Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: svoju sadašnju suprugu sam oslovio imenom bivše  (Pročitano 5637 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Prva stvar kupi sekretaricu. Chekaj da ona nazove i pusti prvo da se ukljuchi sekretarica pa onda digni slusalicu.
Snimaj razgovore jer je to odlichan dokaz ( znam iz prve ruke, neki ljudi misle da oni imaju kretensku rodbinu, varaju se  Smile ). Ako imas digitalnu centralu za neke sitne pare omoguci identifikaciju kod Telekoma
i treba ti fixni telefon koji ima tu opciju ( zaista nije skup ) tako cesh tachno znati kad ona zove.
Ako zove na mobilni, vecina telefona ima opciju snimanja samo je treba pronaci, osim ako shetas neku ciglu staru 8 godina.
Inache SMS se smatra verodostojnim dokazom po zakonu, nemoj da brishes poruke, chuvaj ih mozda ce ti kad tad zatrebati.

Druga stvar
Jebiga prijatelju trebao si to da reshis pre nego sto si ozenio ovu novu. Verovatno si to delimichno ostavio i dzaba ti odlaganje moraces da se suochis s njom kad tad. Ali nemoj ni u jednom trenutku da zaboravish na to dete.

Treca stvar Ma vidish da si izgovorio njeno ime kad si se iznervirao "Prilikom telefonskog razgovora sa dedom koji je strašan gnjavator, ja sam bio jako umoran" ta nelagodnost te i asocira na nju.
A i da se nisi iznervirao to je normalna stvar ona je ipak bila deo tvog zivota, takvi lapsusi su zrtva navike i neke rutine pa samim tim i nemoraju da imaju neku posebnu vrednost.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala svima na odgovorima.  Jedan savet za sve koji još nemaju decu, a zeleli bi da ih imaju: dobro razmislite sa kim ćete ih praviti.

Sto se tiče pravne zaštite ona je spora i nikakva.  Za to vreme bivša žena može da mi provali u stan, to je već radila, da mi ukrade kola, dolazi na posao, vređa u prisustvu kolega. . . Prijavljuje policiji i moju sadašnju ženu, zamislite moju suprugu kako se odaziva na poziv policije da da izjavu u sedmom mesecu trudnoće, za neku besmislenu optuzbu.

Fizičko nasilje nema efekta, čak i kad bi ubio bivšu zenu uvek bi morao da strahujem od osvete prema sopstvenoj deci.  

Dete kada je dolazilo kod mene nikada nije pominjalo majku, kada bih ga vraćao, još na pola puta prepoznajući kraj i ulice u kojima zivi sa majkom počinjalo bi histerično da plače. . .  Majka ga je učila da sam ja kopile kome će se njen sin osvetiti, da ga tata ne voli i sl.  Za mog sina je sve to jako stresno i ja prosto razmišljam da svesno odaberem da ne dolazim po njega jer se nadam da onda moja bivša žena neće imati razloga da tako truje dete.
Dok ne poraste dovoljno da postane svestan. . .

Još jednom moram da kazem da su ljudi koji rade po raznim centrima za socijalni rad, savetovalisima za brak,. . .  najbeskorisnij sloj zaposlenih u nasem drustvu.  S jedne strane jer im pravna regulativa ne omogućava bog zna kakve ingerencije, a i zato sto su ti vajni psiholozi obicne nezainteresovane. . .  

Sudija koja je vodila brakorazvodnu parnicu, na moje pitanje sta da radim jer se presuda ne postuje odgovorila da sam ja to verovatno i zasluzio. . .  Sudija da tako nesto kaze. . .  Kasnije sam saznao da je i ona razvedena i tako. . .

Danas sam mnogo bolje volje jer sam se sa zenom pomirio.  Bilo je fenomenalno.  

Brak je jako ozbiljna stvar, budite hrabri i pametni i naravno volite se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Citat
Dete kada je dolazilo kod mene nikada nije pominjalo majku, kada bih ga vraćao, još na pola puta prepoznajući kraj i ulice u kojima zivi sa majkom počinjalo bi histerično da plače. . .  Majka ga je učila da sam ja kopile kome će se njen sin osvetiti, da ga tata ne voli i sl.  Za mog sina je sve to jako stresno i ja prosto razmišljam da svesno odaberem da ne dolazim po njega jer se nadam da onda moja bivša žena neće imati razloga da tako truje dete.
Dok ne poraste dovoljno da postane svestan. . .

