Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko će biti šampion?
Crvena Zvezda
32.7%  (36)
Partizan
54.5%  (60)
Vojvodina
6.4%  (7)
Neko drugi
6.4%  (7)
Ukupno glasova: 110
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fudbal: ''Jelen'' Superliga Srbije 2008/2009  (Pročitano 56153 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15

Djukić zatečen izjavama Karadžića


BEOGRAD - Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Miroslav Djukić bio je zatečen izjavama novog predsednika FSS-a Tomislava Karadžića, koji je danas rekao da je "Liga šampiona preča od Olimpijskih igara" i da "Partizan, i čak Crvena zvezda, imaju prednost u odabiru odluke".

Posle ovakvog stava Karadžića, kojeg je danas Skupština FŠ postavila na čelnu funkciju naše fudbalske organizacije, proističe da olimpijska selekcija Srbije neće moći da računa na igrače tih klubova za predstojeće Igre u Pekingu.

"Ja predstavljam FŠ i ne mogu da shvatim takav ugao gledanja. Razumem Partizan, Crvenu zvezdu i Vojvodinu, koji žele da zadrže svoje igrače, ali ne mogu da razumem takav izbor prioriteta FŠ", rekao je Djukić za MONDO.

Selektor naše državne reprezentacije je naveo da ne namerava da popusti i da sa timom koji mu drugi sastave preuzme odgovornost za rezultate na Olimpijskim igrama.

"Predao sam svoj spisak igrača i samo on je merodavan. Svaki posao radim pošteno i maksimalno predano. Želim da imam na raspolaganju najbolje igrače kao što će ih imati selektori Argentine, Brazila i Holandije, ako se izuzmu oni čije učešće onemogućavaju propisi FIFA", istakao je Djukić.

"Ne želim sukob ni sa kim, samo zastupam svoje stavove", zaključio je on.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
Banat u Superligi umesto Lučanaca!

Neočekivana odluka Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije - umesto Mladosti iz Lučana, koja je istupila iz Superlige, u narednoj sezoni u najjačoj srpskoj fudbalskoj ligi igraće Banat iz Zrenjanina!

"Imamo garancije da će Zrenjanin pomoći Banatu da ispuni sve uslove za licenciranje. Smederevo neće podržati svoj klub, a problem je i sponzor, komanija 'US Stil', čija pomoć nije izvesna", rekao je posle sednice IO potpredsednik FSS Dragan Đorđević.

Pozivajući se na pravilnik o takmičenju, on je dodao i da nadležni fudbalski organi imaju pravo da izaberu bilo kog kandidata za popunu lige, vodeći računa o interesima i razvoju fudbalskih centara, ali da to jedino ne sme da bude klub koji je bio poslednji u takmičenju (u ovom slučaju to je bila Bežanija).

Mladost iz Lučana istupila je iz lige iz finansijskih razloga, a sledeće sezone će igrati u Prvoj ligi Srbije.

Najveći kandidat za to upražnjeno 12. mesto u Superligi bilo je Smederevo (koje je sperligaški status izgubilo u baražu), a i BSK iz Borče je tražio da svoje mesto pod "elitnim fudbalskim suncem".

Osim ove, za Banat je stigla još jedna dobra vest. Naime, najveće pojačanje u ovom prelaznom roku je Milan Stojanovski, nekadašnji igrač tog kluba i Partizana. U Banat je stigao i štoper Momir Desnica, bivši igrač apatinske Mladosti i Novog Sada.

Banat je na kraju sezone napustio Ljubinko Drulović, a umesto njega za trenera je imenovan Vladimir Stević. Klub iz Zrenjanina napustio je i dugogodišnji kapiten Željko Milošević.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Smederevo traži intervenciju Evrope!

Fudbalski klub Smederevo ogorčen je i iznenadjen odlukom Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije (FSS) da Banat dobije mesto u Superligi naredne sezone i najavljuje da će ići do UEFA!

