Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ђинђић : ''Склоните Шешеља из Србије''  (Pročitano 12395 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 896
Zastava Kanada
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Motorola 
Dobro ako ti kazes, ali interesuje me samo za koga ti glasas.

@Orfanelin

                          Povrsina               Stanovnistvo                     Zalihe nafte

Kuvajt                 17.818                   3.100.000                      107 godina ili 99 biliona barela
UAE                    83.600                   4.960.000                      108 godina ili 97 biliona barela
Venecuela           916.445                 28.919.000                          91  godina ili 80 biliona barela


Da je i Crnoj Gori 50 biliona barela bila bi najbogatija na svetu.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2008, 19:14:29 od AleksandarSrbin »
IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
Znaci kapitalizam je zakon

То нисам рекао.

Није добар, али је у сваком случају мање зло од комунизма. Smile

zato crnce treba pobiti jer nece da budu izrabljivani

Какво бре израбљивање, о чему ти причаш?

Људи опељеше сваке године државу за социјалну помоћ, а потом још кукају на расизам.

Најгоре од свега је што ту помоћ испуцају на крек, златну ланчугу и спојлер за кола.

Што се истребљивања тиче, ми ту не морамо ништа да радимо, већ ће се они сами за то побринути. Smile

a ti izgleda bi i cigane poubijao ovde kod nas da nam ne smetaju.

За њих је стерилизација решење. Smile

Јеби га, сметају. Стварно сметају. Краду, просе, узимају социјални помоћ, које за Србе нема, граде им се станови (којих опет за Србе нема), а у задње време постају и све агресивнији.
Драго ми је што ово излази из уста једног жутог дукљанина и анти-радикала.
Чисто да се зна шта су европске вредности 'беле католичке браће'.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Александре, ствар је у томе да идете толико далеко да у исти кош трпате неке који немају никакве везе с нама и које никако не треба сажаљевати.

Кад год ми неко крене с том срцепарујућом причом о црнцима, сетим се једног документарца са "Хистори ченела". На први поглед звучи страшно глупо, јер много ствари на том каналу нема везе с везом, али овде се радило о личном пројекту једног црнца из Енглеске, који је кренуо да тражи своје корене. Његов предак је био роб на Јамајци, а довезли су га из Нигерије.

Кад је отишао тамо да се распита, чуо је битно другачију причу од оне коју данашњи црнци причају. Дакле, тај његов предак је био купљен, не уловљен. Од кога купљен? Па од других црнаца. Лик се згрозио, јер је све време живео у убеђењу да се се белци искрцавали на обале Африке и хватали црнце. Тако је то иначе ишло. Црнци су хватали друге црнце и продаавли их белцима. Притом их нису само хватали да би их после продали Енглезима/Французима/Португалцима/Шпанцима, већ и за своју потребу, јер је ропство било распрострањено широм Африке и пре доласка Европљана. После тога је главни јунак емисије посетио неко село у унутрашњости, где је углавном остало старије становништво, које је од својих предака чуло доста прича из периода колонизације. Ту се такође фрапирао, јер је од тих људи ваљда очекивао да испљују белце. Не само да су му испричали колико су црнци били сурови једни према другима (далеко суровији од Европљана), већ су и правдали белце. Рекоше да су им донели доста корисних ствари.

Колико је ова прича делује логично, можемо видети на примеру Јужне Африке. У тој земљи је за време апартхејда све радило како треба. Од када су црнци преузели власт, све нормалне ствари за једно друштво су почеле да се срозавају, а једино што се повећава је број убистава, пљачки, људи заражених сидом.

Ова прича и нема толико везе с темом, али написао сам је само због тога да видите кога жалите и с ким се братимите.

СРС се са национализма срозала на неку анти-глобалистичку, јефтину демагошку, нео-комуњарслу странку. Такође сам тај (Шешељев) национализам је великим делом био зачињен нереалном мегаломанијом, која је наравно од почетка била осуђена на пропаст.


Што се мене самог тиче, тренутно нисам ни за кога у правом смислу те речи. Ни за ове, ни за оне. Ни за патриоте, ни за издајнике. Ни за веће, ни за мање зло.

Да сам деведесете проживео као човек, а не клинац, вероватно бих био за СПО, иако нисам монархиста. Међутим тада су причали прилично реалне ствари и деловали добро. Касније су се потпуно срозали.

ДСС ми је након октобарских промена био такође близак, али су ме поприлично разочарали.

Ђинђића никад нисам волео, а ни после убиства нисам поправио мишљење о њему, али се не може оспорити чињеница да је био озбиљан и врло прагматичан човек. Успео је оно што ни Вук, а ни Шешељ нису. Збацио је коначно "црвене" с власти. Показао се способнијим.

