Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:22:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrišćanstvo odumire  (Pročitano 14686 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
  kad sam bio u turskoj, iznenadio sam se koliko ima smedjokosih turaka. to su sve Srbi koji su odvedeni odavde, kao janjicari.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson 
najboolje je započet atomski rat...islam nikad neće biti uništen jbg ti danas kad bi spalio sve časne Kurane na svijetu s druge strane imaš milione i milione ljudi koji ga znaju napamet, ti što zagovaraš jeste upravo ono što bi moglo odvest čovječanstvo u propast, islam ne regrutuje silom svoje sljedbenike, sve je na dobrovoljnoj bazi, u bosni je mnoštvo srba prešlo na islam čak i nekih poznatih lica, ali konvertita imaš u svim smjerovima...
Tu si u pravu,tačno si rekao šta će istinski i destiti.Niko neće sprečiti da Iran napravi atomske bombe,a pošto su tamo Islamski findamentalisti jaki,njima ništa neće značiti da žrtvuju sebe da unište čitav svet,kao što bombaš samoubica u ime Alaha raznese sebe kako bi uništio sve oko sebe.Još u Jovanavom otkrovenju rečeno da će nekim zemljama bliskog istoka biti dato veliki oblast na zemlji da pobije 1/3 ljudi na zemlji.Opisani su vrlo precizno balističke rakete sa nuklearnom bojevom glavom kako izleću iz bezdana kao skakavci.I jasno opisano da će čovečanstvo posle toga pet meseci umirati od posledica rata,u stvari od radiaktivnosti.I kako je napisano samo izabrani od strane Isusa će to preživeti kako bi nasledili zemlju.Tako da se proročanstvo od pre 2000 godina ostvaruje u detalje.
A to što kažeš da su mnoštvo Srba prešlo u Islam,vrlo mi je poznato,i sa mnogima sam razgovarao i svi su potrdili da su jedino kroz prihvatanjem Islama mogli dobiti posao i sigurnost za svoju porodicu.A to mi više liči na dobrovoljno obavezno prihvatanje vere.

ej ne zaboravi da tamo trenutno atomsko oružje posjeduje jedino izrael, tako da te stvari koje si iznio mogu da se pripišu i njihovoj strani...a negdje pročitah da su nedavno bile opsežne vojne vježbe izraelske armije...iran trenutno nema atomsko oružje, no šta će biti za par godina ko zna...ko živ, ko mrtav...ali kad izrael tako malena državica jebe čitav bliski istok treba onda  i neka muslimanska zemlja da mu bude pandan...islamski svijet djeluje jako konfuzno u ovom trenutku, nejedinstveni su, jedni su uz ameriku, drugi uz rusiju i iran, treći nemaju stav ni o čemu, neki se ništa ni ne pitaju...jedina od tih zemalja koji ima hrabrosti da se suprostavi američko-jevrejskom imperijalizmu i njihovom viđenju svijeta jeste iran, koji opet mislim i kad bi se dokopao atomskog oružja ne bi ga prvi upotrebio, nego bi to bio više zaštitini mehanizam  i poruka amerikancima i židovima, tek tad bi vidio kako bi izraelci u roku par mjeseci izašli u susret i ispunili manje više sve palestinske zahtjeve, odnosno to bi bila poruka  da nemaju pravo više da tlače i etiketiraju muslimanski narod širom planete...
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
arapi i izraelci su isti narod. izrael je jevrejska zemlja. vlasnici zemlje su rotsildi. zato sto su se arapi zaje*ali i prodavali im zemlju, bas kao i nasa braca na kosovu sto su prodavala zemlju shiptarima.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Gottago kada bi ti procitao ovoliko knjiga ma upola ovoliko bio bi i ti prosvetljen mesto sto zajebavas, pravis se pametan i sledis slepce.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Gottago kada bi ti procitao ovoliko knjiga ma upola ovoliko bio bi i ti prosvetljen mesto sto zajebavas, pravis se pametan i sledis slepce.

nista gluplje nisam cuo.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja jesam tvoje izjave do sada, ti u stvari nemas sta da kazes, ne znas ista o cemu. Samo komentarises sta neko drugi napise Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ja jesam tvoje izjave do sada, ti u stvari nemas sta da kazes, ne znas ista o cemu. Samo komentarises sta neko drugi napise Smile
ja ipak nisam.  kako si cuo moje izjave, a nemam sta da kazem?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Lepo izjavis kako moj pogled nije ok a ne das svoj, mislim mnogo seres
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Citat
mislim mnogo seres
cisto sumnjam da bi ovo smeo nekom na ulici da kazes  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
Ajde... ajde... Raven...  vrati se citanju americkih pamfleta...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:22:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.