Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:56:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nudizam je praktičan  (Pročitano 14906 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N95 8gb
 
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
LG viewty
Najbolji mi je razlog shto imanju manje rublja za pranje pa samim tim manje zagadjuju okolinu.. LoL Amerikanci i zashtita zivtone sredine  Smile

Shto se tiche nudizma... Ja sam za ali moja "lepsha"  Smile polovina nije... Njemu to nikako ne ide... I ja shta cu.. Moram biti dobra..  Smile
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Blah...Nisam za to eksponiranje...
Ipak sam za to da neke stvari trebaju da ostanu za iza vrata...Zanimljivije je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
jebi ga,ja nisam bila nikada na nekim svjetski poznatim egzoticnim destinacijama....

stereotipno mi je i razmisljanje o njima Smile...
kao...sitan pijesak,azurno plava voda u kojoj se sve providi,gomila palmi i zene i muskarci lijepu kao sam grijeh Smile
oni goli igraju odbojke,preplanuli i mrsavi sa sve plocicama na stomaku...a one,izlaze iz mora sa grudima koje vas strijeljaju(elem,sila zemljine teze u njihovom slucaju samo je mit)... Smile...i da,ona havajska stupidna muzika u pozadini... Smile

mozda bih se i skinula, majku mu...i predano gledala odbojku...pa kud puklo da puklo....

tu gdje sam ja imala prilike da se skinem,uz svo postovanje zenama i muskarcima koji su nesavrseni ili u godinama,uglavnom sam razmisljala o prolaznosti zivota i jeftinom egzibiconizmu koji se granici sa dobrim ukusom...

jebem li ga,mozda i jesam konzervativna,
ali ne mogu da skapiram sta znaci kada vidim porodicu,u kojoj cerka ima 14 godina,a brat koju godinu manje...i kao nudisti... Smile

toples?
da,ali kada u toplesu vidite zenu od 60 i nesto godina...onda je to atak na zeludac,a ne nudizam Smiley 1
vise sam sredovjecnih zena vidjela u toplesu,nego mladih djevojaka....idem logikom,vjerovatno one smatraju da ih vise niko,pa ni one same sebe,ne vidi kao seksualni objekat,pa samim tim....okej je da se razgolite...nemam pojma Smile
jebem li ga,okolo omladina kojima baka moze da bude....

okej,priznajem....za neke stvari i nisam open mind.....
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Google Nexus 5
ajoj .. herceg novi pre 5-6 godina ... mojoj drugarici nesto nije bilo dobro, ona ce doci kao na plazu kasnije, odem ja da se suncam, na neke stene, nije bilo nikog i zaspem ... budim se, nudisti oko mene ... ja se samo obucem i odem, a ovi sto su znali da je to nudisticka gledaju u mene kao da sam ...

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa meni su te intimne male plazice ok za nudizam... najbolje udvoje  Smile

predivan je osecaj kupati se bez te dve krpice...  Smile ali ne bih podnela da sam okruzena gomilom golaca  Smile
moj dragi s tim nema problema, on druge ni ne primecuje u tom smislu da mu je gadno tudje golo meso i koza, narocito ako nije lepo za videti... pretpostavljam da tako razmisljaju i ostali 'pravi' nudisti  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Google Nexus 5
ja iskreno nikad nisam zalazila u to carstvo .... nudizma ....
pravi nudisti, da, ok, ali cini mi se da nekako ima vise perverznjaka, koji se skidaju da bi ustvari videli ... na adi recimo ...

i neprijatno mi je kad se na obicnoj plazi skidaju odrasli koji su sa decom ....
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Blah...Nisam za to eksponiranje...
Ipak sam za to da neke stvari trebaju da ostanu za iza vrata...Zanimljivije je Smile

slazem se skroz
grozno mi je kada vidim nudiste po adi kako se setkaju  u blizini staze kuda prolaze i mala deca koja vriste  upiruci prst u golog ciku  Smile
ok  da si negde  na moru , pa se obnazis  u nekoj uvali sa drugaricama ili partnerom , to je sasvim u redu
a  kad vidim ovaj  gradski  nudizam , ne ide mi u glavu sta ih to toliko natera da se setkaju goli  po mestu gde ti prolaze mozda  komsije ili
kolege sa  posla ...ili je ljubav prema pririodi  jaca od svega ?  Smile Smile

p.s. primetila sam  da  im je plaza  dosta cistija  od ove nase normalne  Smile....vode racuna o higijeni
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


A Tpojke su Djuro sta?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1562
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
ja iskreno nikad nisam zalazila u to carstvo .... nudizma ....
pravi nudisti, da, ok, ali cini mi se da nekako ima vise perverznjaka, koji se skidaju da bi ustvari videli ... na adi recimo ...

i neprijatno mi je kad se na obicnoj plazi skidaju odrasli koji su sa decom ....

Funkcija po kojoj se povecava broj nudista. Prosto.  Smile
Nagovaram dragu da odemo ove godine na takvo mjesto. Naravno da cu da ponesem  Smile
IP sačuvana
social share
- A Tpojke su Đuro: šta?
- Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:56:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.