Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:47:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li biste bile u vezi sa kriminalcem?
već sam u vezi sa kriminalcem
25%  (13)
nisam,ali radim na tome
1.9%  (1)
oduvek sam maštala o tome,ali nemam smelosti
0%  (0)
privlače me
7.7%  (4)
bila bih,ali samo u neobaveznoj vezi
3.8%  (2)
bila bih ako mi se sviđa fizički
7.7%  (4)
nisam sigurna
5.8%  (3)
ne bih ni po koju cenu
48.1%  (25)
Ukupno glasova: 52
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Škakljiva anketa za devojke  (Pročitano 9104 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja i dalje ovu temu ne smatram ozbiljnom...  Smile
Mislim... kriminalci... to je tako zastarelo... danas se to zove "kontraverzni biznismen" Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
то кад одрасте Smiley

до тада се зове "жестоки момак" односно "дечко у успону"  Smile

CYA - Dečko u usponu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 787
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja i dalje ovu temu ne smatram ozbiljnom... Smile
Mislim... kriminalci... to je tako zastarelo... danas se to zove "kontraverzni biznismen" Smiley

Terminologija nije bitna,zna se na šta se aludira.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja i dalje ovu temu ne smatram ozbiljnom...  Smile
Mislim... kriminalci... to je tako zastarelo... danas se to zove "kontraverzni biznismen" Smiley

ja ne vidim razlog sto neka zena ne bi bila sa nekim "kontroverznim biznismenom" ako joj odgovara  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Ja i dalje ovu temu ne smatram ozbiljnom...  Smile
Mislim... kriminalci... to je tako zastarelo... danas se to zove "kontraverzni biznismen" Smiley


Umes tako lepo da upakujes moje misli.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 

ja ne vidim razlog sto neka zena ne bi bila sa nekim "kontroverznim biznismenom" ako joj odgovara Smile

Naravno da svako bira svoj zivot i svako radi kako mu odgovara, ali meni je to ponizno... Biti sa nekim ili imati bilo sta sa nekim ko je shljam, otpad drustva..
Jer meni su kriminalci upravo to.
Ja licno nikad ne bih mogla svom egu da dozvolim da imam bilo sta sa osobom koja je na bilo koji nacin umesana u korupciju, drogu, ubistvo....Ne zelim takve osobe u svom zivotu i ne vidim kako bi takva osoba nekom mogla ''odgovarati''...

No dobro..Svako zivi svoj zivot kako 'oce....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Za mene je kriminal sedeti u skupstini i imati uvek potrebnu vecinu (citaj - nema uzdrzanih, nema protiv) kad se izglasava povecanje licnog dohotka poslanika ... takodje je kriminal i utaja poreza, sklapanje sumnjivih menadzerskih ugovora, kupovina raznoranih diploma visih skola i sumnjivih privatnih fakulteta, pa zatim sve ono sto strane banke danas rade gradjanima Srbije, skoro sve privatizacije ikada izvrsene na teritoriji Srbije, sve sto je ispod tezge predato i oduzeto, a broj ljudi koji danas u takvim spletkama ucestvuje je strahovito veliki i nisam sigurna da njihove supruge uopste zanima cime im se muzevi konkretno bave sve dok se ima bunda od nerca, ili nisam sigurna da uopste znaju cime im se muzevi sluze ne bi li im uz toplotu iz kamina na Aspenu poklonili novu Cartier ogrlicu ...

Nas je narod ceo kriminalan, kako bi inace objasnili situaciju da cela evropa strajkuje i negoduje zbog cene goriva, samo Srbi sipaju i to jos po najskupljoj ceni i ne pitaju sta kosta, samo daj da se vozi ...
Prema tome, da verovatno sam bila u vezi sa kriminalcima, i sada sam i verovatno cu i da budem i dalje i pretpostavljam i da sam sama krimos, jer kad ufatis krivinu vise iz nje ne mozes da izadjes.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kriminalno je i kad odes u skolu na razgovor za posao, pa te disha pita 'da li smo se vec negde videli' u onom kriminalno providnom fazonu koji svi znamo...  Smile

jeste munka, 300% posto si u pravu da nije kriminal i kriminalno iskljucivo bavljenje onim opsteprihvacenim kriminalnim radnjama  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Prema tome, da verovatno sam bila u vezi sa kriminalcima, i sada sam i verovatno cu i da budem i dalje i pretpostavljam i da sam sama krimos, jer kad ufatis krivinu vise iz nje ne mozes da izadjes.
Munka, kralju...svaka ti je Njegoseva... Smile
Nije mi jasno,zasto ljudi za kriminal odmah vezuju srpsko-beogradske dzibere tipa "gospodzo-brate-kevo"...koji ne znaju di je levo ni desno i slicne nepismene majmune...
Kako se niko ne seti Caneta Subotica,Romana Abramovica...i jos sijaset svetskih dzet set faca za koje se zna da su kriminalci,a koji nikog nisu ubili ili slicno...
Pa kad pogledam kako i sam zivim ceo zivot, sto kaze Munka...jesam,bicu i ostacu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

ja ne vidim razlog sto neka zena ne bi bila sa nekim "kontroverznim biznismenom" ako joj odgovara Smile

Naravno da svako bira svoj zivot i svako radi kako mu odgovara, ali meni je to ponizno... Biti sa nekim ili imati bilo sta sa nekim ko je shljam, otpad drustva..
Jer meni su kriminalci upravo to.
Ja licno nikad ne bih mogla svom egu da dozvolim da imam bilo sta sa osobom koja je na bilo koji nacin umesana u korupciju, drogu, ubistvo....Ne zelim takve osobe u svom zivotu i ne vidim kako bi takva osoba nekom mogla ''odgovarati''...

No dobro..Svako zivi svoj zivot kako 'oce....
odgovorili su ti oni umesto mene Smile
a i ako ti npr buduci muz bude upleten u korupciju tesko da ces ti to da znas Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:47:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.