Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: izlazak deteta iz zemlje kod razvedenih roditelja  (Pročitano 14931 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Jebiga pun sam ljubavi  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
na temu
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung S7
Hmm, bez ljutnje ali jako mi je tesko da svarim kako je tata gad, a ti jadna sva dobra.Prvo , to sto te je udario.....znala si za koga se udajes.Drugo, kazes da on o tebi trabunja na sva usta, a ti kao nista..(sto cisto sumnjam ..jer si ga maksimalno ispljuvala na forumu koji posecuje minimum 200.000 ljudi dnevno).E sad, back on topic.Koliko sam shvatio ti si jako sebicna osoba.Kazes kako je otac los, a davaces ga na 4 meseca.......mislim totalno kontradiktorno.To sto se tebi ukazala prilika da radis u Omanu je jako dobro, medjutim sta si koj zaletela....ides da se udas,radis......i ocekujes da malo dete sve to prebrodi?Ovde nesto ne pije vodu.I sam sam roditelj, al tako nesto mi ne bi padalo napamet.Pa valjda je dete najvaznije .......ne Oman i tvoja preudaja.Kako ce ga ocuh prihvatiti.....ili mali njega?Kad bolje razmislim , jako si mnogo sebicna....ne kazem da treba da se zamonases, vec ako si odlucila da budes samohrana majka to uradis do kraja.Dete u tom godisnjem dobu je preosetljivo........tvojim postupcima ga mozes razbiti u komade.......poenta price je da si izabrala pogresan trenutak za to.Da mali ima bar 10 godina to bi bilo totalno druga prica....
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
 iz jednog braka uleces u drugi?  Smile to ne moze da izadje na dobro.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Prvo , to sto te je udario.....znala si za koga se udajes

Ma molim te...Ljudi se ne upoznaju dovoljno ni posle 20 godina braka.
Lose bi bilo da ju je udario a da ona nije odreagovala na to...
Necu da se mesam u ostatak, ali ovo mi je zapalo za oko zato sto je jako jako nezahvalno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung S7
Citat
Ma molim te...Ljudi se ne upoznaju dovoljno ni posle 20 godina braka.

Ljudi se upoznaju jos u prvih 7 godina braka, poenta je sto se ljudi menjaju.

Citat
Lose bi bilo da ju je udario a da ona nije odreagovala na to

Slazem se..

