2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukometni savez Srbije  (Pročitano 27974 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Nokia N95
Vidim ja da je rukomet u drugom planu... Smile Smile
Dobre slike.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 1100
Горанац дођи некад на рукомет ја ћу ти бити домаћин  Smile

Или Сарма кад би навратио некад...
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Nokia N95
Hvala na pozivu.. Smile

Ma znam da je extra atmosvera,volim rukomet,al ovaj na na visokom nivou...
Jedino bih isao da navijam,al da negledam sranje na terenu.. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Noćna smjena

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1079
Zastava Sarajevo 71000
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
mob
Nokia N73
Eto, ipak se potvrdilo da BiH i nije toliko amaterska reprezentacija  Smile

Ono što je presudilo u vašu korist je duža klupa, mi smo cijelu utakmicu rotirali 6 igrača - dakle standardnu petorku i Darka Martinovića. U našim redovima po meni najbolji Obradović bio, Terzić zakazao, Harmandić opet ko muha bez glave ... Previše sedmeraca smo dozvolili i primili sve osim jednog kada je odbranio Tahirović. Prvo poluvrijeme odigrali smo lavovski, 3x sa igračem manje smo dali gol a ne primili ga i to je zaista sjajno. Odbrana se još jednom pokazala kao najjači dio naše reprezentacije. Toromanović kralj, Jakšić odlično odigrao. Vaš golman u drugom poluvremenu na nivou, odbranio je sve živo.

Na kraju dojam: Zaslužena pobjeda Srbije, možda nije moralo biti 5 razlike ali ok..
Općenito dojam: BiH je sve svoje šanse zapucala u Italiji kada su nam strogi amateri uzeli bod, to je bio kraj naše priče.. Teško da će se još neko okliznuti gore.

Doviđenja i prijatno toliko od mene za večeras  Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2009, 00:37:44 od pr0laznik »
IP sačuvana
social share

Željezničar za život cijeli!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung 
Је ли то онај Аднан Терзић, што је раније играо у Загребу?
« Poslednja izmena: 24. Mar 2009, 02:08:39 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Rukomet se vraca na stare staze
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
da mi imamo malo vise igraca koji mogu igrati ovakve tekme sprasili bismo vas!!!

a nase navijanje je za primjer vama!
jos onaj nas bosanski konjanik koji probija "vaseg" orla...prejaka slika...kad vi smislite sta originalnije osim paljenja neke pogresne zastave BiH javite se
pozzz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung SGH-E590
da mi imamo malo vise igraca koji mogu igrati ovakve tekme sprasili bismo vas!!!

a nase navijanje je za primjer vama!
 jos onaj nas bosanski konjanik koji probija "vaseg" orla...prejaka slika...kad vi smislite sta originalnije osim paljenja neke pogresne zastave BiH javite se
pozzz Smile
hahahahahaha
Pa nama nisu ni igrali svi igraci!  Smile    A i da imate Ronaldinja, Kaku i Robinja vi bi ste nas dobili u fudbalu! Smile

Vase navijanje primer???? Pa kakvo navijanje??? Ono je bilo smesno!!!
A da ne pricam kako je jadna ona koreografija koju su pravili klinci iz osnovne skole!!!!
Sve u svemu smesni ste! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 1100
Да и ја кажем нешто пошто сам био у копу у Нишу,мислим да ми неко каже да су они аматери БХФ који снимају путовање до швајцарске,снимају лица коментаришу снимају градове до Швајцарске,праве репортаже,после избацују на Ју Тјуб,мислим оно је смешно,који су то индијанци,ту нема ни н од навијача,зна се озбиљне навијачке групе како се понашају,друга ствар наш коп је био дупло већи од вашег,за навијање да не причам јер сте смешни,шеталица је катастрофално урађена,једна нога коњу дебела друга танка,ако већ оћете нешто да направите треба бар да буде лепо,а не она комедија,ево даћу ти слику да видиш како се прави шеталица коњаника,од правих навијача  Smile



Ево надам се да видиш разлику између аматера и навијача  Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Dobro znaj da uvek tu sam ja...

Zodijak
Pol
Poruke 3997
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
A Nis....... Smile Smile Smile
Smile Smile Smile
Bravo za Nis jos jednom...Hvala Niskoj publici i ljudima koji su dosli u Nis...Stvarno svaka cast...Ja sam iz BGa i znam da ovako ovde ne moze da bude na jednoj rukometnoj utakmici.Voleo bih da rukometna reprezentacija stalno igra u Nisu...

A sto se igre tice,hrabro i borbeno,iako smo svi strepeli zbog te razlike ja kao da sam video da cemo je na kraju preskociti.Tesko je kad si na terenu i imas odredjen pritisak ne samo da dobije utekmicu koja je puna naboja,nego da je dobijes sa odredjenom razlikom.Pod takvim uslovima nije lako igrati-pogotovo rukomet.
Ipak i pored toga nasi igraci su zavrsili posao onako kako je trebalo.U pravom trenutku smo videli tih 5 razlike,da je bilo raznije mozda bi bilo vecih problema to odrazti nego u poslednjim minutima tu razliku nabiti...
Zadovoljan sam igrom,ali mislim da odbrana mora da bude malo bolja barem protiv timova kao sto je BiH,jel objektivno oni nisu ekipa sa kojom mi treba da se uporedjujemo,Skandinavski bekovi bi nam napravili ozbiljan problem...Ali opet kazem naboj,frka pritisak za razliku,sve su to faktori koji ometaju i prave pritisak na igrace.Tako da svaka im cast na odradjenom zadatku Smile
IP sačuvana
social share
Ceo zivot u svom srcu nosim boje te, grad Beograd, zemlju svoju, Zvezdo volim te !
                                                                         
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.