Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pet miliona ljudi na gej paradi u Brazilu  (Pročitano 17836 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
evo bas cu sutra da se prosetam sa mojim deckom gradom !! oces i slike da ti posaljem
neka, ne prijaju mi slike prebijenih ljudi Wink
« Poslednja izmena: 05. Avg 2008, 21:37:10 od markobgd001 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Citat
u nekim zemljama je amoralno da devojke uopste pokazuju lice, da li i ti smatras da tako treba, i da li ga i ti pokrivas maramom da ti samo oci vire?
Smatram da tako treba, ako su takva pravila u zemlji u kojoj zivim i ako sam tako vaspitana.
Citat
u arapskim zemljama je dozvoljeno i da muskarac ima vise zena i ona cesto ne bira brak nego njeni roditelji, pretpostavljam da bi pristala da te kod roditelja "kupi" muskarac koga prvi put vidis u zivotu, da mu budes deseta zena, i da mu ugadjas u potpunosti, kao sto je tamo obicaj?
isti odgovor

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
da zakljucimo : to sto vi hocete ostvarivo je u zapadnim zemljama koje zive za demokratiju (iako bi najradije drzale crnce i kineze u podrumu i granili ih sirovom ribom) ... to je dakle taj privid demokratije koji vlada na zapadu u globalu, ali necemo sada o tome ...  pokusavati ovde izvesti bilo sta slicno je nemoguce i to treba da vam bude jasno kao 2+2, ne zato sto niko nece da vam izadje u suret vec zato sto ne postoji sistem koji bi mogao da vas adekvatno zastiti, niti je svest ljudi na vasoj strani (jos uvek) ... zato ne treba potencirati to kao glavom kroz zid .. .sada vec niko ne sme da vas otpusti sa posla zato sto ste gay, pokriveni ste zakonom u svakom vidu seksualnog uznemiravanja i mobinga na poslu, imate ista prava kao i svaki drugi gradjanin, ali nemate pravo na brak i usvajanje dece. Takodje nemate slobodu propagiranja vase seksualnosti, ali to ne rade i heteroseksualne osobe koje su imalo vaspitane. STo se tice drzanja za ruke - baby steps su u pitanju ... ali proteci ce puno vremena ... sta da vam kazem, niste izvukli dobitnu kombinaciju time sto ste se rodili u Srbiji ...
  Smile Smile Smile
Citat
evo bas cu sutra da se prosetam sa mojim deckom gradom !! oces i slike da ti posaljem
neka, ne prijaju mi slike prebijenih ljudi Wink
ma moj decko je zajeban lik ima 2m  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
jel ima i veliki nos ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
jel ima i veliki nos ?  Smile
ajde da mu je samo nos veliki Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
jebiga istina je da ce dobiti flasu u glavu na ulici ako se uhvate za ruke ili poljube ... mozda nece odmah ali u prvih pet pokusaja hoce sigurno ...

ali isto tako je istina da se to ne moze promeniti ... ne moze da se utice na kolektivnu svest ljudi koji gaje netrpeljivost prema njima i zele da ih povrede ... moze samo da se utice time sto ce biti pozatvarani i sto ce da odgovaraju ali tek nakon incidenta .. e sad tu je ta glupa zackoljica : sta oni hoce onda    oni bi nesto sto i sami kapiraju da je nemoguce u Srbiji ...




Citat
kad se setim one gej-parade koja je trajala 3 minuta ... mislim daj, ne nisu znali da ce da ih polupaju ko majmune ... my ass ...  
i mnogi protesti se odrzavaju sirom sveta, i budu ugaseni u diktaturi, iako ljudi znaju da imaju male sanse, ali to je prosto njihova potreba da se bore za svoja prava
u civilizovanim zemljama se svaki protest zakaze i kontrolise

znas, nekad ljudima dozlogrdi maltretiranje i mizeran zivot
ako bi se ti ceo zivot krila po budzacima i misljim rupama, da bi pokazala naklonost prema nekome makar samo u obliku drzanja za ruke, ili zagrljaja, ili poljupca, i u tebi bi nesto verovatno prekipelo Wink
zamisli da se nadjes u svetu u kome se prema hetero ljudima odnose kao prema gej, kako bi se ti osecala?