Za ostatak, naglasio sam zasto tako mislim.Mozda sam grubo zvucio ali nije moglo drugacije.Ja sam primetio da akcenat konstantno stavlja na sebe, a ne na dete....i sta je njemu najvise potrebno.Ima brdo topika u kojima sam pisao da sam boravio u Arapskom svetu najvise zbog posla ali odvesti dete zbog navodnog "boljeg zivota" je jadno.To je samo paravan za njeno opravdanje "zasto ga ustvari vodi" tamo.To se moze zakljuciti kako je i srljala u prvi brak.Znaju se 17 godina?Pa zasto se tada nisu uzeli?.........mislim......danas treba imati dozvolu za pravljenje dece definitivno.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
u mom prvom tekstu nista lose nisam rekla o svom bivsem muzu, ali posto sam samo naisla na kritike i kako sam ja losa i sl, odreagovala sam i napisla par, samo par stvari o svom bivsem muzu. veliki broj ruznijih stvari sam zadrzla za sebe...
svako ima pravo na svoje misljenje..hvala na svim odgovorima, nadam se da nikad necete biti u mojoj situaciji,a ako budete, nemojte  ni slucajno da se razvedete i    pokusate da srediti svoj zivot, vec trpite sva ponizavanja i maltretiranja, kako bi vase dete imalo oba roditelja, a ako vec omanete i razvedete se, morate se zrtvovati i ni slucajno nemojte da prvihvatite bilo sta sto bi vasem detetu i vama pomoglo..zasto ici napred, kad je tako divno tapkati u mestu i gledati kako vase dete nema ama bash nikakvu perspektivu u palanci i kako je divno kad mu vi ama  bas nista osim blizine oba rotidelja  ne mozete da priustite..jer od te blizine dete zivi, hrani se, raste, oblaci je, jeste da ta blizina dovede da tata malo mamu saceka ispred zgrade pa je davi pred sinom od tri godine, ali zaboga..nije to nikakav sok za dete, bitno je da ima oba roditelja....i sto ponekad policija dodje da odvede tatu jer pijan razvaljuje vrata bivse zene...da, majke koje zele da srede svoj zivot su uvek lose, jer cim je on podignuo ruku na nju mora da je nesto zvocala, nije znala da ucuti na vreme..
hvala svima..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja da sam on takodje ne bi dao da dijete  da ode ali to je moj stav
« Poslednja izmena: 24. Jun 2008, 20:02:40 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S7
u mom prvom tekstu nista lose nisam rekla o svom bivsem muzu, ali posto sam samo naisla na kritike i kako sam ja losa i sl, odreagovala sam i napisla par, samo par stvari o svom bivsem muzu. veliki broj ruznijih stvari sam zadrzla za sebe...
svako ima pravo na svoje misljenje..hvala na svim odgovorima, nadam se da nikad necete biti u mojoj situaciji,a ako budete, nemojte  ni slucajno da se razvedete i    pokusate da srediti svoj zivot, vec trpite sva ponizavanja i maltretiranja, kako bi vase dete imalo oba roditelja, a ako vec omanete i razvedete se, morate se zrtvovati i ni slucajno nemojte da prvihvatite bilo sta sto bi vasem detetu i vama pomoglo..zasto ici napred, kad je tako divno tapkati u mestu i gledati kako vase dete nema ama bash nikakvu perspektivu u palanci i kako je divno kad mu vi ama  bas nista osim blizine oba rotidelja  ne mozete da priustite..jer od te blizine dete zivi, hrani se, raste, oblaci je, jeste da ta blizina dovede da tata malo mamu saceka ispred zgrade pa je davi pred sinom od tri godine, ali zaboga..nije to nikakav sok za dete, bitno je da ima oba roditelja....i sto ponekad policija dodje da odvede tatu jer pijan razvaljuje vrata bivse zene...da, majke koje zele da srede svoj zivot su uvek lose, jer cim je on podignuo ruku na nju mora da je nesto zvocala, nije znala da ucuti na vreme..
hvala svima..

Da li si ti svesna da zvocanje spada u pasivno zlostavljanje.Da se i za to odgovara na sudu?Niko nije rekao da vas dvoje treba da budete zajedno, vec da je detetu bliskost oca potrebna.I taj otac kakav god da je on je njegov roditelj kao i ti.Ko tebi daje pravo da ga vodis u inostranstvo bez saglasnosti drugog roditelja?Tapkas u mestu? Pa sta radi 8 000 000 ostalih Srba u Srbiji....sta svi tapkamo u mestu?To je glupost sto si napisala.

Ukratko posto se necu vracati vise na ovu temu, niko ne osporava da je otac pijana lenja budala,niti da je dobra osoba ali ipak je njegov roditelj i koliko vidim mali voli da boravi sa njim.Ti tvojim odlaskom u inostranstvo tu vezu prekidas, za koju apsolutno nemas prava.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
moji su razvedeni i majka i ja imamo pristanak njega da ona moze da me vodi ili pusta u inostranstvo.znaci,samo ako dozvoli,bez obzira i da imas potpuno starateljstvo nad detetom.nisam bas sve citala,ali vidim da se spominje preudaja.ako je tako,ja mislim da ne treba zuriti,da treba dati vremena i detetu (a i sebi) da upozna tog coveka.moja se preudala,ali on je prema meni sasvim ok i ja prema njemu,ali oca ne vidjam(njegova krivica).valjda zavisi i od vaspitanja...svacijeg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.