Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cime se baviti a doci do para  (Pročitano 18765 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
treba da uce da ne bi bili na samofinansiranju ....
a ako si iz unutrasnjosti i studiras u BG mesecni troskovi su ti 200 do 250 evra sto za porodicu u kojoj jedna osoba radi (a takvih je vecina) veoma veliki izdatak plus samofinansiranje to ja sebi npr ne bih mogao da priustim
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
treba da uce da ne bi bili na samofinansiranju ....
a ako si iz unutrasnjosti i studiras u BG mesecni troskovi su ti 200 do 250 evra sto za porodicu u kojoj jedna osoba radi (a takvih je vecina) veoma veliki izdatak plus samofinansiranje to ja sebi npr ne bih mogao da priustim


Онда се потрудиш, учиш не зајебаваш се, имаш добар просек, пређеш на буџет, просеком оцена обезбедиш себи дом и растеретиш породицу да могу и они да живе као људи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Motorola raspala
А шта је то прескупо на буџету? Шта треба да кажу они који нису на буџету?
Šta sad, treba da ti okačim cenovnik nekog faksa? Sve je preskupo na budžetu... Nek se češu po glavi oni sa samofinansiranja, samo sebe mogu da krive što su tamo. Poenta je da nemamo besplatno školstvo. Za mene je nešto besplatno kad za to nešto ne plaćaš ništa, a ne da te pljačka ko kako ko stigne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 258
Pa ides da istovaras gajbice preko studentske pa imas para...
Ides na njivu, delis letke, radis kao promoter na sajmu, a zasto da studiras u BG koji je skuplji duplo. sta fali KG,Nisu,NSu...
studentski kredit pa ga ne vratis...
nezahvalni studenti, to su oni kojima je kriv jos sloba sto oni nisu u stanju sebi hleb da zarade..
Moj cale je studirao 600km od kuce, nije ni dinar dobijao, bio ilegalno u domu pa radio 3 meseca leti najteze fizicke poslove pa imao para... a lezi lebe da te jedem, niti je moglo a niti ce moci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
izgleda da cu ja morati stopama tvog cjala Smiley 1
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
А шта је то прескупо на буџету? Шта треба да кажу они који нису на буџету?
Šta sad, treba da ti okačim cenovnik nekog faksa? Sve je preskupo na budžetu... Nek se češu po glavi oni sa samofinansiranja, samo sebe mogu da krive što su tamo. Poenta je da nemamo besplatno školstvo. Za mene je nešto besplatno kad za to nešto ne plaćaš ništa, a ne da te pljačka ko kako ko stigne.



Ти си очигледно размажено дерле. Шта си хтео да ти држава још плаћа што си се удостојио да студираш, а кад дипломираш да ти обезбеди посао у Лос Анђелесу јер си ти боже мој ето своје драгоцено време трошио школујући се? Шта си ти пружио овој држави сем што кукаш и сереш по истој?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Motorola raspala
А шта је то прескупо на буџету? Шта треба да кажу они који нису на буџету?
Šta sad, treba da ti okačim cenovnik nekog faksa? Sve je preskupo na budžetu... Nek se češu po glavi oni sa samofinansiranja, samo sebe mogu da krive što su tamo. Poenta je da nemamo besplatno školstvo. Za mene je nešto besplatno kad za to nešto ne plaćaš ništa, a ne da te pljačka ko kako ko stigne.



Ти си очигледно размажено дерле. Шта си хтео да ти држава још плаћа што си се удостојио да студираш, а кад дипломираш да ти обезбеди посао у Лос Анђелесу јер си ти боже мој ето своје драгоцено време трошио школујући се? Шта си ти пружио овој држави сем што кукаш и сереш по истој?
E, aj ne kenjaj, leba ti! I nađi nekog drugog za svađu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia ispo iz modu
Нисам приметио да се овде неко свађа... Шта си ти очекивао на форуму, аплаузе на своје постове размаженог деришта? Мама мама мени Србија неће да да плату 5.000 еура док студирам и не чека ме место министра у влади кад завршим школовање... Шмрц како потресно.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Motorola raspala
Hehe... kad bi ja nešto očekivao od ove države sad bi stojao u redu za hleb ispred narodne kuhinje. Sad baš gledam gore postove, nigde ništa nisam tražio od države, niti sam je uopšte i pominjao... Da ti rezimiram ukratko: Pokušao sam da ti objasnim da ovde ne postoji besplatno školstvo i da je skupo čak i za one studente na budžetu, a kamo li za samofinansirajuće. Mislim da nisam jedini kome je školovanje skupo. A kako si ti iz svega toga izvukao da sam razmaženo derište koje hoće 5000 evra i mesto ministra od države samo ti znaš...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.