Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neonacisti ponovo hoće nerede  (Pročitano 12696 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Linux
Browser
Mozilla

Стоп педерима и осталима непријатељима Србије!

Objasni!?  Smile

Netoleranciju treba saseci u korenu, kako god da se zove  Smile Smile ... jer takvo ponasanje predtstavlja najnizi oblik ljudskog ponasanja.
a ko ce da sasece netoleranciju? mozda tolerantni?.....cim tolerantni krenu da seku nesto i oni sami postaju netolerantni Smile Smile
Sve neki filozofi ...   Smile

Pazi, treba da parvis razliku izmedju slobode i zakona Smile To tebe *ebe  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
tiny Smile @
nisam imao nikad problema sa zakonom pa ces mi oko toga morati pomoci jer si ti verovatno iskusniji u sukobu sa istim Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu

Стоп педерима и осталима непријатељима Србије!

Objasni!?  Smile

Netoleranciju treba saseci u korenu, kako god da se zove  Smile Smile ... jer takvo ponasanje predtstavlja najnizi oblik ljudskog ponasanja.


Јел причамо о ''западној'' толеранцији? Код њих понедељком парадирају педери, уторком нацисти, средом покрет зелених и тд.
Или причамо о селективној толеранцији у Србији па треба толерисати само педере?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007.1)
Nemam nista protiv nacista i njihovih blebetanja, nemam nista protiv njihovih "mitinga, parada" sta god ... ali kada sa reci predju na dela, treba ih strogo sankcionisati, jer sa tim ljudima se ne moze razgovarati.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Nemam nista protiv nacista i njihovih blebetanja, nemam nista protiv njihovih "mitinga, parada" sta god ... ali kada sa reci predju na dela, treba ih strogo sankcionisati, jer sa tim ljudima se ne moze razgovarati.


Зависи шта ти подразумеваш под тим ''са речи пређу на дела''? Ови који себе називају анти фашистима делују прилично фашистички али ипак делују јер се крију иза антифашизма.
Сети се како су ови који данас паламуде не тако давно дошли да спрече скуп ових који би данас њима да спрече скуп. Иако тај тзв. марш за јединство Србије није био пропраћен фашистичким симболима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007.1)
Bez obzira na sve, uvek cu da osudim fasisticke skupove, bez obzira na to, kakve su ideje, simboli itd bili zastupljeni.

Ja recimo znam da su u Nemackoj pre nekoliko godina, fasisti odrzali voj neki "miting", gde su se skupili i slucajni prolaznici, okupili se oko njih ("fasista") i poceli da im se smeju i ovi onda skapirali da su budale i poceli da se razilaze  Smile

Pored toga, ja se secam gay parade u Bg-u, kada su tzv "normalni" prebili bez ikakvog razloga gomilu ljudi na ulici, bez povoda i jasnog razloga.

Ja samo zelim da porucim domacim "neonacistima" Smile da ce imati i dobiti ono sto zele, a to nikako nece biti njihove "ideje", vec samo sprdnju, podsmeh i omalovazavanje ... za sada!
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Ja recimo znam da su u Nemackoj pre nekoliko godina, fasisti odrzali voj neki "miting", gde su se skupili i slucajni prolaznici, okupili se oko njih ("fasista") i poceli da im se smeju i ovi onda skapirali da su budale i poceli da se razilaze

И шта је ту било лоше? То је та демократија на коју се овде неки позивају. Ти изађеш и паламудиш неко други изађе и смеје ти се. Нема насиља. Док код нас ти који се позивају на демократију желе друге да спрече насиљем , а кад се над њима испољи насиље кењају о демократији и људским правима и кукају на сва уста.

Citat
Pored toga, ja se secam gay parade u Bg-u, kada su tzv "normalni" prebili bez ikakvog razloga gomilu ljudi na ulici, bez povoda i jasnog razloga.


Разлог је јасан. Јавно рекламирање болести. Ако си педер и хоћеш к...ц у свом дупету нико ти то не брани, имаш кућу, стан шта год, затвориш се у 4 зида и примај га до миле воље.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Vrhovni sud razmatra presudu „Nacionalnom stroju“
Tužilaštvo: Davidoviću izrečena minimalna kazna
Autor: V. Z. C. | 07.06.2008 - 06:00


BEOGRAD - Veće Vrhovnog suda juče je održalo javni deo sednice o žalbama na presudu Zoranu Davidoviću Fireru i još četrnaestorici pripadnika neonacističke organizacije „Nacionalni stroj“, koji su prvostepeno osuđeni na zatvorske i uslovne kazne zbog incidenta tokom antifašističke tribine na novosadskom Filozofskom fakultetu u novembru 2005.