Што се самог Шешеља тиче, он никада није могао бити политичка претња Ђинђићу. Једино за шта је он увек нио претња је сама Србија и Срби. Његова мегаломанија спојена са Слобином жељом да очува Југославију као последњи бастион комунизма у Европи је овај народ скупо коштала. Од самог почетка се видело колико је тај човек луд и кратковид.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2008, 21:40:39 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


KOSMET SRCE SRBIJE!!!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 196
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung D900
Citat
Ђинђића никад нисам волео, а ни после убиства нисам поправио мишљење о њему, али се не може оспорити чињеница да је био озбиљан и врло прагматичан човек. Успео је оно што ни Вук, а ни Шешељ нису. Збацио је коначно "црвене" с власти. Показао се способнијим.

Nista on uspeo nije,to sto su crveni pali je zasluga amerokenjaca i eu,djindjic je bio samo marioneta,tako da..


Citat
Што се самог Шешеља тиче, он никада није могао бити политичка претња Ђинђићу. Једино за шта је он увек нио претња је сама Србија и Срби. Његова мегаломанија спојена са Слобином жељом да очува Југославију као последњи бастион комунизма у Европи је овај народ скупо коштала. Од самог почетка се видело колико је тај човек луд и кратковид.

Seselj je za djidjica deset u glavu,da djidjicu nije bilo tih amera i evrope k...c bi on bio,pojavio se niotkud i poceo neku proevropsku kampanju unistavanja Srbije..Lud i kratkovid-taj covek je genije,najmladji doktor nauka,djindjic je za njega bio dete..Nego vama zutima smeta sto je takav covek,doktor,izabrao svoj narod,svoju otadzbinu,veru,jednostavno sto je bio nacionalista,umesto evropska uvlakaca kao vi!!!Otkud djindjicu pravo da on odlucuje ko ce u Hag i da poziva na bombardovanje nase zemlje??!!!Dobio je zasluzeno..I sto moras nekom da se uvlacis u bulju da bi ti on rekao da si u evrpoi,koliko ja znam Srbija je u evropi,tako da netreba meni niko da govori to,mi postojimo duze od pola zemalja te unije..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
DuKiM57, чак и да је било афричких предела где су црнци продавали црнце, зар нису подстакнути на то кршење људских права захваљујући белим еропљанима, да ли се тиме оправдава робовласништво ?
Где су то Европљани крочили, а да нису створили колоније, робовласништво, масовна убиства и геноциде ?

Занимљива је и ова веза апархејда са сидом, значи отишли бели господари, а црнци тек онда открили секс и полне болести.

Престани да кукаш за прагматичним визионаром, живот иде даље, а 12. март је дан када је Младић рођен. Smile

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
DuKiM57, чак и да је било афричких предела где су црнци продавали црнце, зар нису подстакнути на то кршење људских права захваљујући белим еропљанима, да ли се тиме оправдава робовласништво ?

Да, било их је и то у добром делу Африке и нико их није подстицао на то, већ су то сами радили међу собом. Закон понуде и потражње је и код њих постојао, а Европљани су то радо прихватили.

Наравно да се тим не може оправдати ропство, али је лицемерно то пребацивати само једној страни.

Где су то Европљани крочили, а да нису створили колоније, робовласништво, масовна убиства и геноциде ?

Зар ти стварно мислиш да је то само изум Европљана и да смо ми једини који смо то практиковали?

Инке су у Јужној Америци покорили друга племена (нпр. Чачапоје), у Средњој Америци Азтеци су терорисали своје суседе, а да не причам шта се у Руанди скоро десило.

Такође и ми Европљани смо се међусобно сатирали, а колонизација осталих светова и раса у њима је дошла као логична последица технолошке и цивилизацијске предности белог човека.

Занимљива је и ова веза апархејда са сидом, значи отишли бели господари, а црнци тек онда открили секс и полне болести.

Број оболелих расте задњих година. Изгледа да им не можеш објаснити да гума уме бити корисна, а да су силовања и секс са ближом родбином лоша ствар.

Престани да кукаш за прагматичним визионаром, живот иде даље, а 12. март је дан када је Младић рођен. [115]:

Колико сам за њим кукао, толико ћу и за Шешељом једног дана. Smile

Ратко Младић је скроз друга прича.

Да су он и Радован дозволили да Шешељ и Слоба воде рат у Босни, као што су то радили у Хрватској, данас би имали још пар милиона избеглица у Србији, а над Српском би се зелени барјак вијорио.

За пораз би наравно били криви ЦИА и Ватикан. Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2008, 00:08:48 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
duki veoma smisleno pises  Smile Smile Smile svaka cast Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
drago mi je sto boli pa se onda mozda zamislis, kako je biti razlicit odnosno uljez u novoj sredini, ja nisam bio 1 nego sam uljez bio 4 puta.
Da si propatila u proslom ratu sigurno nebi imala tu petokraku i nebi razmisljala kako danas razmislajas.

Jao... molim te...  Smile

Samo nastavi sa svojim paranoisanjem i lupetanjem...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Mogu misliti šta bi bilo da krenem u raspravu o Djindjiću i Šešelju...Razni Putini,Rinake,Mrgeci i Dukiji bi me napali da sam izdajnik SvRbskog naroda  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.