Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:11:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Point 'n' Click Igre...  (Pročitano 13155 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Negde sam procitao da mozda se i pojavi Sam&Max 2, navodno je nezavisni tim preuzeo igru od LucasArts.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
da i ja sam cuo to bili su ga pravili pa ugasli projekat al je izgleda opet upaljen
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Bas bih voleo da zavrse igru,jako mi se svideo prvi deo.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Beauty is in the eye of the beholder

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6698
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S8
Meni pomalo smeta kako izaÄ‘e koja avantura tako odmah mora postojati i walkthrough,nemožeÅ¡ nit poÅ¡teno "zapet" negdje bez da te zakopka da odmah ideÅ¡ pogledat kako da proÄ‘eÅ

Kad sam igrao Monkey 3 nisam imao pojma da postoji walkthrough, pa kad zakujem negde po 3 sata ne znam gde teram. Ali kad provalim resenje, merak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I do my own stunts.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1510
Zastava Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia e75, n97
Ja sam uspjela monkey serijal do 3 i broken sword 1 i 2 odigrati u totalnom "mraku",a onda su mi gabriela dali na cd-u sa walkthrough-om i ja glupača išla vidjet šta je to..Eh.Na,sad igram ovaj A.T.T.W.N.,al znaš u čemu je point?Uopće ti ne treba.Imam osjećaj da nas rade malkice debilastima,nema tu onih razbijanja glave da skontaš 'dis falio..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
mene nerviram ja sam,kad negdje zapnem i ne mogu preci podjem i pogledam na walk sto me zeza i onda se ne mogu odljepit od njega nego sve gledam kako treba
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I do my own stunts.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1510
Zastava Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia e75, n97
Ja u zadnje vrijeme nit ne skidam ta iskušenja
a stvarno nisam nit naletila na neku igru da mi prifali..
jel' netko igrao pred desetak godina il kad to već davno bijaše taj "neverhood"?
E,tad nisam nit pojma imala da postoje rješenja pa sam muku mučila..Kako kaže pidzoja zakovala bi' negdje satima..A da mi je bilo poćirit' malo da vidim kako dalje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 239
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Ja sam cak pisao jedno vreme walkthru-ove , np. za Larry-a , Broken Sword ... , na taj nacin sam vezbao engleski.

Iskreno ne koristim ih veoma cesto , jedino ako zaglavim na nekoj stvari , a mrzi me da razmisljam , onda pogledam , ali se trudim da odigram bez walkthru-a posto je zanimljivije  Smile

Ja u zadnje vrijeme nit ne skidam ta iskušenja
a stvarno nisam nit naletila na neku igru da mi prifali..
jel' netko igrao pred desetak godina il kad to već davno bijaše taj "neverhood"?
E,tad nisam nit pojma imala da postoje rješenja pa sam muku mučila..Kako kaže pidzoja zakovala bi' negdje satima..A da mi je bilo poćirit' malo da vidim kako dalje..

Tu si upravu , novije avanture vise nemaju tezinu kao neke pre , sto je po meni veoma razocaravajuce  Smile , na kraju ce ispasti moja teza tacna koju cesto ponavljam da sto vise napredujemo postajemo sve debilniji Smile ( naravno odnosi se na deo televizije i video igara )

P.S. Sada skidam The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery , bas mi se nesto igra , zanimljivo je da igrica na www.gamespot.com ima ocenu 8.3 , a izasla je '95

« Poslednja izmena: 03. Jan 2006, 00:28:50 od Halabit »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
@halabit moze na private da mi kazes odakle skidas Gabriel knight. Cou sam da je dobra ali nigde jos nisam nasao.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia E71
mogo bi i meni pls  Smile
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:11:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.