Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:51:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnogorsko primorje ostaje bez najbrojnih gostiju  (Pročitano 45330 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
Ако  Smile
Да ми је једина дестинација ЦГ, не да не бих отишао у тај камењар, него не бих ни користио годишњи одмор.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung 

Kakvi su to mozgovi u CG putevima kad glavne radove redovno zapocinju krajem juna i pocetkom jula,da covek nepoveruje. Smile
ove godine je npr je vec pocetkom maja bilo sve sredjeno tamo na raskrscu budva-becici-tivat-petrovac konacno su se sjetili.
ne radi se o tome, mi imamo lijepe plaze i Jadransko more je stvarno ono pravo Smiley Daj ko ce da se kupa u Bugarsku u Crno more.uzas..
Medjutim, slazem se sa vama, ja prva nikad ne bih dosla u CG na ljetovanje, znate li da je ista cijena havaja 10 dana kao i hotela Splendid...
ma daj, to samo budala moze.
Preskupo je, smjestaj u Bd kod poste,  odmax u centar, je ove god 20e...
a ponuda Italija-Portugal-Spanija je 400 eura....
i sad sta je bolje?
Ali da ce sezona propasti nece, znate li koliko je Ceha,Rusa, Ukrajinaca..to je haos..
osnovno ti je znanje ruskog sad..Ja jos u maju akd sam bila na 2-3 daan, sve stranci..
kod Avale prave neki kaskadni kotel, sa apartmanima, bice na prodaju, a kvadrat je vjerovali il ne od 20000eura..
ali ima ko ce i to da kupi.
znam ljude koji su Rusima placeve prodavali za 2-3 miliona, po Grblju,Tivtu i nekim chukama...
ali sad to vrijedi kao sta vidite.
Dobija Crna Gora turiste koji ce dosta para ovdje ostaviti, ali zato gubi mnogo toga..Mislim, sve je sad tako ustogljeno, sve stranci, kao neki nivo...pfff
a to da su neljubazni, uh..jesu, koliko su teski.
ja cu otici ove godine do budve i bara jer imam stanove tamo tako da na 3-4 dana vazda poci mogu,a nesto duze...,definitivno Spanija i PortugAl, a cuh i da je Turska dobra..
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S III

Kakvi su to mozgovi u CG putevima kad glavne radove redovno zapocinju krajem juna i pocetkom jula,da covek nepoveruje. Smile
ove godine je npr je vec pocetkom maja bilo sve sredjeno tamo na raskrscu budva-becici-tivat-petrovac konacno su se sjetili.
ne radi se o tome, mi imamo lijepe plaze i Jadransko more je stvarno ono pravo Smiley Daj ko ce da se kupa u Bugarsku u Crno more.uzas..
Medjutim, slazem se sa vama, ja prva nikad ne bih dosla u CG na ljetovanje, znate li da je ista cijena havaja 10 dana kao i hotela Splendid...
ma daj, to samo budala moze.
Preskupo je, smjestaj u Bd kod poste,  odmax u centar, je ove god 20e...
a ponuda Italija-Portugal-Spanija je 400 eura....
i sad sta je bolje?
Ali da ce sezona propasti nece, znate li koliko je Ceha,Rusa, Ukrajinaca..to je haos..
osnovno ti je znanje ruskog sad..Ja jos u maju akd sam bila na 2-3 daan, sve stranci..
kod Avale prave neki kaskadni kotel, sa apartmanima, bice na prodaju, a kvadrat je vjerovali il ne od 20000eura..
ali ima ko ce i to da kupi.
znam ljude koji su Rusima placeve prodavali za 2-3 miliona, po Grblju,Tivtu i nekim chukama...
ali sad to vrijedi kao sta vidite.
Dobija Crna Gora turiste koji ce dosta para ovdje ostaviti, ali zato gubi mnogo toga..Mislim, sve je sad tako ustogljeno, sve stranci, kao neki nivo...pfff
a to da su neljubazni, uh..jesu, koliko su teski.
ja cu otici ove godine do budve i bara jer imam stanove tamo tako da na 3-4 dana vazda poci mogu,a nesto duze...,definitivno Spanija i PortugAl, a cuh i da je Turska dobra..

Šta je sredjeno kad i sad rade put kod bečića...galama,prašina i prljavština...bruka..
IP sačuvana
social share
...šta reći...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung 
samo je suzeno na duzini od 2 m.
ne pravi se zastoj zbog toga
sad sam iz becica...
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Samsung Galaxy S III
samo je suzeno na duzini od 2 m.
ne pravi se zastoj zbog toga
sad sam iz becica...

Ne pravi se zastoj u ponoć,a u toku dana se ne može proći...pusti priče... Smile
IP sačuvana
social share
...šta reći...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
TURIST - POSJETA
U Crnoj Gori preko 58 hiljada turista

Podgorica, (MINA-BUSINESS) – U Crnoj Gori boravi 58,23 hiljade turista, jedan odsto više nego u istom periodu prošle godine, saopšteno je danas iz crnogorske Nacionalne turističke organizacije (NTO).

Menadžer NTO, Danica Ćeranić, saopštila je da u Crnoj Gori boravi deset hiljada turista više nego prošle sedmice, kada je prvi put od početka godine zabilježena manja posjeta u odnosu na uporedni prošlogodišnji period.