Povodom odluke IO FSS da upražnjeno mesto u Superligi (istupanje Mladosti iz Lučana) da zrenjaninskom Banatu, FK Smederevo je najavio da će se boriti svim pravnim sredstvima protiv te odluke, koju ocenjuje kao "nemoralnu" i kao "grubo kršenje svih fudbalskih propisa".

"Tražićemo vanrednu sednicu IO FSS", saopštio je klub sa Dunava i najavio i druge korake – podnošenje tužbe nadležnim organima UEFA, uz zahtev da bude izrečena privremena mera odlaganja početka prvenstva do konačne presude!

Takodje, Smederevo će tražiti i zaštitu matičnog regiona Zapadne Srbije, i apeluje na solidarnost ostalih klubova Superlige.

U saopštenju, uprava Smedereva izražava ogorčenje i zaprepašćenje odlukom organa FSS da da preimućstvo Banatu koji je proteklu sezonu završio na stepeniku ispod Smedereva.

Za razliku od Banata, ističe se u saopštenju, Smederevo ima sve organizacione i strukturalne uslove da igra u Superligi, a uz to jedan je od retkih srpskih klubova koji ima licencu UEFA i ispunjava evropske standarde.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Pričaju o promenama, a već je neregularno

U Smederevu se neće pomiriti s odlukom Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije da se upražnjeno mesto u Superligi, umesto njima, dodeli Banatu, kaže direktor „oklopnika“ Goran Bogdanović. U gradu na Dunavu s nevericom je dočekana vest da se „vajld kard“ za fudbalsku elitu dodelila Zrenjanincima, koji su prošlu sezonu završili iza Smedereva.

U Banatu nisu krili zadovoljstvo odlukom Izvršnog odbora FSS da Zrenjanin ostane na superligaškoj mapi Srbije, a finansijer zrenjaninskog kluba, Mirko Vučurević, sija od sreće.
- Pravda je zadovoljena. Svi u Banatu su jako srećni zbog opstanka u ligi. Fudbaleri su na pripremama, kada su čuli vest, skakali od radosti. Uložili smo u tim, jači smo nego prethodne sezone i dobili smo priliku da se odmeravamo sa najboljima, pa može li da bude veće sreće - izjavio je Vučurević.
Banat je ostao u eliti, ali su se zato Smederevci, koji su bili bolje plasirani preselili u niži rang.
- Iskreno mi je žao Smedereva. Lično sam bio za to da se Superliga već ove sezone proširi, želeo sam da i oni ostanu, da se takmiče sa najboljima. Nisam neko ko je sebičan i misli samo na sebe, međutim ovde su okolnosti bile na strani Banata - dodao je finansijer Banata.
- Ovo je nešto najgore što se desilo srpskom fudbalu u poslednjih deset godina. Mi smo prošlu sezonu završili sa osam bodova prednosti nad Banatom. Smederevo već deceniju igra u Superligi, već godinama se nalazimo među 150 najboljih klubova Evrope, imamo jedan od najlepših stadiona, na kojem je na evropskim utakmicama bilo i po 20.000 ljudi, uz to u svojim vitrinama imamo trofej osvojen u nacionalnom kupu. I sve to je zanemareno.

Ipak, statut nije prekršen, pošto Izvršni odbor ima ekskluzivno pravo da u ovakvim situacijama odluči ko će igrati Superligu?
- Šta da odgovorim na to pitanje?! Oni će uvek biti u pravu i njihova će uvek biti poslednja. Nedavno, na Izbornoj skpštini su najavili promene, a već posle prve odluke smrdi na neregularnost. U Evropi ionako imaju „lepu sliku“ o srpskom fudbalu, a ova odluka sigurno neće doprineti da se ona poravi, naprotiv.

Kakvi će biti sledeći potezi rukovodstva Smedereva?

- Mi smo već najavili, čim smo saznali odluku Izvršnog odbora FSS, da ćemo se svim silama boriti da se ta odluka promeni. Najbolje rešenje bi bilo kada bi Izvršni odbor promenio tu odluku, ali smo spremni da se žalimo i nadležnim organima UEFA.

