Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: svoju sadašnju suprugu sam oslovio imenom bivše  (Pročitano 5634 puta)
05. Jun 2008, 14:47:44
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Oženio sam se ponovo, iz prethodnog braka imam sina.  Dobio sam i u novom braku dete.  
Moja bivša supruga mi je stalno pravila probleme posle razvoda, nije mi dozvoljavala da viđam dete, onemogućavala mi je bilo kakav normalan kontakt sa detetom, insinurala da ga bije samo da bih se ja povredio, zabrinuo,. . .  Sa detetom sam ostvario jako lep odnos uprkos nastojanjima njegove majke da ga nauči da me psuje, udara i sl.
Nakon skoro dve godine od razvoda sam se jako zaljubio, upoznao osobu sa kojom sam osetio pravu ljubav, harmoniju, istinsko poštovanje,. . .  Venčali smo se posle dva meseca.  Oboje smo zreli ljudi koji su u tom trenutku presli tridesetu i odluka o stupanju u brak je bila zrela bez obzira na samu brzinu.  

Počeli su problemi jer me je bivša supruga non stop zvala izmišljajući razloge obično povodom deteta, ali su to u stvari bili neki besmisleni zahtevi sa zeljom da pokusa da upravlja mojim zivotom.  Obično bih prekidao takvu komunikaciju spuštanjem slušalicem, a zatim i zabranom da me sa njenog broja zove.  Posle toga je sa njene strane usledila prijava policiji da sam seksualno zlouptrebljavao dete. . .  Naravno potpuno besmislena, i bez ikakvih argumenata ova optužba je odbačena.  Moram da primetim da centar za socijalni rad i sve institucije sa kojima sam dolazio u kontakt u zelji da rešim problem pokazuju strašnu inertnost, nerazumevanje za oca, majka je svetinja pa i nagora. . .
Posle te prijave nisam viđao dete iako sam dolazio po njega, da bih odlukom suda na zahtev za izvršenje brakorazvodne presude ponovo video dete.  Dva puta, sve je bilo u redu. . .  A onda je moja bivša supruga počela da preti sadašnjoj, da izmišlja kako ga zanemaruje. . .  
Sve ovo u najkraćem, s obzirom da sam na poslu, stvorilo je kod moje sadašnje supruge strah.  Strah po nasu porodicu, ona je tada bila trudna, i nepoverenje prema meni.  Ja sam izgledao kao krivac sto me bivsa supruga uznemirava, jer navodno nisam raščistio sa njom u emotivnom smislu, pa ona misli da joj dajem povod za takvo ponašanje.  
Moram da priznam da sam i sam kriv sto mi je sada i ovaj brak postao klimav i pored toga sto je moja sadašnja supruga i dalje zaljubljena u mene i ja u nju i sto se neverovatno slazemo ( ova ljubav je kao dar od Boga) i što se oboje trudimo.  Naime u tri puta sam moju sadašnju suprugu oslovio imenom bivše u početku naše veze, to se više nije ponovilo do nedavno.  Prilikom telefonskog razgovora sa dedom koji je strašan gnjavator, ja sam bio jako umoran, a on mi je najavio posetu koja mi nije odgovarala, doslovno sam rekao: nemoj sada da dolazis  ja neću biti tu a moja sadašnja supruga će dojiti dete ( upotrebio sam ime bivše).  Katastrofa.  Uopšte nerazumem kako sam tako nesto uradio, zaista me nista, ali nista sa bivšom suprugom ne interesuje, na raspitujem se, ne viđam je ne mislim o njoj sem kada me sadašnja supruga ispitije u pogledu mog odnosa sa bišom.  
Molim pomoć




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ne mislim da ti se to desava zato sto i dalje nesto osecas prema bivsoj vec zato sto i dalje imate nerasciscene odnose u smislu da te ona i dalje proganja, i onda je logicno da ti se desavaju takvi lapsusi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson w350
Ne mislim da ti se to desava zato sto i dalje nesto osecas prema bivsoj vec zato sto i dalje imate nerasciscene odnose u smislu da te ona i dalje proganja, i onda je logicno da ti se desavaju takvi lapsusi.

montenegrina je u pravu..

a sto se tice uznemiravanja i pretnji sadasnjoj.... zabrana prilaska,tuzba,zatvor....
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Tužna priča za bivšu ženu, mislimd a bi trebalo da je tužiš sudu za uznemiravanje i klevete.

Za ime koje si pogrešio nije tio ništa neobično. Ja sam svoju decu bezbroj puta pogrešno oslovila, ćerku imenom sina, sina imenom muža. To su beznačajni lapsusi koji se dešavaju kad je neko umoran ili dekoncentrisan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Upozori nadlezne organe da uznemirava tvoju suprugu.
Posle toga ih upozori da ako joj oni ne priprete ti ces napraviti sranje, pa nek bude njima na savesti.
Niko ne sme da ti dira porodicu i imas pravo da vidjas svoje dete. Tacka.
Kazi bivsoj da se vise nikad ne obrati tvojoj zeni ili ces sledeci put ostaviti pravi razlog za tuzbu protiv tebe i to od strane drzavnog tuzioca.
Odrzavaj cisto poslovan kontakt i to samo kad ides da vidis dete.

Pokazi zube.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 ovakvi problemi se najbolje reshavaju nasiljem ...  Smile ... dakle tvojoj bivshoj lako moze da se desi neka nesreca ... u zatvorenom prostoru i bez svedoka ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Bf jesi li to to uzimao lekcije od mene Smile Smile

Brate luka, to nije nista neobicno, sto si pogresio.SHit Happens
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
E vas dvojica ste bas samo bi da tabate nekoga pa zasto ljudi vodite ljubav a ne rat ( e sad sam ja popizdio i sad bi ja nekog tabao ) ma malo sam off a sad na temu jedini razlog svemu tome je nerjesen problem sa bivsom suprugom
Kad to jednom za svagda rijesis i ostalo ce da se rijesi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
Prvo bi trebao da se obratis advokatu za savet , pusti rekla kazala, advokat ce ti reci tacno sta da radis i koliko mozes !
zelim ti puno srece sa sadasnjom zenom  Smile Smile
a sto se tice pogresnog oslovljavanja , ne brini desava se , izvini se i kazi da je bilo slucajno , ako te voli shvatice.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2008, 22:43:27 od zemunac999 »
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S7
Prosto navika.Nisam primetio u tekstu da li si naglasio koliko dugo si bio u braku sa prvom zenom.Nema tu mnogo filozofije......opusteno,objasni sadasnjoj supruzi koliko ima sati da je volis....itd.....i da pokusa da te razume. Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.