Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:33:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opsednutost demonom  (Pročitano 27739 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
..... S njima se lako da upravljati dok ne zaposednu celo telo. Tada se radi određen obred i elemental se uklanja.Elementali nisu opasni sve dok se znate braniti, ali tu se branite sa svojom svešću. Naravno, hrišćanstvo to ne uči.

 postoji i bolji i jednostavniji nacin. mislim bez magijaskih obreda.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

To je po tvom misljenju. Jel' to znaci da ne sme postoji drugacije misljenje ?? Jel' se misljenje, koje se razlikuje od tvog, ne sme prezentovati ?? Ako si mislio nesto reci, onda si mogao napisati, zasto mislis kao u citatu.

Kazi ti meni brate kome se obracas kada postavljas pitanja na ovom sajtu sa koga si skinuo clanak, cije je ovo misljenje koje si nam ovako dubokoumno dao na razmatranje.Najlakse je skinuti nesto sa interneta i praviti se pametan.Sto se tice misljenja ja i nisam video drugacije misljenje, jer ne znam cije se misljenje ovde prezentuje.Obrazlozi ti malo ovo sto je napisano u clanku koji si citirao koji je to deo ostavio na tebe najjaci utisak.Jer ovo neka globalna crkva koja daje odgovore na svim svetskim jezicima stagod da pitas,i ako si njen clan ili simpatizer upoznaj nas malo sa njom i njenim radom mozda i mi ,,postanemo,,njeni pripadnici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
 a zasto si ti toliko neurozan? dugo te nisu pustali na vikend?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
@verujuci Da li se ja ili ti pravs pametan, razmisli malo. Uhvaio si se za taj citat, jer ti ne odgovara. Jel' to znaci da si sve ostalo na forumu procitao i da je ok ?? Jel' znaci da su svi drugi citati, koji su navedeni ok ?? Jel' to znaci da svako ko navede neki citat, nije normalan ?? Da li si uopste procitao ono prvo sa sam ti napisao ?? Ako ti imas neki citat, sto ne postujes ?? Sto ne izneses svoje misljenje o materiji koja je u temi ??
Ne zaboravi, tema je "Opsednutost demonom", ako nemas sta da kazes u vezi teme, ti nemoj ni ciati, nemoj ni postovati , ...
Pnavljam da ne zaboravis, naziv teme je "Opsednutost demonom".
« Poslednja izmena: 19. Jun 2008, 22:54:18 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Izvinjavam se moderatorki nov sam ovde, ali sam malo izanalizirao teme koje ona postavlja i shvatio da ja gresim, jer ona religijsko misljenje i nema vec skida sve sto stigne i postavlja na forum .Moja greska oprosti molim te nece se ponoviti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Ha,ha,ha, koja ocena, "jer ona religijsko misljenje i nema vec skida sve sto stigne i postavlja na forum" . Covece da si bar nesto od svega procitao, saznao bi moje religijsko misljenje, a povrh svega da nisam "ona" nego "on".  Smile

Ajd' da se vratimo na temu.  Smile Da ne ispadne da smo opsednuti ili mozda i jesmo ??  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
izvinjavam se i ja. pomesao sam te sa nekim ko se ovde povampiruje s vremena na vreme. mislim da bese 'jezekilj'.

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa nema samo u Hriscanstvu takvih pojava.
Hrišćanstvo ,Islam,Budizam...nebitno
Uopšteno, opsjedanja nemaju (niti su ikada imali) veze sa Demonima. Crkva je tu «ideju» već izmislila davno, tako da je moguće da čovjek, ako vjeruje u to, psihički oboli od samoga sebe.Danas je više manje ova izjava stvarno smešna. Prvo, nemoguće je da, pa i gledajući sa izmišljene mitologije da Demoni opsjedaju ljude, jer oni sadrže prevelike količine energije da bi ljudsko telo to izdržalo. Ono što stvarno opseda ljude su astralna bića i elementali.Taj elemental to često radi ljudima koji nisu svesni, kako se danas ne uči obrana od takvih stvari. Kad neko ima osjećaj da ga promatraju, ili duhovi u kući, sve su to vatreni elementali. S njima se lako da upravljati dok ne zaposednu celo telo. Tada se radi određen obred i elemental se uklanja.Elementali nisu opasni sve dok se znate braniti, ali tu se branite sa svojom svešću. Naravno, hrišćanstvo to ne uči.

Ispričaj nam nešto o odbrani od njih molim te.
Meditacija,pozitivno razmišljanje,čišćenje aure i čakri raznim meditacijama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 inache ovo sa elementalima  Smile je verovatno smislio neko ko se mnogo igrao D&D igara . znate one fore fire elemental from the plane of fire i.t.d.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Come come come to the sabbath come to the sabbath Satans there  Smile

Dakle ja sam zaposednut demonom ludog razuma ko ce da istera demona ha?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:33:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.