milion podelis po glavi stanovnika,nisi stetovao 1,5 evro,pa ako je to cena za jednog Srbina,pa i najlosijeg Srbina i nije neka lova.evo ostavicu ti na recepciji 5 evra,jos i da zaradis na Miladinovoj muci.

nije on srbin nego je picka,to govno ne vredi ni tih 5 evra a kamoli milion,kad je toliki srbin sto nije ovde studirao nego po americi prebija ono jevrejsko govno zajedno  sa 2 mungosa

"Ако је до њега ови конзули су најебали, питање је само какву и колику залеђину они имају."

tako je

pogledajmo sad zasto je miladinu bila potreban pomoc dvojice mungosa,ocigledno je da je stajnhauer orijas i vrhunski utrenirani ninja tako da bi kovacevic bio u smrtnoj opasnosti bez pomoci to dvoje mungosa

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

420x316-alg_kovacevic_steinhauer.jpg
(18.4 KB, 420x316)
420x316-alg_bryan_steinhauer.jpg
(15.47 KB, 420x316)
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ponavljam,jedini  problem u citavoj prici bice ako Miladin svedoci protiv ljudi koji su mu pomogli da zapali iz Amerike.to ce biti kraj Miladina,i rodjenje Miladinke.

To je po meni najmanji problem. Tip je primio pare, roditelji su posteno platili sto iljadarki i sta sada, naravno da ce Miladin da ucini sve da sto manje bude u corki, kad su platili tolku lovu da ne ide u zatvor, sta je jedna izjava...

...@Maradic,kosmicka pravda ne da postoji,vec od nje nema bezanja.

To je jednostavno zivotna uteha al odosmo u off

kad su Srbi u pitanju.pa onaj njihov marinac iz US ambasade,sto je pre nekoliko meseci isamarao neku decu na Vracaru,opet zapalinski?

Prvo, iz nekih uglova se videlo da su mu dosta vremena hebali kevu dok ih covek nije isamarao. A sada, u kulturnoj drzavi dodje murija ili klinci podnesu tuzbu za povredu. Sad, dal su klinci to uradili, ne znamo. Da je neko podneo prijavu pa da je ovaj klisno, onda je kvarnjak.


sto bi verovatno uradio i ti za svoje dete?

Vidis, kazes "svoje dete". Moguce recimo da moje dete rokne nekoga na splavu zbog neke ribe, a ja uzmem sto iljada necega i dete spasem robije. A sada vidi ti koliko je to u redu, eto, da moje dete rani tvoje dete i zabode crtu negde preko a ti posecujes svoje dete u bolnici.  Smile
Kako ne kapiras da ima "Miladina" kolko oces po belom svetu ali za koje nije niko cuo jer nemaju lovarne roditelje. A da je Miladin nekoga u BG-u strpao u bolnicu, opet bi tekla lova.
Sad, mislim, pljujes po kriminalcima na vlasti a ovamo je cool sto je neko u poziciji i ima para da svoju decu za raznorazne gluposti cupa iz zatvora gde obicni ljudi zaglavljuju.

hoze znam da je sisa i svedocice,a milion niko nece da vrati,eto javno ga se odricem u korist kraljeva(sem rezijskih troskova)


...pa nemora da vrati!sad taj milion ubi sve!eto da njega nismo dali Srbija bi krenula napred,ne bi bilo gladnih,ne bi se ljudi smrzavali

Bilo bi u svakom slucaju manje gladnih, i manje onih koji bi se smrzavali

ko jebe milionce!kad taj milion podelis po glavi stanovnika,nisi stetovao 1,5 evro,pa ako je to cena za jednog Srbina,pa i najlosijeg Srbina i nije neka lova.evo ostavicu ti na recepciji 5 evra,jos i da zaradis na Miladinovoj muci.

Pa naravno da ne moras da delis po glavi stanovnika vec samo onima kojima je napotrebnije, znaci, cifra se povecava, pa nek bude 50 evra po glavi, opet imas malo sitih usta.
A vec sam naveo, ima dosta Srba po svetu ali za njih niko ne odvaja milionce jer nisu niko i nista. Mislim, opet, ako je neko napravio neku glupost u Maleziji, nek lezi, Srbija bi brzo propala da se ide tim sistemom, al ne moraju ni da se prave izuzetci. Ovo ti nije nista vec sprega para i vlasti, a jedno i drugo na "posteno" zaradjeno.