Imate li podršku iz Fudbalskog saveza regiona Zapadne Srbije?
- U ponedeljak ćemo održati sastanak sa predstavnicima Saveza našeg regiona i očekujem da ćemo imati njihovu maksimalnu podršku. I ne samo njih, jer verujem da će Smederevo podržati svi ljudi koji misle dobro srpskom fudbalu. Na jednom internet sajtu video sam reakcije, gde se čak i ljudi iz Zrenjanina zgražavaju nad ovom odlukom, a nisam video niti čuo nijedan pozitivan komentar odluke da Banat, mimo svake logike, ostane u Superligi. Zato se nadam da će ljudi iz Izvršnog odbora shvatiti da su napravili veliku grešku i da će je ispraviti - dodao je Bogdanović.
Đurović: Propisi su problem
Član Izvršnog odbora FSS Rade Đurović kaže da nije problem u tome što je Banat ostao u Superligi, već u tome što propisi nisu prilagođeni nastaloj situaciji.
- Suštinski, za mene nije problem u tome da li će Banat ili Smederevo ostati u Superligi, već je problem u tome što postoji pravna praznina. Nama u Izvršnom odboru, član 33 i član 82 propisa daju za pravo da izaberemo ekipu za koju mislimo da je u interesu fudbalskog razvoja da igra u Superligi, tako da je to umesto Banata mogao da bude i Radnički iz Niša ili Novi Pazar - kaže Đurović, koji je na sednici Izvršnog odbora svoj glas dao Banatu.
- Za mene i Zrenjanin i Smederevo imaju isti prioritet, ali sam se rukovodio time da je Smederevo već jednom iskoristilo privilegiju da za zelenim stolom postane superligaš i to mimo tadašnjih propisa, praktično jednom političkom odlukom. Uz to Smederevci su imali šansu da se kroz baraž, na terenu, izbore za svoj status, ali je nisu iskoristili i zato sam glasao da Banat ostane u ligi - objasnio je svoj stav Rade Đurović.
Sekulić: Pravo na strani Smedereva
Dušan Sekulić, predsednik FS Zapadne Srbije, objasnio je zašto je branio interese kluba iz svog regiona.
- Glasao sam prema sopstvenoj savesti, a i pravna komisija je iznela sve činjenice u korist Smedereva. Za mene je to bilo presudno - kaže Sekulić i nastavlja:
- Iluzorno je više prisustvovati ovakvim sednicama, neću da učestvujem u tome. Imam moralnu obavezu prema ljudima iz zapadnog regiona koji su mi izglasali poverenje, razgovaraćemo i ukoliko budemo imali iste stavove pokušaćemo da učinimo i promenimo nešto nabolje. U protivnom ću izaći iz ove priče - rekao je Sekulić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Reagovanje direktora FK Smederevo Gorana Bogdanovica



