Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:59:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Budva 2005  (Pročitano 13832 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Heheheh,  znala sam da ces reci da je tralala ma kakv bio Wink
A sto se Zana fazona tice, pa i mislila sam na tu staru Zanu...........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Madam Piano ne OK glas - ona ima odličan glas. Jedna od najboljih na našoj estradi po glasovnim mogućnostima jedino mi se stil malo ne sviđa! Što se tiče ostalih i Goce - za stadijum su niži!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Upravo sam preslušao Gocinu pesmu i jeste "tralala"!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Stoperka.. ti ocigledno ne znas kako je bilo kakva muzika pre 20 godina zvucala.. ono teen mucenje gitare i sintisajzera koje se cuje ne da nema veze sa Zanom nego nema veze uopste sa bilo kakvom muzikom od pre 20 godina.. pesmu vadi njen glas.. al meni to nikad nece biti dovoljno..
Iako to ne volim kao muziku generalno ima jako lepih pesama sa festivala... Zeljko Vasic - Zena kao ti, cini mi se skale 2000, a na tim skalama imas i Tose Proeski - Tajno Moja , pa tu je i Saletova pesma Ko lijana, tj kovaceva, pa je bilo pesama Vlade Georgijeva, Marovica.. Stvarno se nesto ne secam ni da je Zana, ni da je Goca, ni da je Madam Piano imala neku pesmu koja se uvuce u uvo.. mislim sta znam.. postoje ljudi koji slusaju Haljinu i ostalo.. al ja to ne mogu.. dzaba.. za mene je to smece.. ne najvece koje postoji, ali mnogo mnogo daleko od vrha svakako.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Ok, ako ti tako kazes...........
A sta je sa "Ni na zemlji ni na nebu"(Zrenjanin '99)? Sta je sa "1200 milja"(Skale 2000)? Pa "Haljina"(Skale 2004, znam da rece da je smece, ali ja ne mislim tako)? Pa "Ako je Bog dozvolio" (Skale, mislim '99, nisam sigurna)..................

A gore pomenute pesme su dobre, meni najbolja "Ko lijana". Ocekujem nesto dobro od Vasica i ove godine!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije lose bilo ono sa toshom, mada je to meni malo.. od dueta bolji joj je onaj prvi sto je na pocetku solo karijere otpevala...
Sve su to neke pesmice za malu decu sa melodijama koje zaglupljuju.. imas Mariju Serifovic i njenu pesmu od prosle godine valjda.. Saletovu.. to je pesma... moze da ti se svidi ili ne (recimo ona meni ide na ....).. al to je dobro...
Svako ima pravo da slusa sta god mu je volja, ali proglasavati nesto za dobro... najbolji projekat Zane je onaj pesko sto peva onu pesmicu gde su njih 2 i on ne mere ni bez njih ni sa njima ni bez jedne ni... e... mani me takve muzike Smiley svaka cast ljudima koji to slusaju, al to je za mene britney spears, christina aguilera na srpski nacin.. nebitno kakav neko ima glas ako ga traci bezveze....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Madam Piano je imala "Moj Jasmine". To je fantasticna pesma, u duetu sa Borom Dugicem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Sad sam video reklamu na TV-u Marko Nastic i najverovatnije Umek na Budvi to ce biti prizor  Smile Smile Smile...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Pa ne znam.........imaju oni par dobrih pesmica....npr. "NIJE SVE TAKO CRNO", "SAMA SAM", "DVA", "MALA", "KUCICA ZA TUZNE PTICE"
Nije da ne valja bas ni jedna Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
ZJU sta pronadjoh! Nisam znala za ovu pesmicu........verovartno sam je nekad cula ali nisam obracala paznju:

Zelim te
-Grupa Zana-
 
Skloni ruke sa mog tela, vidis da sam dobila,
kad dobijem, krv ti popijem, rado bih te ubila.
Sta ti znas za zenski sindrom, za taj bol u krstima,
ne diraj me, ne pipaj me, svojim vlaznim prstima.

I kada mi je zlo, samo mislis, ti na to
u ocima ti glad, al' ti ne dam sad.
Ali zelim te, zelim te, zelis?
Zelim i ja tebe, zelim te, zelim te, zelis?
Zelim i ja tebe, zelim te, zelim te, zelis?
Zelim i ja tebe, bre!

Aaaaaaaaaaaaaaa ne mogu da verujem da postoji ovakva nebuloza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 07:59:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.