Nikako ne odustaj od svog detreta. Ako ga napustiš sad ono će poverovati majci da si hteo da ga ostaviš i više nikad nećeš to promeniti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ona (bivsa) je uzasno ljubomorna sto si nastavio svoj zivot... i slazem se sa simijonom da nikako ne odustajes od svog deteta.
svakog cuda za neko vreme dosta, verovatno ce i ta tvoja bivsa azdaja da nadje sebi drugu zanimaciju, pre ili kasnije.... a ti budi hladne glave kad je ona i sve sto dolazi od nje u pitanju  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
U pitanju je cista manipulacija ili pokusaj manipulacije detetom da bi mene na neki nacin povredila.

Samo dete nije zanemareno. Znam, kada jedno vreme ne dolazim, pa ga ponovo vidim dete je raspolozeno, veselo, sve pljeska rukicama kad me vidi.
Posle nekoliko viđenja nastaju problemi, dete je nervozno, kad se pojavim da ga pruzmem majka ga podstiče da me udara i da me psuje, bude histeričan pola sata sat... Pa se oraspoloži. Advokati kazu da ako nema nekih vidljivih posledica fizičkog maltretiranja, ili neznam kakvog ponašanja koje bi ugrozilo zdravlje deteta nema govora o bilo kakvom uspešnom postupku. 
Ranije sam joj se uvek javljao na pozive, trčao za dete sta god bi zatrebalo, isključivo sam ja lečio detetove visoke temperature i zauzvrat dobija ovo. Mislim da je  nepristajanje na takav odnos najbolje suočavanje sa poludelom bivšom ženom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Tvoja bivsha zhena je malo... hm,  Smile

Ali bitno je da si sad ok sa sadashnjom...  Smile Sve ce to doci na svoje, valjda ce bivshoj dosaditi uloga dezhurnog psihopate...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
osnovno je da se ti nisi razveo od deteta negood bivse zene Smile
nemoj to da zaboravis...
nije lako biti roditelj, nije lako biti razvedeni roditelj... mnogo sta nije lako, ali to ne znaci da treba da odustanemo jer je tako lakse.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zaista su mi korisni svačiji saveti. Očaj, beznađe, čoveka natera da potrazi savet od ljudi koje ne poznaje jer su potpuno objektivni i lično nezainteresovani.
Ipak su ovo intimne stvari za svakoga i da nema ovkvih foruma sigurno bi bilo mnogo teze poveriti se.
Sto se tiče vremena koje leči..., od razvoda sa bivsom je proslo tri i po godine i nista se na bolje nije promenilo, naprotiv.

Tesko je meni zbog deteta, a ne zbog mene. Jer je dete izloženo lošem uticaju kad pokusam da imam kontakt sa njim.
Nista nacicu i ja njoj bolnu tačku pa će da zaigra sitnu pipirevku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
a da li postoji mogcnost da zatrazish starateljstvo nad detetom?
mada, ovo je Srbija, tako neshto je tabu...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Trazio sam starateljstvo kada sam podneo tuzbu za razvod braka.
Nije mi dozvolila zbog toga da vidim dete četiri meseca. Dok sud nije doneo prvo presudu o mom pravu da ga viđam, pa tek onda presudu o razvodu braka.

S obzirom da je uslov da se donese presuda o razvodu i poveravanju deteta, mišljenje centra za socijalni rad koji procenjuje roditelje ja sam trazio i strucnu procenu psihičkog stanja oba roditelja. Oni to nisu prihvatili jer je to komplikovano..., trazi saradnju oba roditelja i sl.
Posto nisam video dete nekoliko meseci socijalni radnik me je pozvao da me testira kako će dete da reaguje kada me vidi i tom prilikom me ucenio da odustanem od zahteva iz tuzbe za staranjem nad detetom i da ce onda moja bivsa dozvoliti da ga normalno da ga viđam i td...
Mnogo sam bio najivan, ne bi mi se to desilo da me i druge okolnosti iz zivota nisu opterecivale: teska bolest oba moja roditelja i td... Sad sta je tu je, ako neko iz ovoga moze da izvuce pouku ili nesto nauci bice mi drago.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.