Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: M.Dodik za Dojce Wele:R.Srpska ce postojati,a za BiH nisam siguran  (Pročitano 5467 puta)
29. Maj 2008, 11:09:59
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 166
Zastava stockholm
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sta mislite dali je to realno?
IP sačuvana
social share
CaneLane Supermoderator 2007 11 11 Citiram autora: Srpska vojska na ovim prostorima je bila okupatorska vojska i nista vise
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Jako realno. BIH je drzava koju za maticu smatraju samo Bosnjaci. Srbi i Hrvati koji cine vise od polovine stanovnista Bosnu i Hercegovinu doozivljavaju kao nesto strano i nametnuto. Takva drzava ne moze opstati, sto ce se videti posle zavrsetka misije OHR-a. Njih jos jedino strendzeri drze na okupu.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Izjava gospodina predsednika vlade Republike Srpske nije pažljivo odmerena .   Niko od relevantnih faktora ne dovodi u pitanje postojanje Republike Srpske jer je za njeno ukidanje potreban pristanak srpskog naroda u Bosni i Hercegovini.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
Jako realno. BIH je drzava koju za maticu smatraju samo Bosnjaci. Srbi i Hrvati koji cine vise od polovine stanovnista Bosnu i Hercegovinu doozivljavaju kao nesto strano i nametnuto. Takva drzava ne moze opstati, sto ce se videti posle zavrsetka misije OHR-a. Njih jos jedino strendzeri drze na okupu.

čim srbi to izvedu vjerovatno još veća nesreća od proglašenja kosovske nezavisnosti će ih zadesit, to je najrealnije...tad će ameri uć u rs i ukinut je, a mi bosanci koji volimo BiH to jedva čekamo, mislim na taj separatizam...jel znaš kako je završen pokušaj stvaranja hrvatske samouprave u BiH, lagano, bez rata Wink znaš ono hoćeš srat, eh evo ti po labranji?
« Poslednja izmena: 29. Maj 2008, 16:07:43 od zemomak »
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tecite suze moje, reče policajac.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5313
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Motorola Fire X311
ovo su druga vremena,ameri pokusavaju da se izvuku iz lokalnih sukoba,avganistan,a pogotovo irak sve više podsjećaju na vijetnam,zbog toga će demokrate pobjediti na izborima,a oni se sigurno neće uvlačiti u novi sukob prije nego što se izvuku iz starih i srede ekonomju.uostalom krajnje je vrijeme da srbi s obe strane drine zive u istoj državi.
IP sačuvana
social share

Years later, in another place,
he steps out of the dark and speaks to me.
He whispers: 'I'll tell you the ultimate secret of magic.
Any cunt could do it.
'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2238
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Jako realno. BIH je drzava koju za maticu smatraju samo Bosnjaci. Srbi i Hrvati koji cine vise od polovine stanovnista Bosnu i Hercegovinu doozivljavaju kao nesto strano i nametnuto. Takva drzava ne moze opstati, sto ce se videti posle zavrsetka misije OHR-a. Njih jos jedino strendzeri drze na okupu.

čim srbi to izvedu vjerovatno još veća nesreća od proglašenja kosovske nezavisnosti će ih zadesit, to je najrealnije...tad će ameri uć u rs i ukinut je, a mi bosanci koji volimo BiH to jedva čekamo, mislim na taj separatizam...jel znaš kako je završen pokušaj stvaranja hrvatske samouprave u BiH, lagano, bez rata Wink znaš ono hoćeš srat, eh evo ti po labranji?

Ništa ne može na silu. Niti vi možete sačuvati BiH silom, niti mi možemo dobiti nezavisnost bez pristanka ''velikih''. Klima će se kad tad promeniti, treba samo biti strpljiv, a tada ćao...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
ma vi mislite da će doć vrijeme i da će se klima promjenit, a kako stvari stoje ako tadić formira vladu u srbiji od spajanja rs i srbije nema ništa...kad suske iz eu počnu poristizat u vagonima u srbiju i kad narod dobije bolji životni standard mislim da će svaka naredna vlast biti demokratska i progresivna, s tim težnjama se mora prestat, što prije shvatite to bolje, i nama i vama...srbi iz BiH kad tad će se morat okrenut braći bošnjacima i hrvatima  Smile a i ponavljanje kosovskog presedana nije u interesu nijedne velike sile danasnjice...
« Poslednja izmena: 29. Maj 2008, 20:21:35 od zemomak »
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Qtek 小米
БиХ није држава муслимана и националних мањина Срба и Хрвата, значи још није унитарна, према томе услови за отцепљење су 100 пута идеалнији него када је у питању КиМ.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jako realno. BIH je drzava koju za maticu smatraju samo Bosnjaci. Srbi i Hrvati koji cine vise od polovine stanovnista Bosnu i Hercegovinu doozivljavaju kao nesto strano i nametnuto. Takva drzava ne moze opstati, sto ce se videti posle zavrsetka misije OHR-a. Njih jos jedino strendzeri drze na okupu.

čim srbi to izvedu vjerovatno još veća nesreća od proglašenja kosovske nezavisnosti će ih zadesit, to je najrealnije...tad će ameri uć u rs i ukinut je, a mi bosanci koji volimo BiH to jedva čekamo, mislim na taj separatizam...jel znaš kako je završen pokušaj stvaranja hrvatske samouprave u BiH, lagano, bez rata Wink znaš ono hoćeš srat, eh evo ti po labranji?
Ja cu citirati da pokusam shvatiti, "ameri uci u RS i ukinuti je"??????????
Kako hoces li mi objasniti,hoce li oteti dejtonski ustav koji su potpisali pa ga prepraviti!
Pokusaj stvaranja hrvatske samouprave uopste nije uporediv jer su gospoda Hrvati potpisali sa vama Vasingtonski sporazum a onda su kao pokusali nesto promijeniti a hvala bogu kakvi su korumpirani i nije im bilo tesko smjestiti!
Da se razumijemo ja prije svega zelim bolji standard ali postoje granice koje su povucene u ovoj zemlji poslije vrlo krvavog rata i posto za mijenjanje tih granica je potreno da citav srpski narod na to pristane ja sam apsolutno siguran da se granice RS-a nece mijenjati!E sad Dodik govori ono sto narod misli,cinjenica je da je BiH specificna drzava koju samo jedan narod dozivljava kao svoju ,ja jednostavno ne vidim nikakav koherentni faktor koji bi mogao mobilisati i ujediniti narode i stvoriti im osjecaj pripadnosti bosanskoj drzavi,ako neko vidi sta bi to moglo biti neka mi javi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sto ovaj Dodik voli da prica. Jos da je rekao u kakvom obliku ce postojati RS bilo bi dobro. Ali covjek hoce da ostavi dobar utisak u svom dvoristu pa to ti je.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.