Citat
da zakljucimo : to sto vi hocete ostvarivo je u zapadnim zemljama koje zive za demokratiju (iako bi najradije drzale crnce i kineze u podrumu i granili ih sirovom ribom) ... to je dakle taj privid demokratije koji vlada na zapadu u globalu, ali necemo sada o tome ...  pokusavati ovde izvesti bilo sta slicno je nemoguce i to treba da vam bude jasno kao 2+2, ne zato sto niko nece da vam izadje u suret vec zato sto ne postoji sistem koji bi mogao da vas adekvatno zastiti, niti je svest ljudi na vasoj strani (jos uvek)
ali od necega treba poceti, ako sto je edukacija ljudi, ovakve diskusije, razbijanja predrasuda o gej ljudima (oni dakle nisu bolesni, i nisu opasnost po drustvo) Wink

Citat
... zato ne treba potencirati to kao glavom kroz zid .. .sada vec niko ne sme da vas otpusti sa posla zato sto ste gay, pokriveni ste zakonom u svakom vidu seksualnog uznemiravanja i mobinga na poslu, imate ista prava kao i svaki drugi gradjanin, ali nemate pravo na brak i usvajanje dece. Takodje nemate slobodu propagiranja vase seksualnosti, ali to ne rade i heteroseksualne osobe koje su imalo vaspitane.
gej ljudi ne propagiraju homosexualnost, niko od njih nije imao kampanju: ne budi hetero nego gej, oni samo zele da budu tretirani kao i ostali, oslobodjeni od homofobnih napada, predrasuda i vredjanja

Citat
STo se tice drzanja za ruke - baby steps su u pitanju ... ali proteci ce puno vremena ... sta da vam kazem, niste izvukli dobitnu kombinaciju time sto ste se rodili u Srbiji ...

kao ni jevreji u nacistickoj nemackoj u vreme 2. svetskog rata, ali slazem se da tu treba jos puno koraka Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia N900,N97mini,N95
ma bre i ja mrim pedere, ali neshto mi nije jasno... toliko lepih dewojaka, i sad kako moze bre nekom liku drugi lik da se swidja, ne kapiram ih bre, pored toliko riba, on ce nekog lika da guzi, mislim stwarno :S
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
u nekim zemljama je amoralno da devojke uopste pokazuju lice, da li i ti smatras da tako treba, i da li ga i ti pokrivas maramom da ti samo oci vire?
Smatram da tako treba, ako su takva pravila u zemlji u kojoj zivim i ako sam tako vaspitana.
Citat
u arapskim zemljama je dozvoljeno i da muskarac ima vise zena i ona cesto ne bira brak nego njeni roditelji, pretpostavljam da bi pristala da te kod roditelja "kupi" muskarac koga prvi put vidis u zivotu, da mu budes deseta zena, i da mu ugadjas u potpunosti, kao sto je tamo obicaj?
isti odgovor


mislim da se sa tobom ne bi slozila vecina zena Wink
jer da su zene tako razmisljale kroz istoriju, i dalje ne bi isle u skolu kao uvreme vuka karadzica, ne bi donosile nikakve odluke u drustvenom zivotu, ne bi mogle da biraju muzeve, sigurno ne bi kuckale na kompu i diskutovale o homosexualnosti, vec bi verovatnije ribale neke podove i bile trudne sa koznakojim po redu detetom, bez prava na ijedan prigovor
mislim da se takav scenario ne svidja vecini zena, jer inace se ne bi izvukle iz pomenutog polozaja Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
....  pls delete this Smile
« Poslednja izmena: 05. Avg 2008, 22:21:00 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
ma bre i ja mrim pedere, ali neshto mi nije jasno... toliko lepih dewojaka, i sad kako moze bre nekom liku drugi lik da se swidja, ne kapiram ih bre, pored toliko riba, on ce nekog lika da guzi, mislim stwarno :S

a sta su pederi tebi uradili da ih toliko mrzis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.