Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Učenik zlostavljao profesorku na času francuskog  (Pročitano 5328 puta)
19. Jun 2008, 08:09:05
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Učenik zlostavljao profesorku na času francuskog
Razjareni učenik pirotske Gimnazije, zbog negativne ocene, tukao profesorku pred vršnjacima, vređao je, gađao sunđerom, cepao mapu Francuske, šutirao ormane...
 
Majka Jasmina Krstić i profesorka Slavica Mijalković (Foto M. Penčić)

Pirot – Nastavlja se talas nasilja među pirotskim učenicima. Nakon krvavih tuča i seksualnog zlostavljanja učenice osnovne škole, ovog puta, „na red za batine“ došla je i profesorka gimnazije, koju je na času napao iznervirani učenik.

Profesorka francuskog jezika Slavica Mijalković kaže za „Politiku“ da je još uvek u šoku posle svega što se desilo:

– Od početka časa je dobacivao ružne reči, ali nisam odgovarala. Kada sam mu zaključila jedinicu, izleteo je iz poslednje klupe, udario orman, brzo došao do mene i počeo da me udara po licu, nogama, leđima. Pitala sam ga šta to radi, dali je pijan, a on je odgovorio da nije pio, da je lud, i ko sam ja da mu zaključim jedinicu. Gledala sam u šokiranu decu u učionici. Imala sam utisak da se ovo nekom drugom dešava. Onda me je gađao i sunđerom, pocepao je kartu Francuske... Da jedan od učenika nije nogom gurnuo prvu praznu klupu i razdvojio nas, ne znam šta bi samnom bilo – još uvek je u šoku bilaprofesorka Mijalković, sa kojom smo razgovarali neposredno po incidentu.

Događaj se zbio na pretposlednjem času, u jednom od odeljenja drugog razreda. Kaže, odmah je pozvala direktorku škole. Posebno naglašava da u dvadesetogodišnjoj karijeri nije imala neprijatnosti ni sa decom ni sa roditeljima.

Profesorka Mijalković ima modrice na levoj nozi. Pregledali su je neuropsihijatri i oftalmolog. Čeka zvanične nalaze lekara, a onda će pokrenuti privatnu tužbu protiv učenika i njegove majke.

– Pritiske i vređanja njegove majke trpim od prošle godine. Pretila mi je, verujte, preko moje majke, koja je živela u njihovom komšiluku. Tada je rekla: „Nju ako nešto snađe, nijedna policija neće da joj pomogne” – kaže profesorka, dodajući da je nasilni učenik prošle godine polagao popravni ispit iz njenog predmeta i da sada iz šest predmeta ima negativne ocene.

Direktorka Gimnazije Dragica Nikolić kaže za naš list da su odmah obavestili roditelje, pedagoško-psihološku službu, Centar za socijalni rad, policiju, prosvetnog inspektora...

– Ovo je prvi ovakav slučaj u našoj školi. Svi smo uznemireni, ali moramo pažljivo da postupamo. Škola će preduzeti sve zakonom predviđene mere u ovakvim slučajevima – ističedirektorka Nikolić, psiholog po struci.

Medijima se obratila i majka učenika Jasmina Krstić, tvrdeći da je njen sin pokušavao više od mesec dana da popravi ocenu iz francuskog jezika, ali da je „dobijao samo tačke i pluseve, a ne ocene”.

– Uznemirila sam se kada su me pozvali iz škole i žao mi je što se to desilo. Ne znam da li sam uvredila profesorku, jer sam bila uzrujana, ali sam je pred svima pitala zašto drugim đacima deli ocene kao Deda Mraz, a samo moje dete muči – kaže očajna majka, dodajući da se već obraćala pedagogu za pomoć, jer njen sin „nema šansu da popravi ocenu”. Kaže da se i njen sin kaje zbog svog svega, da ga je juče već ispisala iz Gimnazije i da će nastaviti školovanje u drugoj školi.

Marija Penčić
[objavljeno: 19/06/2008]

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
"...Ne znam da li sam uvredila profesorku, jer sam bila uzrujana, ali sam je pred svima pitala zašto drugim đacima deli ocene kao Deda Mraz, a samo moje dete muči – kaže očajna majka.."

А то што има још негативних оцена очигледно јој није битно... Ја сам на правди Бога иако одличан ученик увек због професорке имао јединицу из српског у гимназији... па јој нико није претио нити сам је тукао... тај има психичких проблема сигурно...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma samo tako. Palicu i mlati ko god ti stane na put.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Sad ce jos da mu nakarikaju u optuznicu da je protiv evroatlantskih integracija zato sto je pocepao kartu Francuske.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Dobro je da je nije zapalio jer onda bi Francuska trazila izvinjenje Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
nije ovo normalno... ovaj je za ludnicu......
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Nije. Zna covek kako se radi. Verovatno je zena bila skot. Neki ne zasluzuju bolje.
Trebao je da je saceka posle skole i onda gde nema svedoka. Sta da se radi.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6120
Verovatno je debil... Pa sta? To svakako nije nacin jbg... Sad ce da ima jos veci problem... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Nije mislio dovoljno to se ne radi tako.
Sacekas debilku i raspametis je sa lancem  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 258
Nijedna zena nije vredna fizickog nasilja...
ja bi bas voleo mangupa koji ce meni da zapreti ili da me udari kad ja budem profesor u skoli  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.