Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FK CRVENA ZVEZDA Pobednik Kupa evropskih šampiona-Godisnjica  (Pročitano 18503 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
Alo! istražuje: Gde su i šta rade prvaci Evrope?


STEVAN STOJANOVIĆ - (savetnik u FK C. zvezda) - Kapiten generacije Crvene zvezde, koja se 1991. godine popela na krov Evrope i sveta, Stevan - Dika Stojanović i danas se ponaša kapitenski.



Sa svim saigračima je i dalje u kontaktu, a u znak obeležavanja 17 godina od najvećeg uspeha u srpskom klupskom fudbalu obezbedio je potpise svih igrača za repliku dresa iz 1991. godine, koja će od danas biti na prodajnim mestima „Red star šopa“. Sada savetnik u FK Crvena zvezda otkriva gde su sada i šta rade njegovi saigrači iz Barija!

SLOBODAN MAROVIĆ (hotelijer u Sutomoru)

Veliki smo prijatelji bili i ostali. Šest meseci je ovde, a šest u Crnoj Gori, tačnije u Sutomoru, gde ima hotel. Nikada nisam bio njegov gost, ali ću već možda ovog leta proveriti kako radi.

MIODRAG BELODEDIĆ (direktor u FS Rumunije)
Sjajan igrač, a istim stopama je krenuo i u novom poslu. Sada je u Bukureštu, gde radi kao direktor u FS Rumunije, zadužen za mlađe kategorije. Zbog posla se slabije čujemo, ali smo u kontaktu.

ROBERT PROSINEČKI (direktor u FS Hrvatske)
Sa Robijem se baš često čujem. Ugojio se! Kada sam mu u šali rekao da je deblji od mene, odgovorio mi je: „E neka su te smenili!“ Živi u Zagrebu, dolazi i u Srbiju, ali tajno.

VLADIMIR JUGOVIĆ (prodaje nekretnine)
Za njega i dalje tvrdim da je jedan od ljudi koji bi mogli da izvuku naš fudbal iz krize. Njega niko ne može da potkupi, jer mu novac ne treba. Prodaje nekretnine u Beču i sasvim dobro mu ide.

REFIK ŠABANADŽOVIĆ (vlasnik lanca kladionica)
Šaban je trenutno u Sarajevu. Ima neke kladionice, a preprodaje i stanove po Bosni. Uvek je znao da se snađe, što se videlo i na terenu, pa verujem da mu oba posla dobro idu.

ILIJA NAJDOSKI (pecaroš)
E jedino on izgleda ne radi ništa. Bar koliko ja znam. Ne znam od čega taj čovek živi. Kad god ga nazovem i pitam šta radi, odgovor je: „Evo me na Ohridskom jezeru - pecam“. Neverovatan je.

SINIŠA MIHAJLOVIĆ (pomoćni trener Intera)
Za Sinišu svi znaju čime se bavi. On je i dalje svom snagom u fudbalskom svetu. Trenutno je pomoćni trener, ali nema sumnje da će uskoro preuzeti neki klub. Samo vreba pravu priliku...
 

DARKO PANČEV (ugostitelj)
Već duže ima restoran i u sklopu njega - kladionicu! Ne znam kako mu ide posao, da li ima gostiju, ali znam da svaki dan ima pazar za jednu kafu, valjda dovoljno i da uplati tiket za svoju dušu!

DEJAN SAVIĆEVIĆ (predsednik FS Crne Gore)
Dejo je stvarno prezauzet poslom u FS Crne Gore, ali mi se čini da ga super obavlja. I dalje uživa u pohvalama sa svih strana, u šta sam se uverio kad nam je Milan gostovao prošle godine.
 

DRAGIŠA BINIĆ (fudbalski funkcioner)
Bina je u Srbiji. Radi u Napretku iz Kruševca. Ne znam koju tačno funkciju obavlja u tom klubu, ali sam siguran da iskustvom može da pomogne razvoju fudbala u toj sredini.
 
Džaja nije ubica

Kao i većinu fudbalskih radnika i funkcionera, i Stevana Stojanovića su potresli snimci hapšenja Zvezdine i srpske fudbalske legende - Dragana Džajića.
- Ne ulazim u to da li je grešio ili ne, ali nije on ubica da ga onako hapse. To Džaja nije zaslužio - kaže Dika.
Slična sudbina, zadesila je i
još dvojicu bivših funkcionera - Cvetkovića i Marinkovića.
Dobili bismo Mančester!
Kao i svi zaljubljenici u fudbal i Dika je gledao finale Lige šampiona između Mančester junajteda i Čelsija, koje je završeno u korist „crvenih đavola“ posle izvođenja jedanaesteraca.
- Dobili bismo ih. Čelsiju su dali jedan gol u regularnom toku, a nama ne bi nijedan. Ronaldo jeste ekstra igrač, ali je Marović uspešniji bio i od Džonsona iz Rendžersa i od Laudrupa, koji su imali i dribling i brzinu, slično kao i Portugalac, pa verujem da bi i njega stavio u džep - kaže Stojanović.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
E to su bile godine  Smile

kao sto sam Ovde rekao, to je moj Dream Team  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
ок, кажем, само сам чуо ту причу па сам је зато и написао овде не би ли ми неко појаснио, хвала  Smile
eto sad znas  Smile
da te nisu bombardovali takvim grobarskim propagandama kad si bio mali danas bi bio okoreli Zvezdas. Znam mnoge koje su lazima o Zvezdi u osetljivom dobu odrastanja naveli na pogresan put  Smile
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
ок, кажем, само сам чуо ту причу па сам је зато и написао овде не би ли ми неко појаснио, хвала  Smile
eto sad znas  Smile
da te nisu bombardovali takvim grobarskim propagandama kad si bio mali danas bi bio okoreli Zvezdas. Znam mnoge koje su lazima o Zvezdi u osetljivom dobu odrastanja naveli na pogresan put  Smile

Pa cuo sam i ja takvu pricu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
komunisti  Smile  mrsss
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6484
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Равна Гора победити мора!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 708
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Од свих тих утакмица из 1990-91. био сам само на две-против Ренџерса и Динама из Дрездена.На жалост,само на те две...
IP sačuvana
social share
Нек се сваки Србин напије воде са чесме хајдучке,нека узме сабљу Милоша Обилића и топуз Краљевића Марка,па ће опет настати царство Душаново!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N95
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.