Reagovanje direktora FK Smederevo Gorana Bogdanovića povodom odluke IO FSS da FK Banat popuni upražnjeno mesto u Super ligi:
- Dugo sam u srpskom, jugoslovenskom, evropskom fudbalu, svašta sam preturio preko svoje glave, video fudbalske pravde i nepravde, ali ovakvu odluku IO FSS ne mogu da razumem. Kako je moguće da klub koji se nalazi na desetom mestu i ima 8 bodova više od FK Banata, a pritom ima i evropsku licencu za takmičarsku 2008/2009. godinu, za razliku od FK Banat koji još nema ni licencu za takmičenje u Super ligi, ne bude izabran za klub koji će se takmičiti u Super ligi?
Ko je i zašto plasirao gnusne laži na Izvršnom odboru FSS, da grad i sponzori ne stoje iza FK Smederevo, kada se u dobijenoj licenci za UEFA takmičenja nalaze sva potrebna dokumenta i garancije za uspešno takmičenje u narednoj takmičarskoj godini? Pitam se da li evropska licenca važi isto kao navodno usmeno obećanje grada Zrenjanina da će pomoći FK Banat da dobije licencu za takmičenje u Super ligi.
Pitao bih g-dina predsednika FSS, koji je nedavno u novinama izjavio da će tražiti mišljenje pravne službe oko popune Super lige, zašto nije prihvatio mišljenje pravne komisije, ostalih pravnika iz FSS i odeljenja za licenciranje, kao i jasan stav generalnog sekretara g-dina Lakovića da FK Smederevo ima apsolutni prioritet u popuni Super lige.
Na osnovu postojećih pravilnika, bez imalo namere da omalovažavam FK Banat, istakao bih da FK Smederevo postoji od 1924. godine, da je dvanaest puta učestvovao u evropskim takmičenjima, da je dvostruki finalista Kupa i osvajač Kupa Jugoslavije, da ima preko 300 registovanih igrača u mlađim kategorijama, da ima jedan od najlepših stadiona sa 17.000 numerisanih mesta. Pa zar i to nije dovoljno i nije konkretna prednost u odnosu na dojučerašnji Banatski dvor, a sada favorizovani FK Banat?
Na kraju bih još rekao da FK Smederevo neće mirno prihvatiti sramnu, nezakonitu i nemoralnu odluku IO FSS i da će se svim pravnim sredstvima boriti da je stavi van snage. Vrlo brzo će se oglasiti rukovodstvo grada Smedereva i predstavnici naših sponzora. Već u ponedeljak, ekspertski pravni tim zatražiće od kancelarije FSS zvaničnu odluku IO o popuni Super lige. Uslediće hitna tužba nadležnim telima UEFA, kojom će se tražiti poništenje donesene odluke.
Takođe, tražićemo od IO FSS da preispita i preinači svoju odluku o popuni Super lige, tako da FK Smederevo bude klub koji bi popunio upražnjeno mesto.
Istovremeno, povodom ove odluke zatražićemo i zakazivanje vanredne skupštine FSS.

Fk smederevo - Zvanicni Sajt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Prvi 'večiti derbi' 4. oktobra

Fudbaleri Partizana počeće odbranu titule 16. avgusta na domaćem terenu protiv Banata, a prvi 'večiti derbi' igraće se 4. oktobra. U prvom kolu Crvena zvezda gostuje u Novom Sadu ekipi Vojvodine.

Parovi 1. kola:

Partizan - Banat
Vojvodina - Crvena Zvezda
Napredak - Hajduk Kula,
OFK Beograd - Jagodina,
Borac - Čukarički
Rad - Javor

Prvi 'večiti derbi' u sezoni, između Crvene zvezde i Partizana igra se na stadionu 'crveno-belih' 4. oktobra, kada 'crno-beli' budu slavili 63 godine od osnivanja kluba.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Celo Smederevo uz "oklopnike" 




Bura se ne stišava na Dunavu. Ne samo u taboru "oklopnika", već u celom Smederevu i dalje vlada neverica posle odluke Izvršnog odbora FSS da posle istupanja Mladosti iz Lučana, upražnjeno mesto u Superligi pripadne Banatu.

"Fudbalskom klubu Smederevo mesto je u Superligi, ne samo zbog postignutih rezultata već i zbog onog što nas krasi organizaciono i strukturno", izjavio je gradonačelnik Smedereva, Predrag Umičević.

Govoreći o odluci da Smederevo neće ostati superligaš, potpredsednik FSS, Dragan Đorđević, je rekao da klub nema garancije da će imati podršku sponzora i gradskih vlasti.

Umičević je dodao da je FK Smederevo jedan od samo pet klubova u Srbiji koji poseduje licencu za domaća i UEFA takmičenja.

"U srpskoj istoriji je uobičajeno, kada nekoga najviše volite, da mu dajete svoje ime, što je grad dao svom klubu. Podrška nikada nije izostajala, niti će ikada izostati", naveo je Umičević.

Ogorčenje su pored gradonačelnika, izrazili i predstavnik sponzora kompanije "U.S.S. Serbia", Met Luis, i predsednik kluba, Bojan Bojković.