Tužilaštvo je upozorilo da je Davidović, kao predvodnik, prvostepeno kažnjen samo na godinu dana zatvora za izazivanje rasne, verske i nacionalne mržnje, što je zakonski minimum. Takođe je upozorilo da je kazna za drugooptuženog Miodraga Stefanovića od šest meseci čak ispod minimuma i zatražilo je oštrije kazne za sve optužene.
- Kazne su preblage i neadekvatne, imajući u vidu da su optuženi ugrozili ustavno uređenje i širu bezbednost tadašnje Srbije i Crne Gore - smatra tužilaštvo.
Odbrana optuženih zatražila je oslobađajuće presude ili ponovno prvostepeno suđenje. Tročlanom veću Vrhovnog suda obratio se i prvooptuženi Davidović tvrdeći da je pre suđenja osuđen i da je „žrtva medijske kampanje“. Njegov advokat Jovan Čuvajević istakao je da Davidović „trpi posledice presude koja nije konačna i pravosnažna pošto je u toku postupka ostao bez posla“. Branilac Stefanovića istakao je da njegov klijent ima 22 godine, da je student treće godine, a da se u međuvremenu oženio i dobio dete, pa se zbog toga i zaposlio. Zatim je istakao da je i kazna ispod zakonskog minimuma previše stroga.
Pripadnici „Nacionalnog stroja“ optuženi su da su upali na antifašističku tribinu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu i vređali prisutne povicima „komunistički retardi“, „ustaške sluge“ i „jevrejske svinje“, a jednog od učesnika su i ošamarili. Osim Davidovića i Stefanovića, juče je u Vrhovni sud došlo još pet optuženih. Odluka o žalbama biće naknadno doneta, a Vrhovni sud može da potvrdi već postojeću presudu, da je preinači ili zatraži novo suđenje.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
twice

homosexualizam nije bolest! ali druga tema ... pot vojoj logici, treba zabraniti i specijalne olimpijade, jer na njima ucestvuju osobe ometene u razvoju, tj "propagiraju svoju bolest" Smile Sta hocu da kazem? Hocu da kazem da ne lupas. Smile

Zasto si ti (i jos neki od vas) toliko, naizgled, odbojni prema homo vezama? Dakle, upoznaj malo ljude, budi sigurniji u sebe i shvatices da si u zabludi.

I ja se slazem da je "nemacki recept" bio ok, ali na nasilje se ne moze odgovarati nenasiljem. Fasisti su takvi ... ne kapiraju pojam razgovora i kompromisa ... jos su ovi nasi i najgori ... pokondirene tikve Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
twice

homosexualizam nije bolest! ali druga tema ... pot vojoj logici, treba zabraniti i specijalne olimpijade, jer na njima ucestvuju osobe ometene u razvoju, tj "propagiraju svoju bolest" Smile Sta hocu da kazem? Hocu da kazem da ne lupas. Smile

Zasto si ti (i jos neki od vas) toliko, naizgled, odbojni prema homo vezama? Dakle, upoznaj malo ljude, budi sigurniji u sebe i shvatices da si u zabludi.

I ja se slazem da je "nemacki recept" bio ok, ali na nasilje se ne moze odgovarati nenasiljem. Fasisti su takvi ... ne kapiraju pojam razgovora i kompromisa ... jos su ovi nasi i najgori ... pokondirene tikve Smile Smile


Мени као што рекох не смета што је теби уживање да га примаш у дупе. Смета ми да педери парадирају улицама и пропагирају своје настране и болесне склоности. А то шта ћеш ти да радиш у твом кревету је само твоја лична ствар и то нико неће јавно осуђивати. Допадало се то некоме или не, то је само твоја лична ствар.

Citat
I ja se slazem da je "nemacki recept" bio ok, ali na nasilje se ne moze odgovarati nenasiljem.


Па на ''њихов'' скуп антифашисти су одговорили насиљем. Зашто сада очекујеш да они на овај скуп одговоре ненасиљем ако тврдиш да се на насиље не може одговорити ненасиљем?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.