Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:57:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Digitalni andjeo  (Pročitano 46031 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
da,da,provalio sam da ima nekih varijacija i drugih naziva...no,svejedno...
hvala puno!!!  Smile Smile Smile Smile
najbolji si!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Ziv i zdrav bio.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Ja cuh da ove filmove pravi neko od naseg pravoslavnog svestenstva,cak kazu da su iz nekog manastira blizu Beograda....zna li neko nesto o ovome?
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Ja cuh da ove filmove pravi neko od naseg pravoslavnog svestenstva,cak kazu da su iz nekog manastira blizu Beograda....zna li neko nesto o ovome?

Има мали милион прича ко је направио Дигитални Анђео.

"Електронски логор" је направила продукциска кућа "Острво" из (ваљда) Београда.
« Poslednja izmena: 11. Jan 2009, 21:57:01 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia samo Nokia
Ko god da je napravio nije cist u mozgu......
IP sačuvana
social share
sreca,sreca,radost. . . . . . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung x510
Ne znam sta da kazem na ovo sve sto sam procitao...
Skoro sam odgledao ovaj film i mislim da ima dosta istine,cak sam u nekim knjigama dolazio do slicnih informacija.
Tesko je raspravljati o veri u danasnje vreme jer savremenom coveku jedini bog je  Novac,na veliku zalost!
Ne slazem se sa vecinom ovde koji tvrde da su ovo "teorije",mislim i verujem da je sve tacno.
I plasim se za sve nas,mnogo gresimo,a stici ce nas kazna......
IP sačuvana
social share
ne tragaju samo devojke za srecnim zavrsetkom svoje price...ne veruju samo one u bajke,i ne traze samo one svoju drugu polovinu.Veruj mi,i vecina muskaraca zeli isto,samo sto se o tome ne prica.Nije muski.Muskarci ne placu!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
ja sam na jednom forumu procitao da je jedan svestenik rekao(buduci svestenik) da je Digitalni andjeo najveca glupost koju je gledao....ja se slazem sa njim mada verujem da u Dig.Andjelu ima i malo istine...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 418
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
ja pre neki dan gledao na tv-u da ce u Austriji od2011 da uvedu nekakve licne karte sa kojima ce moci  online-banking  da radis a u prodavnicama neces morati da cekas red,vec samo napakujes sta ti treba i izadjes i skine ti sa racuna pare,isto tako  i u bolnicama......
ne znam dal  da verujem da im je sledece ugradnja cipova u gradjane(kao sto je prikazaho u ovom videu)kako bi nam "olaksali"  zivot
« Poslednja izmena: 07. Jul 2009, 17:45:09 od pitomac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
Ja ovo sve ne mogu da pratim, jer ima suvise mnogo interesantnog a ja nemam vremena. Sada downloadujem nesto (digitalni andjeo) ide tesko, ima 1.1 giga.
ja se ubi da objasnim, da neko mora da vidi kako ce svet izgledati posle nestanka fosila, na osnovu cega stoji sva danasnja struktura covecanstva.
A to je sada. Mi cemo to proziveti. Dakle sta posle kad evidentno zemlja nece moci da hrani vise od u vrh glave dve milijarde?
Druga stvar, koja se ciklicno dogadja, je apokalipsa. Dakle vulkani, tsunami itd. Oni ce doci tu nema dileme.E sada da li ce to biti za jednu ili 300 godina ali ce doci. Tako kako je i pre dolazilo.
Sto se tice masonerije, nju je u americi uveo Thomas Becket, negde u vreme Kralja Henriha VIII-og. Dakle ujedno sa protestanizmom. najjaci pecat im je u Americi, ali to je ona moja zamisao da pare u stvari nisu u americi, vec pod krunom ili necim drugim u Engleskoj.
jedan od najvecih masona skorasnje proslosti je bio licno Cherchil. Koliko sam razumeo od nekih pisanija Lazara Kolisevskog, on je uveo i Tita u masoneriju.
Ne bih to negirao, jer ideja samoupravljanja, stoji u protokolu Sionskih Mudraca: ako hoces da jedna zemlja izgori u pepelu, uvedi joj samoupravljanje.

U stvari Srbi osecaju da su zrtva Cherchilove aristokratske bahatosti, ali jos ne znamo dokle to doseze?
Njegova bahatost se izrazavala i prema Amerikancima. Recimo posto mu je majka bila amerikanka, on je nesto rekao Ruzveltu u stilu: da mi je otac bio drugo nesto (amerikabnac), onda bih ja bio na ovom vasem mestu. Oni su se smejali kao na dobar vic, ali to samo potvrdjuje jednu stvar: Ljudi su predodredjeni u nekim krugovima za nesto. Ne ide nista napamet.

Evo ovako:

http://radioislam.org/protocols/index-croat.htm


Ovde imate napisano sve.
Kao prvo sta ima? Hoces da jedes? Imaces chip. neces? nema problema: crkni.
Sve to ide na dobrovoljnoj osnovi.

Tezak je greh uvaljivati Hitlera u ovoj prici. Oni koji to smisljaju su bili iza bodljikave zice. Hitler je bio humanista.
Pobedili ste ga? Uklopite se.
« Poslednja izmena: 07. Jul 2009, 23:16:38 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
oni koji su bili iza bodljikave zice su spasavali naci naucnike.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 13:57:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.