него шта је него Миладинка ... сине онолика громада од човека која са још двојицом бије Јешу који нема 40 кила са креветом ... ма дај, фрајерски нема шта.

Ако је до њега ови конзули су најебали, питање је само какву и колику залеђину они имају.

Pa verovatno jako dobru, inace ne bi Srbija platila milionce vec bi ga vratili nazad
« Poslednja izmena: 22. Jan 2011, 16:19:22 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ponavljam,jedini  problem u citavoj prici bice ako Miladin svedoci protiv ljudi koji su mu pomogli da zapali iz Amerike.to ce biti kraj Miladina,i rodjenje Miladinke.

To je po meni najmanji problem. Tip je primio pare, roditelji su posteno platili sto iljadarki i sta sada, naravno da ce Miladin da ucini sve da sto manje bude u corki, kad su platili tolku lovu da ne ide u zatvor, sta je jedna izjava...

...@Maradic,kosmicka pravda ne da postoji,vec od nje nema bezanja.

To je jednostavno zivotna uteha al odosmo u off

kad su Srbi u pitanju.pa onaj njihov marinac iz US ambasade,sto je pre nekoliko meseci isamarao neku decu na Vracaru,opet zapalinski?

Prvo, iz nekih uglova se videlo da su mu dosta vremena hebali kevu dok ih covek nije isamarao. A sada, u kulturnoj drzavi dodje murija ili klinci podnesu tuzbu za povredu. Sad, dal su klinci to uradili, ne znamo. Da je neko podneo prijavu pa da je ovaj klisno, onda je kvarnjak.


sto bi verovatno uradio i ti za svoje dete?

Vidis, kazes "svoje dete". Moguce recimo da moje dete rokne nekoga na splavu zbog neke ribe, a ja uzmem sto iljada necega i dete spasem robije. A sada vidi ti koliko je to u redu, eto, da moje dete rani tvoje dete i zabode crtu negde preko a ti posecujes svoje dete u bolnici.  Smile
Kako ne kapiras da ima "Miladina" kolko oces po belom svetu ali za koje nije niko cuo jer nemaju lovarne roditelje. A da je Miladin nekoga u BG-u strpao u bolnicu, opet bi tekla lova.
Sad, mislim, pljujes po kriminalcima na vlasti a ovamo je cool sto je neko u poziciji i ima para da svoju decu za raznorazne gluposti cupa iz zatvora gde obicni ljudi zaglavljuju.

hoze znam da je sisa i svedocice,a milion niko nece da vrati,eto javno ga se odricem u korist kraljeva(sem rezijskih troskova)


...pa nemora da vrati!sad taj milion ubi sve!eto da njega nismo dali Srbija bi krenula napred,ne bi bilo gladnih,ne bi se ljudi smrzavali

Bilo bi u svakom slucaju manje gladnih, i manje onih koji bi se smrzavali

ko jebe milionce!kad taj milion podelis po glavi stanovnika,nisi stetovao 1,5 evro,pa ako je to cena za jednog Srbina,pa i najlosijeg Srbina i nije neka lova.evo ostavicu ti na recepciji 5 evra,jos i da zaradis na Miladinovoj muci.

Pa naravno da ne moras da delis po glavi stanovnika vec samo onima kojima je napotrebnije, znaci, cifra se povecava, pa nek bude 50 evra po glavi, opet imas malo sitih usta.
A vec sam naveo, ima dosta Srba po svetu ali za njih niko ne odvaja milionce jer nisu niko i nista. Mislim, opet, ako je neko napravio neku glupost u Maleziji, nek lezi, Srbija bi brzo propala da se ide tim sistemom, al ne moraju ni da se prave izuzetci. Ovo ti nije nista vec sprega para i vlasti, a jedno i drugo na "posteno" zaradjeno.

него шта је него Миладинка ... сине онолика громада од човека која са још двојицом бије Јешу који нема 40 кила са креветом ... ма дај, фрајерски нема шта.

Ако је до њега ови конзули су најебали, питање је само какву и колику залеђину они имају.

