Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:52:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: GRID: Race driver  (Pročitano 19992 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 497
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple Iphone 5
Igrica Grid:
Nece auto da mi skrece,sve ostalo radi,gas,kocnica,rucna,pogled nazad...Sve,sve,ali nece da skrece.Jel zna neko o cemu se radi.U control setings sam namestio skretanje na strelicama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ave cesar!Morituri te salutant!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 129
Zastava Srbija
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 6300
fizika igre nula,ma šta nula dve nule
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat: vlado85 link=topic=347401. msg5696632#msg5696632 date=1215953223
Presao sam igru na normal i mogu reci da mi je nekako sam kraj, a i cilj single player-a dosta smusen i nedovrsen.  Na ljestvici timova sam zavrsio prvi, imao sam nekog ludog japanca, koji samo sto izgovori rijeci "Wow i'm on top!" krah! Jedno 30% trka nije zavrsio, a moj tim je na kraju osvojivsi sve pehare bio prvi.  Takodje sam bio prvi vozac sa nekih 900 000 bodova ispred, a u kasi mi je ostali oko 175 000 000 $.  Pokupovao sam skoro sve automobile i ostalo mi je toliko, da bi pobjedom u zadnjoj trci racunar dao na poklon sve automobile ostavivsi na racunu silne milione.  Ne znam koja je onda svrha nabudzivanja toliko novca. . .  Blah, ostao je gorak ukus nedovrsenosti, a i igrivost nije bila bas neka.


PS Pro igraci neka ne pocinju na normal, ja sam ga presao ko od sale.  

Jos jedan od minusa je sto sam driftove zavrsavao sa i po jedan, dva, tri miliona ispred takmicara, totalno neoptimizovano. . .

Probaj multiplayer. . . . . . . ja ga igram vec danima i mislio sam da cu da ih perem kao u igrici.  Za pobedu moras da se dobro pomucis i naravno nema flashbacka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG KG-800
ova igra totalno sucks!!!!
slučajno sam je kupio i skužio da na tipkovnicu nema šanse da uopće pola kruga napravim, onda sam kupio joystick za 70kn al i na njemu nisam puno bolje prolazio, tu i tamo završio utrku, zadnji naravno.
e danas sam kupio volan jer igrica mi super izgleda. igram cjelo popodne sa volanom platio sam ga 250 kn i nije loš al i dalje samo  uspjevam završit utrku i ništa više.
uglavnom igra mi djeluje preteško par dana je pokušavam savladat i to na najlakšoj težini i jedva da sam se pomako sa početka.

20 kn igra+70 kn joystick+250 volan=brijem da ću instalirat NFS Carbon da mi ne propadne investicija











































20 nk igra+70 joystick
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3476
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple Iphone 4
u jebote al se svi zalite na igricu,
meni je ekstra i moze se igrat i na tastaturi uopste nije tesko, presao sam je celu i opet cu je instalirat i igrati dok ne dodje nfs (da se malo zanimam)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ave cesar!Morituri te salutant!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 129
Zastava Srbija
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6300
Citat
u jebote al se svi zalite na igricu,
meni je ekstra i moze se igrat i na tastaturi uopste nije tesko, presao sam je celu i opet cu je instalirat i igrati dok ne dodje nfs (da se malo zanimam)
pa promeni nick u schumacher da znamo s'kim imamo posla
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3476
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple Iphone 4
Citat
u jebote al se svi zalite na igricu,
meni je ekstra i moze se igrat i na tastaturi uopste nije tesko, presao sam je celu i opet cu je instalirat i igrati dok ne dodje nfs (da se malo zanimam)
pa promeni nick u schumacher da znamo s'kim imamo posla

ha ha, bas si zanimljiv
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1,
mob
Alcatel One Touch Idol X
Pa stvarno... Smile I ja sam je presao lagano na tastaturi.... Ali na srednjoj tezini, ne mogu da se zivciram sa vecim tezinama. A sto se volana tice, imam logitechov neki od 4 soma dinara, ali on nije dobar za GRID, dobar je samo za NFS, zato sto ti malo jeftiniji volani imaju ugao rotacije od 270 stepeni, a za GRID ti treba volan koji ima rotaciju 900 stepeni.... Smile na primer G25  Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Apple iPhone 7 Plus
Pa stvarno... Smile I ja sam je presao lagano na tastaturi.... Ali na srednjoj tezini, ne mogu da se zivciram sa vecim tezinama. A sto se volana tice, imam logitechov neki od 4 soma dinara, ali on nije dobar za GRID, dobar je samo za NFS, zato sto ti malo jeftiniji volani imaju ugao rotacije od 270 stepeni, a za GRID ti treba volan koji ima rotaciju 900 stepeni.... Smile na primer G25  Smile Smile
Pa i Momo ima ugao rotacije 270 stepeni ali meni je sa njim grid savrsen. Nfs zajsta ne moze bez volana koji se vrti 900 stepeni ali realno davati tolike pare za volan zbog nfs-a je potpuna besmislica.
Moze eventualno da se uzme i onaj logitech gt ali on nema prave shiftere iza volana kao momo i g25 i nije toliko kvalitetne izrade.
« Poslednja izmena: 17. Okt 2008, 10:43:29 od zare88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG KG-800
u svakom slučaju ja sam svoj volan i grid spremio u kutiju. bolje da sam te pare izgubio pa bi bilo bolje uloženo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:52:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.