Iz NTO je saopšteno da je u prethodnih sedam dana telefon za žalbe, pritužbe i pohvale 9817 registrovao oko 290 poziva.

Najveci broj žalbi odnosio se na buku usljed preglasne muzike u ugostiteljskim objektima, nečistoću na prilazu pojedinim plažama, naplatu parking i građevinske radove.

Turisti su hvalili unaprijeđenu putnu infrastrukturu iz Srbije, naročito na dionici od Kolašina do Podgorice.

Saradnik Turističe organizacije Kotor, Dragana Vukadinović, najavila je da će u ponedjeljak u Risnu biti otvoren lokalitet Rimskih mozaika, kao i da je za kraj mjeseca predviđeno održavanje Međunarodnog festivala klapa u Perastu i Internacionalne smotre mode u Kotoru.

Iz NTO su podsjetili da je u Bijelom Polju danas počeo trodnevni Džip reli Montenegro trofi /Jeep relly Montenegro Trophy/, kao i Džez /Jazz/ festival, dok će u Herceg Novom u ponedjeljak početi festival Sunčane skale.

Ćeranić je najavila da će u julu i avgustu u Baru biti organizovana serija koncerata u okviru manifestacije Ljeto sa zvijezdama, a će predviđene kulturne, zabavne i sportske manifestacije obogatiti i unaprijediti turističku ponudu Crne Gore.
(kraj) nar/bvm

IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Samsung Galaxy S III
TURIST - POSJETA
U Crnoj Gori preko 58 hiljada turista

Podgorica, (MINA-BUSINESS) – U Crnoj Gori boravi 58,23 hiljade turista, jedan odsto više nego u istom periodu prošle godine, saopšteno je danas iz crnogorske Nacionalne turističke organizacije (NTO).

Menadžer NTO, Danica Ćeranić, saopštila je da u Crnoj Gori boravi deset hiljada turista više nego prošle sedmice, kada je prvi put od početka godine zabilježena manja posjeta u odnosu na uporedni prošlogodišnji period.

Iz NTO je saopšteno da je u prethodnih sedam dana telefon za žalbe, pritužbe i pohvale 9817 registrovao oko 290 poziva.

Najveci broj žalbi odnosio se na buku usljed preglasne muzike u ugostiteljskim objektima, nečistoću na prilazu pojedinim plažama, naplatu parking i građevinske radove.

Turisti su hvalili unaprijeđenu putnu infrastrukturu iz Srbije, naročito na dionici od Kolašina do Podgorice.

Saradnik Turističe organizacije Kotor, Dragana Vukadinović, najavila je da će u ponedjeljak u Risnu biti otvoren lokalitet Rimskih mozaika, kao i da je za kraj mjeseca predviđeno održavanje Međunarodnog festivala klapa u Perastu i Internacionalne smotre mode u Kotoru.

Iz NTO su podsjetili da je u Bijelom Polju danas počeo trodnevni Džip reli Montenegro trofi /Jeep relly Montenegro Trophy/, kao i Džez /Jazz/ festival, dok će u Herceg Novom u ponedjeljak početi festival Sunčane skale.

Ćeranić je najavila da će u julu i avgustu u Baru biti organizovana serija koncerata u okviru manifestacije Ljeto sa zvijezdama, a će predviđene kulturne, zabavne i sportske manifestacije obogatiti i unaprijediti turističku ponudu Crne Gore.
(kraj) nar/bvm



koga oni lažu i zajebavaju...sebe ili nas... Smile
IP sačuvana
social share
...šta reći...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Samsung 
Ko ne zeli u CG ne mora da ide.... ova tema ce otici skroz u off-topic... a sto se tice posete bice je bar umerene...  jer pola "Beogradjana" ima tamo nekretnine... i "niko" ne ide u Budvu i sl...a svi se odjednom stvore bar na 7 dana... Ja preporucujem Grcku (Rodos...) Smile

pozz
IP sačuvana
social share
Pozz Sima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
U Crnoj Gori boravi 58,23 hiljade turista, jedan odsto više nego u istom periodu prošle godine, saopšteno je danas iz crnogorske Nacionalne turističke organizacije (NTO).


Лажем те боже да ми дуже живиш. Они како лажу да сваке године имају пар процената туриста више него лане ове године би требало да их посети једно 30 милиона људи. Пусти снови. Прошле године сам и знао чак 5 људи који иду доле, а ове вала никога. Тако да....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Terorizam je bolest pozovite doktora!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Sabac-centar sveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Nokia N96c
Стварно су претерли са таксама...Као да идеш на Хаваје а не у Црну Гору. Ако кренеш са аутом у старту пуцаш 50е можда и више. Замислите да наплаћују таксу и за воду ако унесеш преко литре или две... А о смештају и да неговорим, и о опхођењу према нама из Србије више пута сам имао ружна искуства тамо, тако да ми непада напамет да идем ни сад ни у будуће. Пре ћу отићи у Албанију или Хрватску него у Црну Гору
IP sačuvana
social share
Војници!
Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања!
Наш пук је жртвован за част београда и отаџбине!
Ви немате дакле да бринете за животе ваше-они више не постоје!
Зато,напред у славу!
За краља и отаџбину! живео краљ!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:51:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.