"U.S.S. Serbia' pruža snažnu podršku FK Smederevu bez vremenskih ograničenja. Nama je vrlo važna podrška lokalnom fudbalskom klubu i nema dileme da će se ona nastaviti. Podsetiću da je naša kompanija generalni sponozor kluba, ali tu su i drugi ozbiljni sponzori, kao što su 'Meser', 'Multiserv', 'Rajfajzen banka', od kojih stižu garancije da neće odustati od sponzorstva", naveo je Met Luis.

"Tužan sam i razočaran zbog odluke Izvršnog odbora FSS da Smederevo ne ostane u Superligi, ali sam istovremeno ushićen revnošću generalnog sponzora i lokalne samouprave da odlučno stanu uz FK Smederevo", rekao je Bojković.

Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Tomić na čelu Zajednice prvoligaša




Skupština Zajednice fudbalskih prvoligaša izabrala Milana Tomića iz Crvene zvezde za novog predsednika.


Tomića je predložio fudbalski klub Partizan, a na mestu predsednika zajednice zameniće Dragana Acu Bulića. Prethodno, svoje kandidature za mesto predsednika Zajednice povukli su Vladimir Bulatović iz OFK Beograda i Dragiša Binić iz kruševačkog Napretka.

Članovi skupštine za potpredsednike su izabrali Nikolu Džombu iz kulskog Hajduka i Životija Jeremića iz Jagodine.

B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
MSL: Lokalna podrška Smederevu




"Fudbalskom klubu Smederevo mesto je u Superligi, ne samo zbog postignutih rezultata već i zbog onog što nas krasi organizaciono i strukturno", izjavio je gradonačelnik Smedereva Predrag Umičević. Povodom odluke Fudbalskog saveza Srbije da mesto u Superligi zauzme FK Banat a ne Smederevo u tom fudbalskom klubu organizovana je konferencija na kojoj su stavove i ogorčenje izneli pored gradonačelnika i predstavnik sponzora, kompanije USS Serbia.

Gradonačelnik Umičević je na konferenciji za novinare istakao da je FK Smederevo jedan od pet klubova u Srbiji koji poseduje licencu za domaća i UEFA takmičenja. "U srpskoj istoriji je uobičajeno, kada nekoga najviše volite, da mu dajete svoje ime, što je grad dao svom klubu. Podrška nikada nije izostajala, niti će ikada izostati", naveo je Umičević.

"Ju es stil Srbija pruža snažnu podršku FK Smederevu bez vremenskih ograničenja. Nama je vrlo važna podrška lokalnom fudbalskom klubu inema dileme da će se ona nastaviti. Podsetiću da je naša kompanija generalni sponozor kluba, ali tu su i drugi ozbiljni sponzori, kao što su "Meser", "Multiserv", "Rajfajzen banka", od kojih stižu garancije da neće odustati od sponzorstva," naveo je Met Luis.

"Tužan sam i razočaran zbog odluke Izvršnog odbora FŠ da Smederevo ne udje u Superligu, ali sam istovremeno ushićen revnošću generalnog sponzora i lokalne samouprave da odlučno stanu uz FK Smederevo," rekao je predsednik FK Smedereva Bojan Bojković novinarima.

B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
SonyEricsson w700
Dzabe ovavke vesti...zar vam ovo ne smrdi na jos jednu prevaru?

Pa na celu Tole...Bulatovic i Binic odustano pred trku i bude proglasen ovaj mamlaz Tomic kao predsednik zajednice superliasa...Ubacuju jedan Banat bez licence sa kvazi podrskom grada...dok iza Smedereva stoji realno jaci sponzor i fudbalski grad,ali ne mari...svakom dzepu euro prija.

Prevare se u nasem fudbalu nastavljaju..Jagodina je odmah ubacila svoj Jerotija medju ''poslanike'' da regulise stvari jer je li nista se ne dovodi slucaju...Palma jednom kaze ...Bice kup Uefa...

I posle se cudimo sto moramo da respektujemo Moldavske i Azerbejdzanske viseprvake...sta bi bilo protiv Sampiona?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.