Pa verovatno jako dobru, inace ne bi Srbija platila milionce vec bi ga vratili nazad
...ok. ako se Srbija bude delila na one za Miladina i one protiv Miladina.Miladin ima moju podrsku i svi oni koji su ucestvovali u akciji bekstva Miladinovog iz Amerike.sve to vazi samo ako Miladin ne bude svedocio protiv ljudi,koji su mu pomogli.jer,da nije bilo tih ljudi,to jest da ti ljudi nisu bili korumpirani,mogao je Miladin da ima za tatu i Miskovica,to ne bi pomoglo.dakle kljucni igraci u Miladinovom spasavanju od americkog fer pravosudja imali su nase dipolomate od karijere.jebiga neko ima mocnu drzavu iza sebe,koja salje foke,tuljane,morzeve,da im spasavaju gradjane od zakona drugih zemalja,a eto mi imamo korumpirane diplomate,koji rade isti posao.
ako Miladin bude slovo jedno svedocio protiv ljudi koji su mu pomogli,za mene Miladin tog trenutka ce postati Miladinka,i izgubice moju podrsku u bilo kojem smislu.ako ne bude svedocio,bravo za Miladina,roditelje,diplomate i sve one koji su uspeli da se ispleze americkim organima za uterivanje pravde.
...ako stvar prenesemo na splavove,na svakodnevnicu.naravno da ne podrzavam bahate siledzije,koje misle da sa parama mogu da rese svaki problem i da kupe sve.bahatost je veoma ruzna osobina,koja odlikuje ponasanje Amerikanaca u bilo kojem pogledu.
...i kao sto napiah milionce tamo,milionce vamo,milionce tu i tamo.evo bas dok ti i ja postujemo o milioncetu,datom zbog Miladina,neki drugi ¨Miladin¨ iz vlade ili neke politicke stranke,bas sad maznjava neko milionce.pa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
...i kao sto napiah milionce tamo,milionce vamo,milionce tu i tamo.evo bas dok ti i ja postujemo o milioncetu,datom zbog Miladina,neki drugi ¨Miladin¨ iz vlade ili neke politicke stranke,bas sad maznjava neko milionce.pa?

Znaci, po tvome je to Ok sto maznjavaju milioncice, sto postoji korupcija i slicno  Smile

jebiga neko ima mocnu drzavu iza sebe,koja salje foke,tuljane,morzeve,da im spasavaju gradjane od zakona drugih zemalja,a eto mi imamo korumpirane diplomate,koji rade isti posao.

Samo sto vecina Amera ako nesto za*eru a nisu vojnici, prdju malo onako ko u "ponocnom ekspresu"

za mene Miladin tog trenutka ce postati Miladinka,i izgubice moju podrsku u bilo kojem smislu.

Pa sada, njega zabole za podrsku, on je kosto milionce pa ko ga podrzavao, ko ne, svi su platili
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia ispo iz modu
Ајде за неке и није чудо знамо да су ретардирани али за неке богами јесте чудно да још нису схватили да држава није дала милион евра због Миладина већ због својих чиновника који су засрали. Да је он сам побегао курац би било ко давао и 1 евро да вади његове флеке. Засрали су људи који тамо представљају државу Србију и само због њих двојице су дате те паре. Јебо вас Миладин .

П.С.И нису га тукли њих тројица него сам балван који је у затвору, а та прича о сиротом јевреју који је завршио у коми је бајка за веверице.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
П.С.И нису га тукли њих тројица него сам балван који је у затвору, а та прича о сиротом јевреју који је завршио у коми је бајка за веверице.

Ti bio tamo pa znas? Inace, sto su ona dvojica Bosanaca osudjeni, zato sto su gledali  Smile

Ајде за неке и није чудо знамо да су ретардирани али за неке богами јесте чудно да још нису схватили да држава није дала милион евра због Миладина већ због својих чиновника који су засрали. Да је он сам побегао курац би било ко давао и 1 евро да вади његове флеке. Засрали су људи који тамо представљају државу Србију и само због њих двојице су дате те паре. Јебо вас Миладин .

Dali su milionce da bi ga izvukli. Inace, umesto milionceta mogli su da isprave gresku pa da ga tivra u Ameriku nego se dalo milionce za koje se unapred znalo da ce se dati
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia ispo iz modu
Ти спадаш у оне за које није чудо тако да би било сувишно објашњавати ти нешто што ниси схватио у претходних стотину страна.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Dali su milionce da bi ga izvukli. Inace, umesto milionceta mogli su da isprave gresku pa da ga tivra u Ameriku nego se dalo milionce za koje se unapred znalo da ce se dati
...pazi sad po tebi je lakse prekrsiti ustav nego dati tih milion?
on je zapalinski,nalazi se na teritoriji svoje zemlje,ciji ustav ne dozvoljava isporucivanje svojih gradjana drugim drzavama,bez obzira kakav je kriminal ucinio.dakle milionce je neka sadisfakcija
Hilarine diplomatske ofanzive zbog Miladina.
na hiljade nasih drzavljana,koji su pocinili i teza dela po svetu,koje gone ostecene zemlje pred srpskim pravosudjem,leze kazne za ucinjena dela preko.primer ekipa iz Tokija pink panteri.
sudilo im se,leze robije kod nas,i sta sad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Satisfakcija jeshi sto Miladin ima tesku ruku:

Citat
The Serbs have refused to hand Kovacevic over the U.S., but they paid Steinhauer's family $900,000 and agreed to try him in Belgrade.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Miladin Kovačević se malo čega seća

Student koji je u SAD prebio kolegu nije danas na suđenju teretio bivše konzule u Njujorku, koji su mu obezbedili dokumenta da od suda pobegne u Srbiju. Ne seća se kako je tačno došlo do toga da nelegalno dobije dokumenta.

Miladin Kovačević nije na današnjem suđenju teretio konzule Igora Miloševića i Slobodana Nenadovića a naveo da je pobegao iz SAD u Srbiju jer se bojao za život, a ne da bi izbegao krivičnu odgovornost za prebijanje američkog studenta Brajana Stajnhauera.

Miloševiću i Nenadoviću sudi se pred Prvim osnovnim sudom po
optužbi da su zloupotrebom službenog položaja Kovačeviću izdali privremenu putnu ispravu i tako mu pomogli da napusti SAD gde se protiv njega vodio postupak za nanošenje teških povreda američkom studentu Brajanu Stajnhaueru u maju 2008. godine u Bostonu.

Kovačević, koji je danas svedočio na tom suđenju, ranije se nagodio s tužilaštvom i po sporazumu o priznanju krivice koji je sud prihvatio, priznao krivicu za brutalno prebijanje Stajnhauera u zamenu za kaznu od dve godine i tri meseca zatvora na koju je pravosnažno osuđen i upućen na izdržavanje kazne u zatvor u Somboru.

Kovačević je rekao da mu je američki univerzitet koji je pohađao posle "incidenta" od 4. maja 2008. godine oduzeo sve stvari, zabranio mu ulaz na univerzitetski centar i u stan u kojem mu je bio pasoš, pa kod sebe nije imao nijedan lični dokument kada je izašao iz pritvora 6. juna te godine.

Dodao je da mu je zato 9. juna u konzulatu Srbije izdata privremena
putna isprava, ali da uopšte ne može da se seti detalja. Kovačević je rekao da se ne seća ni da li je u konzulatu video Miloševića i Nenadovića.

Sudija Ivana Ramić pitala ga je kako je to moguće, a Kovačević je odgovorio da je zbog posledica torture u zatvoru pio lekove za smirenje od kojih mu je oslabilo opažanje, a i od događaja je prošlo gotovo tri godine.

Kovačević je rekao da se, pošto je dobio privremenu putnu ispravu, sutradan odlučio da pobegne iz SAD zbog straha za život i pretnji, i dodao da američka policija nije uvažila njegove prijave a i univerzitet je odbio da ga podrži.

Bilo je planirano da danas svedoči i Kovačevićeva majka Branka Kovačević, ali ona nije došla na suđenje, a sudu je priložila medicinsku dokumentaciju o bolesti.

Sudija Ivana Ramić prihvatila je predlog tužilaštva i naložila veštačenje zdravstvenog stanja Kovačevićeve majke.

Suđenje će biti nastavljeno 23. marta.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 101 102 104
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.242 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.